Buitenpost 1e klasse - 03-07-2021 (75)
Wedstrijdleiding Sytze Hilbrand Boschma en Albert Heins Commentator Johannes Haanstra
Voorronde
Meisjes Topklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
077  Hanneke Westert, Sneek IJ nat 12.38 nat 4
156  Fenna Jongsma, Joure IJ 12.27 nat nat 5
070  Berber de Vries, Mantgum(F1) WI 13.09 12.61 13.86 1
056  Iris Wijbenga, Heeg(F2) IJ 12.66 12.06 13.37 2
001  Inger Haanstra, It Heidenskip(F3) HS nat nat 13.33 3
168  Rixt v/d Goot, Workum HS bles. bles. bles.  
104  Hilde v/d Weij, Sint Jacobiparochie WI 11.86 nat 11.94 6
Dames Topklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
148  Tirza Boschma, Sneek HS 10.30 nat nat 7
124  Pytrix Westra, Burgum BG 12.46 nat nat 6
152  Marije Reitsma, IJlst(F3) IJ 12.56 nat 13.89 3
036  Maureen Poiesz, Sneek(F4) HS 12.77 13.57 13.20 4
075  Femke Rispens, Niehove GR 13.34 nat nat 5
090  Tessa Kramer, It Heidenskip(F1) HS 13.78 15.70 b.s. 1
021  Marrit v/d Wal, It Heidenskip HS nat nat nat  
145  Sigrid Bokma, Hindeloopen(F2) HS 14.07 14.62 12.61 2
Jongens Topklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
165  Jelmer de Jong, Tzum WI 13.66 nat 14.85 4
108  Sietse Lefferts, Buitenpost BT 13.64 nat nat 8
111  Germ Terpstra, Tzum WI 13.52 14.31 nat 6
092  Arend Veenstra, Surhuizum(F1) BT 15.48 16.48 16.80 1
006  Auke Jan Jilderda, Burgum BG 13.87 nat 14.83 5
009  Michiel Zijlstra, Oosthem(F2) IJ 14.48 14.95 15.05 2
045  Thomas v/d Goot, Workum HS nat 13.68 12.47 7
147  Douwe Abma, Hommerts(F3) IJ 14.85 12.88 14.92 3
Junioren Topklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
123  Riemer Durk Krol, Heeg IJ nat nat nat  
080  Stefan Douma, Oppenhuizen(F1) IJ nat 18.32 15.64 1
162  Wytse Steensma, Joure IJ nat nat 16.94 5
071  Bouwe Westert, Sneek IJ afg. afg. afg.  
112  Minne Smit, Winsum WI 16.99 16.25 nat 4
076  Rutger Haanstra, It Heidenskip(F2) HS b.s. 17.86 nat 2
116  Peter Faber, Oldehove GR nat nat 15.33 6
153  Wisse Broekstra, Tzummarum(F3) WI 16.88 17.47 nat 3
Overgangsklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
101  Jarno Hoekstra, IJlst IJ 12.21 15.94 16.73 4
088  Daan de Vries, Hurdegaryp BG nat nat nat  
027  Feike Stellingwerf, Koudum HS 16.75 nat 17.74 1
050  Tsjebbe Galema, Bolsward HS 13.85 14.99 17.08 2
110  Folkert Veldstra, Akkrum IJ 15.12 16.24 15.92 6
117  Thijs Faassen, Leeuwarden WI 14.30 14.24 13.95 7
002  Alwin Fonk, Burgum BG 15.62 16.75 nat 3
067  Jesper Demmer, Workum HS 16.58 16.00 14.34 5
Senioren Topklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
019  Ysbrand Galama, Warkum HS 16.24 nat 17.94 6
020  Jan Teade Nauta, IJlst(F2) IJ nat 18.52 19.80 2
015  Rutger Piersma, Koudum(F5) HS 18.04 b.s. b.s. 5
026  Sytse Bokma, Hindeloopen(F4) HS nat 18.55 nat 4
016  Oane Galama, Hilaard(F3) HS nat nat 18.84 3
034  Age Hulder, Tytsjerk BG 17.19 b.s. 13.49 7
007  Nard Brandsma, Warkum(F1) HS nat 14.19 20.65 1
029  Bauke de Jong, Parrega HS 12.06 nat 15.98 8
Schans seizoensprestaties : Senioren: 0.00 meter - Dames: 0.00 meter - Junioren: 0.00 meter - Jongens: 0.00 meter - Meisjes: 0.00 meter
Schansrecords: Senioren: 21.17 meter - Dames: 16.18 meter - Junioren: 20.41 meter - Jongens: 19.92 meter - Meisjes: 15.39 meter
Friese records: Senioren: 21.68 meter - Dames: 18.19 meter - Junioren: 20.44 meter - Jongens: 20.72 meter - Meisjes: 16.57 meter
Nederlandse records: Senioren: 22.21 meter - Dames: 18.19 meter - Junioren: 21.38 meter - Jongens: 20.72 meter - Meisjes: 16.57 meter

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond