Stichtse Vecht 2e klasse - 26-06-2021 (89)
Commentator 1 Wim Roskam Commentator 2 Floortje Hijman Contactpersoon Vereniging Marla van den Haak Covid-19 Coördinator Marla van den Haak Wedstrijdleider 1 André Faaij Wedstrijdleider 2 Annie van de Geer en André van Bemmel
Voorronde
Jongens C
Nr. Naam Pr. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
167  Nikolaj Lodder 15.11 12.08 12.56 12.51 3
182  Jelle de Ruijter 14.42 11.29 11.84 12.13 6
208  Julian van der Wind 14.54 12.33 13.00 12.96 2
176  Jayden van Maurik 13.21 9.89 11.83 12.22 4
119  Gijs Kool 13.24 11.03 11.83 12.15 5
114  Leroy van Maurik 14.78 11.62 12.14 13.53 1
Jongens B
Nr. Naam Pr. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
0  Erik den Boer 12.71 10.42 11.20 10.15 6
189  Gerwin de Jong 16.95 14.33 14.65 nat 1
213  Daan Rietveld 15.79 11.46 13.05 13.59 2
062  Ferran Houdijk 16.66 11.94 12.86 13.54 3
036  Jorian Kastelein 14.65 12.38 nat 12.74 4
130  Arien Kastelein 15.30 12.26 12.24 11.36 5
Jongens A
Nr. Naam Pr. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
0  Harvey van Dam 15.13 afw. afw. afw. 1
113  Willard Schep 15.42 12.64 12.36 12.36 3
206  Harmen Bogaard 18.59 b.s. nat 14.05 1
133  Rick van der Wind 16.18 10.07 nat 13.84 2
Jongens D
Nr. Naam Pr. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
154  Robert Miltenburg 15.19 10.99 10.66 11.24 9
199  Samuel de Jong 12.66 10.00 11.70 11.98 3
102  Wilmer Timmerarends 13.30 afg. afg. afg.  
103  Reinier de Bruin 14.69 10.58 11.41 11.78 5
194  Oene Eijzenga 12.81 10.85 11.67 9.80 6
075  Mats de Jong 12.76 10.65 11.25 11.84 4
117  Ronald Tukker 12.47 10.85 11.40 12.21 2
193  Thijs van Oort 15.23 10.75 11.35 11.28 8
076  Sander Kastelein 14.54 11.00 11.46 11.62 7
021  Mark Boer 13.67 11.01 10.89 nat 10
212  Joël Kastelein 14.28 12.11 13.00 12.24 1
Mixklasse B
Nr. Naam Pr. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
159  Arie van der Knaap 16.35 13.96 13.07 14.97 4
073  Wieger van der Vaart 15.13 13.55 nat nat 7
034  Hans van Eijk 17.09 13.36 13.09 14.20 6
052  Floris van Elzakker 18.64 14.53 14.80 14.20 5
030  Bram den Hartogh 16.33 nat 15.38 nat 2
111  Niels van der Kroef 17.54 14.58 15.01 nat 3
050  Ruben van Eijk 17.75 15.18 15.50 nat 1
Mixklasse A
Nr. Naam Pr. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
066  Paul van Meijeren 19.53 16.58 nat nat 4
163  Matthieu van Vuuren 18.66 16.65 nat nat 2
060  Gerwin van Vliet 19.02 nat 17.50 14.70 1
107  Bram van den Berg 16.96 afw. afw. afw.  
099  Teus Korevaar 17.85 14.97 15.47 14.76 5
132  Ronald van Bemmel 17.51 nat nat 13.87 6
136  Jorn Kamphof 18.26 15.93 nat 16.60 3
Meisjes A
Nr. Naam Pr. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
141  Esther Wesselink 12.95 10.26 10.31 10.29 6
127  Mariska Verweij 11.33 9.97 9.90 10.20 7
059  Yvonne Boer 13.03 10.55 10.73 10.68 5
106  Elise Boer 12.71 11.08 11.06 11.61 2
051  Stijn Eijzenga 12.33 10.90 10.76 11.00 4
058  Nikita van Dijk 13.65 11.97 12.23 12.49 1
072  Hanna Stigter 12.99 11.32 10.85 9.92 3
Dames A
Nr. Naam Pr. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
177  Janelle van der Mel 12.73 10.94 11.28 10.90 7
142  Nelissa van der Sluijs 12.17 11.48 11.25 10.84 6
041  Leonie de Regt 13.70 nat nat 11.96 4
110  Gerianne Boer 15.18 13.19 13.24 nat 1
087  Kathy Baars 13.13 11.69 12.21 12.27 3
125  Eline Kastelein 13.76 10.63 10.18 11.67 5
085  Nicole Uitman 14.16 12.33 12.60 nat 2
Schans seizoensprestaties : Senioren: 0.00 meter - Dames: 0.00 meter - Junioren: 0.00 meter - Jongens: 0.00 meter - Meisjes: 0.00 meter
Schansrecords: Senioren: 21.78 meter - Dames: 16.77 meter - Junioren: 21.38 meter - Jongens: 18.67 meter - Meisjes: 16.07 meter
Hollandse records: Senioren: 22.21 meter - Dames: 17.50 meter - Junioren: 21.38 meter - Jongens: 20.30 meter - Meisjes: 16.30 meter
Nederlandse records: Senioren: 22.21 meter - Dames: 18.19 meter - Junioren: 21.38 meter - Jongens: 20.72 meter - Meisjes: 16.57 meter

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond