IJlst 1e klasse - 07-07-2021
Wedstrijdleiding Sytze Hilbrand Boschma, Acronius Kramer en Albert Heins Commentator Johannes Haanstra
Finale
Jongens
Nr. Naam, Woonplaats Afd. Voorronde finale 1 finale 2 Pl.
080  Douwe Abma, Hommerts IJ 15.4014.65 14.43 3
096  Germ Terpstra, Tzum WI 15.5514.30 15.64 2
092  Arend Veenstra, Surhuizum BT 16.81nat nat 1
Junioren
Nr. Naam, Woonplaats Afd. Voorronde finale 1 finale 2 Pl.
112  Minne Smit, Winsum WI 16.9116.53 15.77 3
123  Riemer Durk Krol, Heeg IJ 17.5618.32 nat 2
153  Wisse Broekstra, Tzummarum WI 19.9915.65 nat 1
Senioren
Nr. Naam, Woonplaats Afd. Voorronde finale 1 finale 2 Pl.
015  Rutger Piersma, Koudum HS 17.5715.04 13.46 5
019  Ysbrand Galama, It Heidenskip HS 18.1216.55 17.49 4
007  Nard Brandsma, Warkum HS 18.8517.26 20.75 3
026  Sytse Bokma, Hindeloopen HS 20.1320.76 16.03 2
016  Oane Galama, Hilaard HS 20.94nat nat 1
Meisjes
Nr. Naam, Woonplaats Afd. Voorronde finale 1 finale 2 Pl.
056  Iris Wijbenga, Heeg IJ 12.68nat 12.39 4
104  Hilde v/d Weij, Sint Jacobiparochie WI 13.91afg. afg. 3
077  Hanneke Westert, Sneek IJ 14.05nat nat 2
001  Inger Haanstra, It Heidenskip HS 14.1114.16 15.18 1
Dames
Nr. Naam, Woonplaats Afd. Voorronde finale 1 finale 2 Pl.
148  Tirza Boschma, Sneek IJ 14.0112.55 13.64 3
120  Pytrix Westra, Burgum BG 14.1212.30 14.15 2
152  Marije Reitsma, IJlst IJ 14.50nat 12.92 1
Voorronde
Jongens Topklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
009  Michiel Zijlstra, Oosthem IJ 14.25 14.97 15.13 4
136  Sietse Lefferts, Buitenpost BT 12.91 14.07 11.80 8
096  Germ Terpstra, Tzum (F 2) WI 14.47 14.91 15.55 2
045  Thomas v/d Goot, Workum HS 13.47 n.m. 14.39 7
006  Auke Jan Jilderda, Burgum BG 14.67 nat 12.87 5
092  Arend Veenstra, Surhuizum (F 1) BT 16.81 16.35 12.74 1
0  Jelmer de Jong, Tzum WI 12.46 14.48 13.54 6
080  Douwe Abma, Hommerts (F 3) IJ 15.40 nat 15.35 3
Junioren Topklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
123  Riemer Durk Krol, Heeg (F 2) IJ 16.07 17.18 17.56 2
0  Wytse Steensma, Joure IJ 16.01 16.08 16.32 5
116  Peter Faber, Oldehove GR 15.60 15.97 13.18 6
153  Wisse Broekstra, Tzummarum (F 1) WI 15.32 19.99 nat 1
057  Bouwe Westert, Sneek IJ 14.89 14.80 15.90 7
112  Minne Smit, Winsum (F 3) WI 16.91 16.43 16.79 3
0  Stefan Douma, Oppenhuizen IJ 15.55 15.34 12.94 8
076  Rutger Haanstra, It Heidenskip HS 16.55 16.23 12.37 4
Overgangsklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
088  Daan de Vries, Hurdegaryp BG 16.34 14.79 15.26 4
113  Thijs Faassen, Leeuwarden WI 13.92 12.67 14.02 7
027  Feike Stellingwerf, Koudum HS 13.72 15.23 16.42 3
002  Alwin Fonk, Burgum BG afg. afg. afg.  
050  Tsjebbe Galema, Bolsward HS 12.70 14.83 nat 6
110  Folkert Veldstra, Akkrum IJ 16.39 16.40 17.16 1
067  Jesper Demmer, Groningen HS 15.16 nat 16.24 5
101  Jarno Hoekstra, IJlst IJ 14.63 16.51 16.70 2
Senioren Topklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
019  Ysbrand Galama, It Heidenskip (F 4) HS 16.90 18.12 13.40 4
007  Nard Brandsma, Warkum (F 3) HS nat 18.85 nat 3
016  Oane Galama, Hilaard (F 1) HS 17.46 20.94 18.80 1
0  Age Hulder, Tytsjerk BG nat nat 16.39 7
029  Bauke de Jong, Parrega HS afg. afg. afg.  
026  Sytse Bokma, Hindeloopen (F 2) HS 16.95 19.34 20.13 2
015  Rutger Piersma, Koudum (F 5) HS 16.74 17.57 nat 5
020  Jan Teade Nauta, Abbega IJ nat 16.96 nat 6
Meisjes Topklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
154  Manon Koehoorn, Sneek IJ 11.58 nat 11.77 7
104  Hilde v/d Weij, Sint Jacobiparochie (F 3) WI 13.21 11.98 13.91 3
001  Inger Haanstra, It Heidenskip (F 1) HS 12.91 14.11 10.89 1
013  Fimke v/d Haring, Dronrijp WI 10.68 10.68 10.89 8
056  Iris Wijbenga, Heeg (F 4) IJ 12.68 10.08 10.78 4
077  Hanneke Westert, Sneek (F 2) IJ 14.05 nat nat 2
0  Fenna Jongsma, Joure IJ 11.05 12.56 nat 5
070  Berber de Vries, Mantgum WI 12.18 11.87 12.54 6
Dames Topklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
148  Tirza Boschma, Sneek (F 3) IJ 14.01 11.96 13.55 3
120  Pytrix Westra, Burgum (F 2) BG 14.12 nat nat 2
152  Marije Reitsma, IJlst (F 1) IJ 13.44 14.50 13.49 1
036  Maureen Poiesz, Sneek HS 11.28 11.22 13.28 6
036  Tessa Kramer, Amersfoort VL nat 13.09 13.87 5
145  Sigrid Bokma, Hindeloopen HS 13.36 13.35 13.99 4
075  Femke Rispens, Niehove GR 12.98 12.84 13.21 7
Schans seizoensprestaties : Senioren: 15.34 meter - Dames: 14.08 meter - Junioren: 16.17 meter - Jongens: 13.86 meter - Meisjes: 12.86 meter
Schansrecords: Senioren: 21.34 meter - Dames: 17.02 meter - Junioren: 19.88 meter - Jongens: 18.92 meter - Meisjes: 16.57 meter
Hollandse records: Senioren: 22.21 meter - Dames: 17.50 meter - Junioren: 21.38 meter - Jongens: 20.30 meter - Meisjes: 16.30 meter
Friese records: Senioren: 21.68 meter - Dames: 18.19 meter - Junioren: 20.44 meter - Jongens: 20.72 meter - Meisjes: 16.57 meter
Nederlandse records: Senioren: 22.21 meter - Dames: 18.19 meter - Junioren: 21.38 meter - Jongens: 20.72 meter - Meisjes: 16.57 meter
Legenda : Seizoensrecord Persoonlijk record Schansrecord Nederlands/ Fries/ Hollands record

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond