Winsum 2e klasse - 10-07-2021 (30)
Wedstrijdleiding Eelco v/d Werff en Klaas v/d Haring Commentator Freerk Broekstra en Jacob Heeringa
Voorronde
Meisjes A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
087  Sanne Bouwstra, Reduzum(F3) WI 11.27 12.44 12.59 3
139  Wietske Pafforaad, Twijzel BT 9.99 nat 11.07 5
163  Rianne Kampen, It Heidenskip HS 10.98 11.66 11.94 4
114  Jeltske Terpstra, Tzum(F1) WI 11.49 13.07 12.30 1
149  Berber Haanstra, It Heidenskip HS nat nat 10.35 6
105  Lisse v/d Knaap, IJlst(F2) IJ 12.27 11.37 12.65 2
Dames A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
102  Femke Brouwer, Arum(F1) WI 11.75 nat 13.35 1
047  Marije Visser, Oosterbierum WI 11.69 9.64 12.19 5
018  Grytsje Veltman, Sumar(F3) BG 12.22 11.30 12.76 3
096  Anje Bergsma, Drachten WI 9.18 nat 12.39 4
086  Boukje de Boer, It Heidenskip(F2) HS 11.77 12.58 13.21 2
Jongens B
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
093  Evert de Jong, Jubbega HS afg. afg. afg.  
039  Auke Tymen de Boer, Buitenpost BT 9.96 11.46 11.87 5
014  Theunis Nijdam, Workum HS 12.14 nat 12.98 3
044  Djurre de Jong , Burgum(F1) BG 12.16 12.79 13.89 1
125  Jeroen Wesselius, Workum HS 12.47 12.23 11.66 4
023  Jelte Veltman, Sumar(F3) BG 11.98 11.57 13.05 2
Jongens A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
120  Douwe-Franke Westra, Burgum BG nat nat 12.94 2
157  Chris Geerdink, Burgum(F2) BG 12.01 nat 13.51 1
167  Eldert Simon Groenhof, It Heidenskip HS nat nat nat  
091  Mads Tolsma, Berlikum WI 12.74 nat nat 4
100  Erwin Lefferts, Buitenpost BT nat nat nat  
042  Timo v/d Knaap, IJlst IJ 12.78 nat nat 3
126  Hendrik Jacob Krol, Heeg IJ 10.60 10.22 12.30 5
Junioren A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
058  Kyrill van Veen, Vegelinsoord(F3) IJ n.m. nat 13.88 3
054  Hindrik Westra, Burgum BG 12.31 nat nat 6
011  Siem Lefferts, Burgum BG 12.24 nat nat 7
033  Aise Jan Jongsma, Joure IJ 13.61 nat nat 4
115  Gerben Brouwer, Arum(F1) WI 15.12 15.71 13.81 1
017  Sjoerd Kramer, Workum HS nat 13.00 13.04 5
065  Abe-Luuk Stedehouder, IJlst(F2) IJ nat nat 15.08 2
Senioren A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
069  Jos Bethlehem, IJlst(F2) IJ 16.13 nat 14.61 2
028  Jetse Bokma, Hindeloopen(F5) HS nat 14.83 nat 5
212  Benny v/d Ploeg, Grijpskerk(F4) GR nat nat 15.05 4
084  Rick Reurink, Kollum(F3) BT nat nat 15.16 3
099  Dytmer v/d Wal, It Heidenskip(F1) HS nat nat 16.80 1
068  Frederik Boersma, Kollumerpomp BT nat nat nat  
064  Ulrik Bouke Kuiken, Slappeterp(F6) WI nat 14.16 nat 6
Schans seizoensprestaties : Senioren: 0.00 meter - Dames: 0.00 meter - Junioren: 0.00 meter - Jongens: 0.00 meter - Meisjes: 0.00 meter
Schansrecords: Senioren: 21.68 meter - Dames: 16.63 meter - Junioren: 19.91 meter - Jongens: 18.42 meter - Meisjes: 15.81 meter
Friese records: Senioren: 21.68 meter - Dames: 18.19 meter - Junioren: 20.44 meter - Jongens: 20.72 meter - Meisjes: 16.57 meter
Nederlandse records: Senioren: 22.21 meter - Dames: 18.19 meter - Junioren: 21.38 meter - Jongens: 20.72 meter - Meisjes: 16.57 meter

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond