Burgum 1e klasse - Eelke Scherjon Memorial - 17-07-2021 (109)
Wedstrijdleiding Sytze Hilbrand Boschma en Albert Heins Commentator Hans Helmholt
Finale
Meisjes
Nr. Naam, Woonplaats Afd. Voorronde finale 1 finale 2 Pl.
104  Hilde v/d Weij, Sint Jacobiparochie WI 13.24nat 13.99 3
114  Jeltske Terpstra, Tzum WI 14.81nat nat 2
077  Hanneke Westert, Sneek IJ 15.60nat nat 1
Dames
Nr. Naam, Woonplaats Afd. Voorronde finale 1 finale 2 Pl.
086  Boukje de Boer, It Heidenskip HS 14.23nat 12.21 3
145  Sigrid Bokma, Hindeloopen HS 15.02nat 14.90 2
090  Tessa Kramer, It Heidenskip HS 16.69nat 15.59 1
Senioren
Nr. Naam, Woonplaats Afd. Voorronde finale 1 finale 2 Pl.
015  Rutger Piersma, Koudum HS 19.1418.86 18.03 5
019  Ysbrand Galama, Warkum HS 19.17nat 14.98 4
026  Sytse Bokma, Hindeloopen HS 19.49nat nat 3
016  Oane Galama, Hilaard HS 19.87nat nat 2
007  Nard Brandsma, Warkum HS 20.9920.64 nat 1
Jongens
Nr. Naam, Woonplaats Afd. Voorronde finale 1 finale 2 Pl.
147  Douwe Abma, Hommerts IJ 16.82nat nat 3
092  Arend Veenstra, Surhuizum BT 17.3316.51 17.77 1
111  Germ Terpstra, Tzum WI 17.63nat nat 2
Junioren
Nr. Naam, Woonplaats Afd. Voorronde finale 1 finale 2 Pl.
112  Minne Smit, Winsum WI 16.72nat 17.03 3
076  Rutger Haanstra, It Heidenskip HS 17.2616.90 18.48 2
153  Wisse Broekstra, Tzummarum WI 18.5817.84 18.00 1
Voorronde
Meisjes Topklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
105  Lisse v/d Knaap, IJlst IJ 12.40 nat nat 4
001  Inger Haanstra, It Heidenskip HS 10.69 11.92 nat 5
077  Hanneke Westert, Sneek(F1) IJ 15.28 15.60 13.27 1
056  Iris Wijbenga, Heeg IJ nat nat 11.91 6
104  Hilde v/d Weij, Sint Jacobiparochie(F3) WI nat 13.24 nat 3
114  Jeltske Terpstra, Tzum(F2) WI 14.81 14.23 nat 2
Dames Topklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
145  Sigrid Bokma, Hindeloopen(F2) HS 15.02 nat 14.98 2
090  Tessa Kramer, It Heidenskip(F1) HS 14.38 14.83 16.69 1
124  Pytrix Westra, Burgum BG 14.18 13.67 nat 4
152  Marije Reitsma, IJlst IJ 12.67 13.31 nat 7
036  Maureen Poiesz, Sneek HS 11.59 12.33 13.77 5
086  Boukje de Boer, It Heidenskip(F3) HS 11.24 14.23 13.53 3
148  Tirza Boschma, Sneek HS nat 13.55 12.10 6
Overgangsklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
088  Daan de Vries, Hurdegaryp BG 15.91 16.58 nat 5
099  Dytmer v/d Wal, It Heidenskip HS 14.85 nat nat 7
027  Feike Stellingwerf, Koudum HS nat nat 16.37 6
110  Folkert Veldstra, Akkrum IJ 17.40 nat nat 3
029  Bauke de Jong, Parrega HS 16.95 14.71 16.82 4
067  Jesper Demmer, Workum HS 15.83 nat 18.38 1
002  Alwin Fonk, Burgum BG 18.14 nat nat 2
Senioren Topklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
015  Rutger Piersma, Koudum(F5) HS 18.69 nat 19.14 5
016  Oane Galama, Hilaard(F2) HS 19.87 nat nat 2
020  Jan Teade Nauta, IJlst IJ nat 18.12 16.58 6
007  Nard Brandsma, Warkum(F1) HS 14.07 nat 20.99 1
019  Ysbrand Galama, Warkum(F4) HS nat 18.20 19.17 4
101  Jarno Hoekstra, IJlst IJ 16.66 17.42 17.55 8
026  Sytse Bokma, Hindeloopen(F3) HS 17.30 19.49 17.36 3
034  Age Hulder, Tytsjerk BG 17.10 18.10 nat 7
Jongens Topklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
167  Eldert Simon Groenhof, It Heidenskip HS nat 14.64 13.55 6
092  Arend Veenstra, Surhuizum(F2) BT 16.84 17.12 17.33 2
147  Douwe Abma, Hommerts(F3) IJ 16.82 nat 15.50 3
165  Jelmer de Jong, Tzum WI 14.34 13.55 nat 8
006  Auke Jan Jilderda, Burgum BG 14.40 14.48 nat 7
009  Michiel Zijlstra, Oosthem IJ 15.71 15.92 nat 4
045  Thomas v/d Goot, Workum HS nat 14.81 13.16 5
111  Germ Terpstra, Tzum(F1) WI 14.78 14.99 17.63 1
Junioren Topklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
076  Rutger Haanstra, It Heidenskip(F2) HS nat 13.02 17.26 2
071  Bouwe Westert, Sneek IJ afg. afg. afw.  
162  Wytse Steensma, Joure IJ 15.42 nat nat 4
153  Wisse Broekstra, Tzummarum(F1) WI 15.36 nat 18.58 1
112  Minne Smit, Winsum(F3) WI nat nat 16.72 3
116  Peter Faber, Oldehove GR 12.99 nat 11.55 5
080  Stefan Douma, Oppenhuizen IJ nat nat nat  
123  Riemer Durk Krol, Heeg IJ afg. afg. afg.  
Schans seizoensprestaties : Senioren: 0.00 meter - Dames: 0.00 meter - Junioren: 0.00 meter - Jongens: 0.00 meter - Meisjes: 0.00 meter
Schansrecords: Senioren: 21.94 meter - Dames: 18.19 meter - Junioren: 21.38 meter - Jongens: 20.72 meter - Meisjes: 16.10 meter
Friese records: Senioren: 21.68 meter - Dames: 18.19 meter - Junioren: 20.44 meter - Jongens: 20.72 meter - Meisjes: 16.57 meter
Nederlandse records: Senioren: 22.21 meter - Dames: 18.19 meter - Junioren: 21.38 meter - Jongens: 20.72 meter - Meisjes: 16.57 meter

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond