It Heidenskip 1e klasse - 18-08-2021 (57)
Wedstrijdleiding Acronius Kramer en Albert Heins Commentator Johannes Haanstra
Finale
Meisjes
Nr. Naam, Woonplaats Afd. Voorronde finale 1 finale 2 Pl.
001  Inger Haanstra, It Heidenskip HS 13.31n.m. afg. 3
070  Berber de Vries, Mantgum WI 13.68nat nat 2
077  Hanneke Westert, Sneek IJ 15.5214.53 12.88 1
Dames
Nr. Naam, Woonplaats Afd. Voorronde finale 1 finale 2 Pl.
090  Tessa Kramer, It Heidenskip HS 14.7214.20 13.29 3
075  Femke Rispens, Niehove GR 14.73nat nat 2
145  Sigrid Bokma, Hindeloopen HS 15.4014.14 nat 1
Jongens
Nr. Naam, Woonplaats Afd. Voorronde finale 1 finale 2 Pl.
009  Michiel Zijlstra, Oosthem IJ 15.2015.02 nat 3
111  Germ Terpstra, Tzum WI 15.7716.71 nat 2
092  Arend Veenstra, Surhuizum BT 16.5116.81 17.16 1
Junioren
Nr. Naam, Woonplaats Afd. Voorronde finale 1 finale 2 Pl.
162  Wytse Steensma, Joure IJ 17.66nat 18.05 3
123  Riemer Durk Krol, Heeg IJ 18.1616.48 b.s. 2
076  Rutger Haanstra, It Heidenskip HS 19.64nat nat 1
Senioren
Nr. Naam, Woonplaats Afd. Voorronde finale 1 finale 2 Pl.
007  Nard Brandsma, Warkum HS 18.9214.42 14.19 5
026  Sytse Bokma, Hindeloopen HS 19.02nat 12.02 4
029  Bauke de Jong, Parrega HS 19.2516.95 nat 3
019  Ysbrand Galama, Warkum HS 19.27b.s. 16.97 2
016  Oane Galama, Hilaard HS 19.6820.52 17.24 1
Voorronde
Meisjes Topklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
154  Manon Koehoorn, Sneek IJ nat 12.59 11.74 6
104  Hilde v/d Weij, Sint Jacobiparochie WI 13.15 nat 11.25 4
077  Hanneke Westert, Sneek(F1) IJ 12.53 15.52 nat 1
105  Lisse v/d Knaap, IJlst IJ 12.11 12.18 13.06 5
070  Berber de Vries, Mantgum(F2) WI 13.68 nat nat 2
114  Jeltske Terpstra, Tzum WI 11.39 12.00 12.30 7
001  Inger Haanstra, It Heidenskip(F3) HS 13.14 nat 13.31 3
Dames Topklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
036  Maureen Poiesz, Sneek HS 11.30 nat 12.83 7
102  Femke Brouwer, Arum WI 10.90 12.56 13.55 6
124  Pytrix Westra, Burgum BG afg. afg. afg.  
086  Boukje de Boer, It Heidenskip HS 11.24 12.79 13.79 5
075  Femke Rispens, Niehove(F2) GR 13.18 nat 14.73 2
145  Sigrid Bokma, Hindeloopen(F1) HS 13.44 nat 15.40 1
090  Tessa Kramer, It Heidenskip(F3) HS 14.72 nat nat 3
021  Marrit v/d Wal, It Heidenskip HS nat 14.36 b.s. 4
Jongens Topklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
045  Thomas v/d Goot, Workum HS 13.39 nat 13.26 6
006  Auke Jan Jilderda, Burgum BG nat 13.66 13.43 5
111  Germ Terpstra, Tzum(F2) WI 14.92 15.77 15.48 2
009  Michiel Zijlstra, Oosthem(F3) IJ 13.76 14.34 15.20 3
147  Douwe Abma, Hommerts IJ afg. afg. afg.  
092  Arend Veenstra, Surhuizum(F1) BT 16.51 nat b.s. 1
109  Hidde de Jong, Burgum BG 13.89 nat 12.80 4
Junioren Topklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
115  Gerben Brouwer, Arum WI 14.74 15.50 15.50 8
076  Rutger Haanstra, It Heidenskip(F1) HS nat 19.64 14.49 1
123  Riemer Durk Krol, Heeg(F2) IJ 16.75 18.16 nat 2
116  Peter Faber, Oldehove GR 16.21 14.50 nat 6
112  Minne Smit, Winsum WI nat nat 16.79 5
080  Stefan Douma, Oppenhuizen IJ 15.63 nat 15.92 7
153  Wisse Broekstra, Tzummarum WI 11.87 16.22 16.95 4
162  Wytse Steensma, Joure(F3) IJ 14.71 nat 17.66 3
Overgangsklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
050  Tsjebbe Galema, Bolsward HS 12.23 14.39 16.37 4
099  Dytmer v/d Wal, It Heidenskip HS 13.52 nat 15.69 5
034  Age Hulder, Tytsjerk BG 13.44 17.99 17.65 3
002  Alwin Fonk, Burgum BG afg. afg. afg.  
027  Feike Stellingwerf, Koudum HS 16.68 nat 18.42 1
088  Daan de Vries, Hurdegaryp BG nat nat nat  
067  Jesper Demmer, Workum HS 15.99 18.10 17.74 2
069  Jos Bethlehem, IJlst IJ 14.38 15.36 15.65 6
Senioren Topklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
016  Oane Galama, Hilaard(F1) HS 18.81 19.68 19.13 1
007  Nard Brandsma, Warkum(F5) HS nat 18.66 18.92 5
101  Jarno Hoekstra, IJlst IJ 17.01 16.72 b.s. 7
019  Ysbrand Galama, Warkum(F2) HS 19.27 nat 18.01 2
029  Bauke de Jong, Parrega(F3) HS b.s. nat 19.25 3
015  Rutger Piersma, Koudum HS 17.48 18.55 18.03 6
020  Jan Teade Nauta, IJlst IJ afg. afg. afg.  
026  Sytse Bokma, Hindeloopen(F4) HS 18.53 19.02 nat 4
Schans seizoensprestaties : Senioren: 20.77 meter - Dames: 17.08 meter - Junioren: 19.92 meter - Jongens: 16.25 meter - Meisjes: 14.88 meter
Schansrecords: Senioren: 21.64 meter - Dames: 17.89 meter - Junioren: 20.40 meter - Jongens: 19.81 meter - Meisjes: 16.19 meter
Friese records: Senioren: 21.68 meter - Dames: 18.19 meter - Junioren: 20.44 meter - Jongens: 20.72 meter - Meisjes: 16.57 meter
Nederlandse records: Senioren: 22.21 meter - Dames: 18.19 meter - Junioren: 21.38 meter - Jongens: 20.72 meter - Meisjes: 16.57 meter

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond