Winsum 1e klasse - Waadhoekeljepperij - Gouden Rige 1 - 10-07-2021 (81)
Wedstrijdleiding Acronius Kramer en Klaas v/d Haring Commentator Johannes Haanstra
Finale
Meisjes
Nr. Naam, Woonplaats Afd. Voorronde finale 1 finale 2 Pl.
104  Hilde v/d Weij, Sint Jacobiparochie WI 13.4314.01 nat 3
077  Hanneke Westert, Sneek IJ 14.74nat 13.38 2
001  Inger Haanstra, It Heidenskip HS 14.86nat 13.43 1
Dames
Nr. Naam, Woonplaats Afd. Voorronde finale 1 finale 2 Pl.
120  Pytrix Westra, Burgum BG 14.73nat nat 3
075  Femke Rispens, Niehove GR 14.8813.32 nat 2
090  Tessa Kramer, Amersfoort HS 15.4416.32 13.79 1
Jongens
Nr. Naam, Woonplaats Afd. Voorronde finale 1 finale 2 Pl.
111  Germ Terpstra, Tzum WI 15.3915.33 12.77 3
165  Jelmer de Jong, Tzum WI 15.41nat nat 2
092  Arend Veenstra, Surhuizum BT 17.5517.61 18.27 1
Junioren
Nr. Naam, Woonplaats Afd. Voorronde finale 1 finale 2 Pl.
153  Wisse Broekstra, Tzummarum WI 17.4917.15 nat 3
112  Minne Smit, Winsum WI 17.6416.15 18.01 2
123  Riemer Durk Krol, Heeg IJ 18.70nat 17.86 1
Senioren
Nr. Naam, Woonplaats Afd. Voorronde finale 1 finale 2 Pl.
015  Rutger Piersma, Koudum HS 17.82nat nat 5
020  Jan Teade Nauta, IJlst IJ 18.5114.87 nat 4
026  Sytse Bokma, Workum HS 19.12nat nat 3
007  Nard Brandsma, Warkum HS 19.41nat nat 2
016  Oane Galama, Hilaard HS 20.0914.98 nat 1
Voorronde
Meisjes Topklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
154  Manon Koehoorn, Sneek IJ 10.79 11.79 10.26 6
070  Berber de Vries, Mantgum WI 12.52 13.07 nat 5
001  Inger Haanstra, It Heidenskip(F1) HS 13.18 nat 14.86 1
056  Iris Wijbenga, Heeg IJ nat 13.32 nat 4
077  Hanneke Westert, Sneek(F2) IJ 14.74 nat nat 2
156  Fenna Jongsma, Joure IJ nat nat nat  
013  Fimke v/d Haring, Dronrijp WI 11.03 11.64 10.44 7
104  Hilde v/d Weij, Sint Jacobiparochie(F3) WI 13.43 nat 13.11 3
Dames Topklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
120  Pytrix Westra, Burgum(F3) BG 13.96 13.80 14.73 3
036  Maureen Poiesz, Sneek HS 11.76 14.10 12.96 4
090  Tessa Kramer, Amersfoort(F1) HS 15.38 15.44 14.30 1
075  Femke Rispens, Niehove(F2) GR 13.33 14.88 12.10 2
145  Sigrid Bokma, Hindeloopen HS 13.33 12.98 13.73 5
Jongens Topklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
108  Sietse Lefferts, Buitenpost BT nat 12.96 nat 7
147  Douwe Abma, Hommerts IJ 15.15 15.32 nat 4
006  Auke Jan Jilderda, Burgum BG 13.66 14.33 14.89 5
165  Jelmer de Jong, Tzum(F2) WI 13.73 14.39 15.41 2
092  Arend Veenstra, Surhuizum(F1) BT 14.04 16.05 17.55 1
111  Germ Terpstra, Tzum(F3) WI 14.71 14.45 15.39 3
045  Thomas v/d Goot, Workum HS 14.51 nat nat 6
Junioren Topklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
112  Minne Smit, Winsum(F2) WI nat 17.64 12.10 2
0  Wytse Steensma, Joure IJ nat 16.02 15.42 4
123  Riemer Durk Krol, Heeg(F1) IJ 18.70 nat 15.75 1
153  Wisse Broekstra, Tzummarum(F3) WI 17.49 17.09 nat 3
116  Peter Faber, Oldehove GR 15.95 nat 15.03 5
076  Rutger Haanstra, It Heidenskip HS nat nat nat  
071  Bouwe Westert, Sneek IJ nat nat nat  
Overgangsklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
067  Jesper Demmer, Groningen HS nat 16.93 nat 4
027  Feike Stellingwerf, Koudum HS 16.05 14.14 nat 6
050  Tsjebbe Galema, Bolsward HS 16.33 16.99 nat 3
002  Alwin Fonk, Burgum BG nat 17.67 nat 1
110  Folkert Veldstra, Akkrum IJ 16.96 17.15 nat 2
117  Thijs Faassen, Leeuwarden WI nat nat 14.15 7
088  Daan de Vries, Hurdegaryp BG 15.46 16.54 nat 5
Senioren Topklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
019  Ysbrand Galama, Warkum HS nat nat nat  
020  Jan Teade Nauta, IJlst(F4) IJ nat 17.21 18.51 4
007  Nard Brandsma, Warkum(F2) HS nat 19.41 nat 2
0  Age Hulder, Tytsjerk BG 17.32 nat nat 6
029  Bauke de Jong, Parrega HS nat nat nat  
026  Sytse Bokma, Workum(F3) HS nat 19.12 nat 3
016  Oane Galama, Hilaard(F1) HS nat nat 20.09 1
015  Rutger Piersma, Koudum(F5) HS 17.82 nat nat 5
Schans seizoensprestaties : Senioren: 0.00 meter - Dames: 0.00 meter - Junioren: 0.00 meter - Jongens: 0.00 meter - Meisjes: 0.00 meter
Schansrecords: Senioren: 21.68 meter - Dames: 16.63 meter - Junioren: 19.91 meter - Jongens: 18.42 meter - Meisjes: 15.81 meter
Friese records: Senioren: 21.68 meter - Dames: 18.19 meter - Junioren: 20.44 meter - Jongens: 20.72 meter - Meisjes: 16.57 meter
Nederlandse records: Senioren: 22.21 meter - Dames: 18.19 meter - Junioren: 21.38 meter - Jongens: 20.72 meter - Meisjes: 16.57 meter

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond