It Heidenskip Jeugd NFM voorronde - 29-07-2021 (55)
Wedstrijdleiding Albert Heins Commentator Jesper Demmer en Mare Dijkstra
Voorronde
Jongens tm 10 jaar
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
921  Bram Bergstra, IJlst IJ 5.96 nat 6.21 5
920  Lucas Visser, Jubbega IJ 5.62 5.72 5.63 8
919  Ysbrand Haanstra, It Heidenskip(F3) HS 6.97 7.40 nat 3
918  Jarmo Timmens 7, Haarzuilens(F1) SV nat 7.77 7.70 1
917  Hylke Brouwer, Arum(F2) WI 7.05 7.72 6.43 2
916  Brend Haanstra, Workum HS 6.09 6.49 6.26 4
915  Jelle Miedema, Tjerkgaast IJ 5.53 5.89 5.51 7
914  Aiso Pierius Hoekstra, Oudega IJ 5.54 nat 5.90 6
Jongens 11-12 jaar
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
940  Rutger Yntema, Workum HS 6.79 6.58 6.74 11
913  Roan Bijlsma, Heeg(F3) IJ 8.55 9.30 nat 3
912  Jorrit Bouwstra, Reduzum(F2) WI 9.34 9.66 nat 2
911  Melle de Jong, Winsum WI 7.17 7.70 7.85 6
910  Rimmer v/d Wal, Parrega HS afg. afg. afg.  
909  Ate Kaastra, Mantgum WI nat n.m. 6.26 13
908  Boaz Koster, Buitenpost BT 7.50 8.30 7.59 4
907  Maarten de Heer 7, Polsbroek PD afg. afg. afg.  
906  Hannes Walta, Warkum HS 6.62 7.51 nat 7
905  Reinder Haanstra, It Heidenskip HS 6.60 nat 7.10 8
904  Daniël Veenstra, Buitenpost(F1) BT 9.67 7.83 afg. 1
903  Hidde Galema, Nijhuizum HS 7.38 7.98 7.03 5
902  Daniël Haanstra, Burgum BG 6.70 6.53 nat 12
901  Thijs v/d Wolf, Winsum WI 6.89 nat nat 10
900  Jort v/d Goot, Workum HS 6.99 nat 6.59 9
Meisjes tm 10 jaar
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
939  Ingrid Postma, Koufurderrige(F1) IJ 5.39 6.43 4.93 1
938  Fardau Schaap, Ypecolsga IJ 4.99 5.33 4.91 4
937  Else Klijn Velderman, Koudum(F2) HS 6.27 6.01 6.17 2
936  Rixt de Vries, Parrega HS 4.80 4.30 5.02 7
935  Nienke Galema, Nijhuizum HS 4.45 4.83 5.04 5
934  Larissa van der Wolf, 0 0 4.82 4.70 5.02 6
933  Brecht v/d Weij, St. Jacobiparochie 0 4.72 4.59 4.98 8
940  Jente Brouwer, 0 0 n.m. n.m. nat  
941  Lyke Kaag, It Heidenskip(F3) HS 5.79 5.90 6.15 3
942  Marrit Bouwhuis, Parrega HS 4.48 4.56 4.64 9
Meisjes 11-12 jaar
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
931  Ymke van Eijk 7, Bergschenhoek VL afg. afg. afg.  
930  Vienne v/d Knaap, IJlst(F3) IJ 6.94 8.29 8.80 3
929  Jasmijn Bosma, Leeuwarden 0 5.11 4.81 5.73 9
928  Nynke Kampen, It Heidenskip HS 7.30 7.48 7.66 6
927  Gemma van Oosterom, Woerdense Verlaat(F2) ZV 6.40 nat 8.84 2
926  Nynke Klijn Velderman, Koudum HS 7.40 7.66 7.96 5
925  Yrsa Maats, Surhuisterveen(F1) BG 6.58 8.86 6.51 1
924  Hieke Vogel, Menaam WI 8.08 8.73 nat 4
923  Amelly Boonstra, Linschoten LS 6.49 nat 5.76 7
922  Femke Pytsje Struiksma, Suwald BG 6.42 6.30 6.14 8
Schans seizoensprestaties : Jongens 11-12: 8.96 meter - Meisjes 11-12: 8.25 meter - Jongens tm 10: 6.82 meter - Meisjes tm 10: 0.00 meter
Schansrecords : Jongens 11-12: 11.17 meter - Meisjes 11-12: 9.38 meter - Jongens tm 10: 9.71 meter - Meisjes tm 10: 8.15 meter
Hollandse records : Jongens 11-12: 11.60 meter - Meisjes 11-12: 10.11 meter - Jongens tm 10: 10.21 meter - Meisjes tm 10: 9.06 meter
Nederlandse records : Jongens 11-12: 11.70 meter - Meisjes 11-12: 10.62 meter - Jongens tm 10: 10.66 meter - Meisjes tm 10: 9.06 meter

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond