IJlst 1e klasse - 24-07-2021
Wedstrijdleiding Sytze Hilbrand Boschma en Acronius Kramer Commentator Lars Woudstra
Finale
Jongens
Nr. Naam, Woonplaats Afd. Voorronde finale 1 finale 2 Pl.
009  Michiel Zijlstra, Oosthem IJ 15.3515.29 nat 3
006  Auke Jan Jilderda, Burgum BG 16.39nat nat 2
080  Douwe Abma, Hommerts IJ 16.8413.14 nat 1
Junioren
Nr. Naam, Woonplaats Afd. Voorronde finale 1 finale 2 Pl.
0  Wytse Steensma, Joure IJ 17.3014.99 nat 3
076  Rutger Haanstra, It Heidenskip HS 18.0818.22 13.32 2
112  Minne Smit, Winsum WI 18.3316.68 nat 1
Senioren
Nr. Naam, Woonplaats Afd. Voorronde finale 1 finale 2 Pl.
016  Oane Galama, Hilaard HS 18.49nat nat 5
007  Nard Brandsma, Warkum HS 18.84nat nat 4
029  Bauke de Jong, Parrega HS 18.8416.82 nat 3
020  Jan Teade Nauta, Abbega IJ 19.13nat 19.91 1
026  Sytse Bokma, Hindeloopen HS 19.45nat nat 2
Meisjes
Nr. Naam, Woonplaats Afd. Voorronde finale 1 finale 2 Pl.
105  Lisse v/d Knaap, Sneek IJ 13.3611.56 10.67 3
001  Inger Haanstra, It Heidenskip HS 14.03nat nat 2
077  Hanneke Westert, Sneek IJ 14.7713.21 nat 1
Dames
Nr. Naam, Woonplaats Afd. Voorronde finale 1 finale 2 Pl.
075  Femke Rispens, Niehove GR 14.1010.34 nat 3
120  Pytrix Westra, Burgum BG 14.13nat nat 2
036  Maureen Poiesz, Sneek HS 14.44nat 11.00 1
Voorronde
Jongens Topklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
0  Jelmer de Jong, Tzum WI 12.32 13.17 nat 5
096  Germ Terpstra, Tzum WI 13.29 14.62 12.14 4
045  Thomas v/d Goot, Workum HS nat nat 12.05 7
009  Michiel Zijlstra, Oosthem (F 3) IJ 15.35 15.09 14.73 3
006  Auke Jan Jilderda, Burgum (F 2) BG 16.39 nat 14.98 2
080  Douwe Abma, Hommerts (F 1) IJ 14.97 16.84 15.03 1
092  Arend Veenstra, Surhuizum BT nat nat 13.03 6
Junioren Topklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
123  Riemer Durk Krol, Heeg IJ 15.90 16.31 nat 4
112  Minne Smit, Winsum (F 1) WI 15.04 15.91 18.33 1
076  Rutger Haanstra, It Heidenskip (F 2) HS 18.08 nat nat 2
0  Stefan Douma, Oppenhuizen IJ 15.60 13.09 nat 5
116  Peter Faber, Oldehove GR afg. afg. afg.  
153  Wisse Broekstra, Tzummarum WI afg. afg. afg.  
0  Wytse Steensma, Joure (F 3) IJ nat 17.30 16.26 3
Overgangsklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
088  Daan de Vries, Hurdegaryp BG 15.76 nat 13.61 5
002  Alwin Fonk, Burgum BG 16.14 nat nat 4
050  Tsjebbe Galema, Bolsward HS 16.54 13.99 14.83 3
029  Bauke de Jong, Parrega (F 3) HS 12.60 18.84 18.39 1
099  Dytmer v/d Wal, It Heidenskip HS 14.55 14.90 13.83 6
027  Feike Stellingwerf, Koudum HS 14.28 16.07 17.58 2
110  Folkert Veldstra, Akkrum IJ afg. afg. afg.  
Senioren Topklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
007  Nard Brandsma, Warkum (F 4) HS 14.47 17.45 18.84 3
016  Oane Galama, Hilaard (F 5) HS 18.49 18.43 nat 4
020  Jan Teade Nauta, Abbega (F 2) IJ 18.00 nat 19.13 2
026  Sytse Bokma, Hindeloopen (F 1) HS 19.45 nat nat 1
015  Rutger Piersma, Koudum HS 18.15 nat nat 5
101  Jarno Hoekstra, IJlst IJ 17.94 nat nat 6
0  Age Hulder, Tytsjerk BG 13.65 nat nat 8
019  Ysbrand Galama, It Heidenskip HS 15.01 14.32 nat 7
Meisjes Topklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
104  Hilde v/d Weij, Sint Jacobiparochie WI nat nat 12.87 4
105  Lisse v/d Knaap, Sneek (F 3) IJ 12.50 nat 13.36 3
114  Jeltske Terpstra, Tzum WI nat nat 11.56 7
070  Berber de Vries, Mantgum WI 12.53 nat nat 5
077  Hanneke Westert, Sneek (F 1) IJ 13.50 14.77 14.28 1
001  Inger Haanstra, It Heidenskip (F 2) HS 14.03 10.80 12.32 2
056  Iris Wijbenga, Heeg IJ nat 12.25 10.54 6
Dames Topklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
075  Femke Rispens, Niehove (F 3) GR 12.05 14.10 nat 3
036  Tessa Kramer, Amersfoort VL nat nat 13.57 4
086  Boukje de Boer, It Heidenskip HS nat 11.67 12.89 5
120  Pytrix Westra, Burgum (F 2) BG nat 12.77 14.13 2
148  Tirza Boschma, Sneek IJ 12.26 12.80 nat 6
152  Marije Reitsma, IJlst IJ 10.31 12.68 10.52 7
036  Maureen Poiesz, Sneek (F 1) HS 13.99 11.88 14.44 1
Schans seizoensprestaties : Senioren: 20.94 meter - Dames: 14.50 meter - Junioren: 19.99 meter - Jongens: 16.81 meter - Meisjes: 15.18 meter
Schansrecords: Senioren: 21.34 meter - Dames: 17.02 meter - Junioren: 19.99 meter - Jongens: 18.92 meter - Meisjes: 16.57 meter
Hollandse records: Senioren: 22.21 meter - Dames: 17.50 meter - Junioren: 21.38 meter - Jongens: 20.30 meter - Meisjes: 16.30 meter
Friese records: Senioren: 21.68 meter - Dames: 18.19 meter - Junioren: 20.44 meter - Jongens: 20.72 meter - Meisjes: 16.57 meter
Nederlandse records: Senioren: 22.21 meter - Dames: 18.19 meter - Junioren: 21.38 meter - Jongens: 20.72 meter - Meisjes: 16.57 meter
Legenda : Seizoensrecord Persoonlijk record Schansrecord Nederlands/ Fries/ Hollands record

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond