Burgum 1e klasse - Keningsljeppen - Gouden Rige 5 - 21-08-2021 (79)
Wedstrijdleiding Sytze Hilbrand Boschma en Albert Heins Commentator Johannes Haanstra
Voorronde
Meisjes Topklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
077  Hanneke Westert, Sneek(F1) IJ 14.75 15.24 15.81 1
154  Manon Koehoorn, Sneek IJ nat 13.24 13.48 5
105  Lisse v/d Knaap, IJlst(F3) IJ nat nat 14.44 3
070  Berber de Vries, Mantgum WI 13.49 12.74 nat 4
114  Jeltske Terpstra, Tzum WI nat nat nat  
104  Hilde v/d Weij, Sint Jacobiparochie(F2) WI 14.61 13.90 nat 2
Dames Topklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
086  Boukje de Boer, It Heidenskip HS 13.19 12.60 13.96 8
102  Femke Brouwer, Arum WI 12.51 nat 14.44 7
124  Pytrix Westra, Burgum BG 12.98 nat 14.68 6
036  Maureen Poiesz, Sneek(F3) HS 14.66 15.60 nat 3
021  Marrit v/d Wal, It Heidenskip(F1) HS 17.02 13.88 15.81 1
090  Tessa Kramer, It Heidenskip HS 15.59 14.39 14.54 4
145  Sigrid Bokma, Hindeloopen(F2) HS 14.31 nat 16.02 2
075  Femke Rispens, Niehove GR 14.73 14.66 13.58 5
Overgangsklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
034  Age Hulder, Tytsjerk BG 16.93 17.46 nat 1
110  Folkert Veldstra, Akkrum IJ afg. afg. afg.  
067  Jesper Demmer, Workum HS nat 17.09 nat 5
099  Dytmer v/d Wal, It Heidenskip HS nat 16.57 16.82 7
088  Daan de Vries, Hurdegaryp BG 17.41 17.02 nat 2
050  Tsjebbe Galema, Bolsward HS 17.37 15.49 16.09 3
002  Alwin Fonk, Burgum BG 17.25 nat nat 4
027  Feike Stellingwerf, Koudum HS 15.25 16.94 nat 6
Senioren Topklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
026  Sytse Bokma, Hindeloopen(F5) HS 19.04 b.s. nat 5
029  Bauke de Jong, Parrega HS nat nat b.s.  
016  Oane Galama, Hilaard(F3) HS 18.39 19.39 nat 3
015  Rutger Piersma, Koudum(F4) HS 16.57 16.96 19.14 4
019  Ysbrand Galama, Warkum(F1) HS 19.31 18.67 20.04 1
101  Jarno Hoekstra, IJlst IJ b.s. 16.85 nat 6
007  Nard Brandsma, Warkum HS nat nat nat  
020  Jan Teade Nauta, IJlst(F2) IJ nat 19.55 16.22 2
Jongens Topklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
045  Thomas v/d Goot, Workum HS 11.61 nat 14.74 5
092  Arend Veenstra, Surhuizum(F1) BT 16.50 17.20 16.73 1
109  Hidde de Jong, Burgum BG nat 13.73 13.65 7
006  Auke Jan Jilderda, Burgum BG 14.19 14.11 nat 6
009  Michiel Zijlstra, Oosthem(F3) IJ 16.17 16.25 nat 3
147  Douwe Abma, Hommerts(F2) IJ 15.21 16.43 16.35 2
111  Germ Terpstra, Tzum WI nat 14.37 16.10 4
Junioren Topklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
153  Wisse Broekstra, Tzummarum(F1) WI 18.75 nat nat 1
076  Rutger Haanstra, It Heidenskip(F3) HS nat 18.42 17.66 3
115  Gerben Brouwer, Arum WI b.s. 16.96 15.64 7
112  Minne Smit, Winsum WI 17.38 18.00 17.52 4
162  Wytse Steensma, Joure(F2) IJ 17.10 18.49 nat 2
116  Peter Faber, Oldehove GR 16.01 16.82 17.13 6
123  Riemer Durk Krol, Heeg IJ 16.65 13.71 17.26 5
080  Stefan Douma, Oppenhuizen IJ 11.66 nat 16.42 8
Schans seizoensprestaties : Senioren: 20.99 meter - Dames: 16.69 meter - Junioren: 18.58 meter - Jongens: 17.77 meter - Meisjes: 15.60 meter
Schansrecords: Senioren: 21.94 meter - Dames: 18.19 meter - Junioren: 21.38 meter - Jongens: 20.72 meter - Meisjes: 16.10 meter
Friese records: Senioren: 21.68 meter - Dames: 18.19 meter - Junioren: 20.44 meter - Jongens: 20.72 meter - Meisjes: 16.57 meter
Nederlandse records: Senioren: 22.21 meter - Dames: 18.19 meter - Junioren: 21.38 meter - Jongens: 20.72 meter - Meisjes: 16.57 meter

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond