Grijpskerk 1e klasse - 14-07-2021 (87)
Wedstrijdleiding Wiebrand v/d Meer en Jan Jonker Commentator Johannes Haanstra
Finale
Junioren
Nr. Naam, Woonplaats Afd. Voorronde finale 1 finale 2 Pl.
153  Wisse Broekstra, Tzummarum WI 18.0418.49 nat 2
076  Rutger Haanstra, It Heidenskip HS 18.10nat nat 3
112  Minne Smit, Winsum WI 18.6417.06 17.80 1
Senioren
Nr. Naam, Woonplaats Afd. Voorronde finale 1 finale 2 Pl.
016  Oane Galama, Hilaard HS 17.7215.62 nat 6
015  Rutger Piersma, Koudum HS 17.82afg. afg. 5
019  Ysbrand Galama, Warkum HS 18.0019.48 13.62 2
101  Jarno Hoekstra, IJlst IJ 18.41nat 16.63 4
007  Nard Brandsma, Warkum HS 18.4818.05 nat 3
026  Sytse Bokma, Hindeloopen HS 20.7619.52 19.61 1
Jongens
Nr. Naam, Woonplaats Afd. Voorronde finale 1 finale 2 Pl.
111  Germ Terpstra, Tzum WI 15.2415.77 14.29 3
147  Douwe Abma, Hommerts IJ 16.58nat nat 2
092  Arend Veenstra, Surhuizum BT 17.36nat nat 1
Meisjes
Nr. Naam, Woonplaats Afd. Voorronde finale 1 finale 2 Pl.
104  Hilde v/d Weij, Sint Jacobiparochie WI 12.1914.50 13.52 2
001  Inger Haanstra, It Heidenskip HS 12.8812.48 13.19 3
077  Hanneke Westert, Sneek IJ 14.8512.31 14.23 1
Dames
Nr. Naam, Woonplaats Afd. Voorronde finale 1 finale 2 Pl.
148  Tirza Boschma, Sneek HS 13.4115.32 nat 1
036  Maureen Poiesz, Sneek HS 13.57afg. afg. 4
124  Pytrix Westra, Burgum BG 14.49nat nat 3
145  Sigrid Bokma, Hindeloopen HS 14.6013.82 15.02 2
Voorronde
Overgangsklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
099  Dytmer v/d Wal, It Heidenskip HS 13.92 14.70 15.36 7
027  Feike Stellingwerf, Koudum HS nat 14.68 15.91 5
002  Alwin Fonk, Burgum BG 16.59 16.85 afg. 2
029  Bauke de Jong, Parrega HS 15.37 17.20 16.11 1
110  Folkert Veldstra, Akkrum IJ 14.73 nat 15.65 6
050  Tsjebbe Galema, Bolsward HS nat nat nat  
088  Daan de Vries, Hurdegaryp BG 14.31 14.91 16.55 4
067  Jesper Demmer, Workum HS 16.75 nat nat 3
Senioren Topklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
015  Rutger Piersma, Koudum(F5) HS 17.82 nat 17.02 5
034  Age Hulder, Tytsjerk BG nat nat nat  
016  Oane Galama, Hilaard(F6) HS 17.64 16.99 17.72 6
019  Ysbrand Galama, Warkum(F4) HS 14.38 13.71 18.00 4
101  Jarno Hoekstra, IJlst(F3) IJ 16.47 nat 18.41 3
020  Jan Teade Nauta, IJlst IJ afg. afg. afg.  
007  Nard Brandsma, Warkum(F2) HS nat 18.48 nat 2
026  Sytse Bokma, Hindeloopen(F1) HS 17.73 20.76 nat 1
Jongens Topklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
165  Jelmer de Jong, Tzum WI nat 12.70 nat 7
009  Michiel Zijlstra, Oosthem IJ afg. afg. afg.  
111  Germ Terpstra, Tzum(F3) WI 14.50 14.67 15.24 3
006  Auke Jan Jilderda, Burgum BG nat nat 13.75 5
092  Arend Veenstra, Surhuizum(F1) BT 15.56 17.36 nat 1
147  Douwe Abma, Hommerts(F2) IJ 14.75 15.25 16.58 2
045  Thomas v/d Goot, Workum HS 14.01 14.00 nat 4
167  Eldert Simon Groenhof, It Heidenskip HS 11.85 nat 13.68 6
Junioren Topklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
080  Stefan Douma, Oppenhuizen IJ afg. afg. afg.  
123  Riemer Durk Krol, Heeg IJ nat 16.03 nat 6
076  Rutger Haanstra, It Heidenskip(F2) HS 18.10 nat nat 2
162  Wytse Steensma, Joure IJ 16.23 17.34 15.55 5
071  Bouwe Westert, Sneek IJ nat 15.62 15.86 7
116  Peter Faber, Oldehove GR 17.83 17.24 16.94 4
112  Minne Smit, Winsum(F1) WI 18.64 nat 17.75 1
153  Wisse Broekstra, Tzummarum(F3) WI 17.74 16.46 18.04 3
Meisjes Topklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
114  Jeltske Terpstra, Tzum WI 11.96 11.93 nat 4
104  Hilde v/d Weij, Sint Jacobiparochie(F3) WI 12.19 nat nat 3
077  Hanneke Westert, Sneek(F1) IJ 13.79 nat 14.85 1
056  Iris Wijbenga, Heeg IJ afg. afg. afg.  
105  Lisse v/d Knaap, IJlst IJ 11.62 11.37 10.61 5
001  Inger Haanstra, It Heidenskip(F2) HS nat 12.31 12.88 2
Dames Topklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
036  Maureen Poiesz, Sneek(F3) HS 11.19 12.68 13.57 3
124  Pytrix Westra, Burgum(F2) BG 13.78 nat 14.49 2
148  Tirza Boschma, Sneek(F4) HS 13.26 nat 13.41 4
152  Marije Reitsma, IJlst IJ nat 12.74 nat 5
086  Boukje de Boer, It Heidenskip HS nat 10.28 11.44 6
145  Sigrid Bokma, Hindeloopen(F1) HS 13.09 13.84 14.60 1
090  Tessa Kramer, It Heidenskip HS afg. afg. afg.  
Schans seizoensprestaties : Senioren: 0.00 meter - Dames: 0.00 meter - Junioren: 0.00 meter - Jongens: 0.00 meter - Meisjes: 0.00 meter
Schansrecords: Senioren: 21.16 meter - Dames: 16.27 meter - Junioren: 19.81 meter - Jongens: 18.42 meter - Meisjes: 15.69 meter
Friese records: Senioren: 21.68 meter - Dames: 18.19 meter - Junioren: 20.44 meter - Jongens: 20.72 meter - Meisjes: 16.57 meter
Nederlandse records: Senioren: 22.21 meter - Dames: 18.19 meter - Junioren: 21.38 meter - Jongens: 20.72 meter - Meisjes: 16.57 meter

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond