It Heidenskip 2e klasse - 17-08-2021
Wedstrijdleiding Acronius Kramer en Eelco v/d Werff Commentator Johannes Haanstra
Voorronde
Meisjes A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
149  Berber Haanstra, It Heidenskip HS 10.75 nat nat 6
0  Wietske Pafforaad, Twijzel BT nat 10.55 11.89 4
163  Rianne Kampen, It Heidenskip (F 3) HS 12.32 nat nat 3
079  Yenthe van Kammen, Burgum BG nat 11.60 nat 5
0  Marijn Zijda, Sneek IJ nat nat nat  
087  Sanne Bouwstra, Reduzum (F 2) WI 12.36 nat nat 2
0  Fenna Jongsma, Joure (F 1) IJ 13.61 nat nat 1
Dames A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
0  Anna Kramer, It Heidenskip HS 11.85 nat nat 5
152  Marije Reitsma, IJlst (F 2) IJ nat 12.88 nat 2
148  Tirza Boschma, Sneek IJ nat nat 11.04 8
004  Rianne Heeringa, Wommels WI nat 11.65 9.39 7
0  Marije Visser, Oosterbierum (F 3) WI 11.76 11.61 12.00 3
018  Grytsje Veltman, Sumar BG nat 11.75 nat 6
035  Mare Dijkstra, It Heidenskip HS 11.95 11.57 nat 4
003  Douwina de Jong, Parrega (F 1) HS nat nat 13.02 1
Jongens B
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
093  Auke Tymen de Boer, Buitenpost BT 11.02 14.04 nat 1
071  Tim Wassenaar, Munnekezijl GR 12.09 nat 13.60 4
157  Jasper Haanstra, Burgum BG 12.58 12.53 nat 7
044  Jelte Veltman, Sumar BG 12.99 rood nat 5
0  Jeroen Wesselius, Workum HS nat nat 12.21 8
0  Evert de Jong, Jubbega HS 12.90 nat 11.65 6
089  Brent Monsma, Tzummarum WI 13.14 13.65 nat 3
065  Riemer Zijlstra, Oosthem IJ 12.76 13.34 13.72 2
Jongens A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
064  Timo v/d Knaap, Sneek IJ nat 10.12 10.08 8
034  Djurre de Jong, Burgum BG 13.44 13.65 13.27 6
0  Chris Geerdink, Burgum BG 14.06 14.44 nat 4
0  Douwe-Franke Westra, Burgum (F 2) BG nat 14.62 nat 2
100  Erwin Lefferts, Buitenpost BT nat 12.40 nat 7
0  Theunis Nijdam, Workum HS 13.74 12.46 12.53 5
136  Sietse Lefferts, Buitenpost (F 1) BT b.s. 15.18 13.96 1
129  Eldert Simon Groenhof, It Heidenskip (F 3) HS 13.96 14.59 nat 3
Junioren A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
0  Yme Pafforaad, Twijzel BT afg. afg. afg.  
085  Jitse Postma, Winsum WI 14.00 13.13 12.22 5
0  Abe-Luuk Stedehouder, Heerenveen IJ 13.44 nat nat 6
0  Kyrill van Veen, Vegelinsoord IJ nat 13.01 nat 7
0  Hindrik Westra, Burgum BG afg. afg. afg.  
0  Aise Jongsma, Joure (F 2) IJ 12.42 14.70 nat 2
030  Wiebren Schukken, Achlum WI 14.31 13.85 14.02 4
011  Siem Lefferts, Burgum (F 3) BG 13.82 14.39 13.04 3
0  Sjoerd Kramer, Workum HS 11.07 nat 11.04 8
028  Evert Zijlstra, Oosthem (F 1) IJ 14.49 15.10 nat 1
Senioren A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
138  Auke Zijlstra, IJlst (F 4) IJ 14.52 nat 13.76 4
212  Benny v/d Ploeg, Grijpskerk (F 3) GR 14.66 11.43 nat 3
113  Thijs Faassen, Leeuwarden (F 5) WI 14.19 b.s. 13.61 5
059  Wieger-Piet Haarsma, Boornzwaag (F 2) IJ 12.09 15.68 15.51 2
068  Frederik Boersma, Kollumerpomp BT 13.78 13.63 nat 7
064  Ulrik Bouke Kuiken, Slappeterp (F 6) WI nat 14.13 nat 6
005  Jasper Henstra, Grijpskerk GR 13.27 nat nat 8
084  Rick Reurink, Kollum (F 1) BT 15.85 13.02 nat 1
Schans seizoensprestaties : Senioren: 20.77 meter - Dames: 17.08 meter - Junioren: 19.92 meter - Jongens: 16.25 meter - Meisjes: 14.88 meter
Schansrecords: Senioren: 21.64 meter - Dames: 17.89 meter - Junioren: 20.40 meter - Jongens: 19.81 meter - Meisjes: 16.19 meter
Hollandse records: Senioren: 22.21 meter - Dames: 17.50 meter - Junioren: 21.38 meter - Jongens: 20.30 meter - Meisjes: 16.30 meter
Friese records: Senioren: 21.68 meter - Dames: 18.19 meter - Junioren: 20.44 meter - Jongens: 20.72 meter - Meisjes: 16.57 meter
Nederlandse records: Senioren: 22.21 meter - Dames: 18.19 meter - Junioren: 21.38 meter - Jongens: 20.72 meter - Meisjes: 16.57 meter
Legenda : Seizoensrecord Persoonlijk record Schansrecord Nederlands/ Fries/ Hollands record

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond