Buitenpost 1e klasse - Feestwikewedstrijd - Gouden Rige - 29-07-2022 (98)
Wedstrijdleiding Acronius Kramer en Jan Jonker Wedstrijdleiding Acronius Kramer en Jan Jonker Commentator Janco Bouma Commentator Janco Bouma
Finale
Meisjes
Nr. Naam, Woonplaats Afd. Voorronde finale 1 finale 2 Pl.
104  Hilde v/d Weij, Sint Jacobiparochie WI 12.4213.49 nat 3
070  Berber de Vries, Mantgum WI 14.38nat nat 2
077  Hanneke Westert, Sneek IJ 14.46b.s. 13.65 1
Dames
Nr. Naam, Woonplaats Afd. Voorronde finale 1 finale 2 Pl.
120  Pytrix Westra, Burgum BG 14.16nat nat 3
145  Sigrid Bokma, Hindeloopen HS 15.0512.95 11.40 2
090  Tessa Kramer, Amersfoort HS 15.86nat 15.07 1
Jongens
Nr. Naam, Woonplaats Afd. Voorronde finale 1 finale 2 Pl.
034  Djurre de Jong, Burgum BG 15.5013.41 14.44 3
006  Auke Jan Jilderda, Burgum BG 15.9015.38 15.64 2
100  Erwin Lefferts, Buitenpost BT 16.7917.35 nat 1
Junioren
Nr. Naam, Woonplaats Afd. Voorronde finale 1 finale 2 Pl.
116  Peter Faber, Oldehove GR 17.46nat 16.90 3
092  Arend Veenstra, Surhuizum BT 17.87nat 17.48 2
111  Germ Terpstra, Tzum WI 17.9615.80 17.17 1
Senioren
Nr. Naam, Woonplaats Afd. Voorronde finale 1 finale 2 Pl.
015  Rutger Piersma, Koudum HS 18.6019.01 nat 4
029  Bauke de Jong, Parrega HS 18.6117.48 16.93 5
016  Oane Galama, Hilaard HS 18.6120.62 nat 1
026  Sytse Bokma, Workum HS 18.90nat 19.17 3
019  Ysbrand Galama, Warkum HS 20.45nat 14.59 2
Voorronde
Meisjes Topklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
104  Hilde v/d Weij, Sint Jacobiparochie(F3) WI 12.42 nat nat 3
070  Berber de Vries, Mantgum(F2) WI 10.84 nat 14.38 2
079  Yenthe van Kammen, Burgum BG nat nat n.m.  
077  Hanneke Westert, Sneek(F1) IJ 13.65 14.46 nat 1
163  Rianne Kampen, It Heidenskip HS 11.45 nat nat 4
Dames Topklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
090  Tessa Kramer, Amersfoort(F1) HS 13.99 15.86 14.77 1
075  Femke Rispens, Niehove GR afg. afg. afg.  
145  Sigrid Bokma, Hindeloopen(F2) HS 15.05 13.50 12.31 2
120  Pytrix Westra, Burgum(F3) BG 11.55 12.76 14.16 3
001  Inger Haanstra, It Heidenskip HS 13.68 b.s. nat 4
Jongens Topklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
100  Erwin Lefferts, Buitenpost(F1) BT 13.65 16.79 nat 1
038  Hendrik Jacob Krol, Heeg IJ 14.75 14.83 nat 4
034  Djurre de Jong, Burgum(F3) BG 15.50 15.42 nat 3
006  Auke Jan Jilderda, Burgum(F2) BG 15.39 15.90 nat 2
Junioren Topklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
153  Wisse Broekstra, Tzummarum WI 16.02 b.s. 17.40 4
123  Riemer Durk Krol, Heeg IJ nat 17.21 16.81 6
092  Arend Veenstra, Surhuizum(F2) BT 16.11 17.87 14.04 2
116  Peter Faber, Oldehove(F3) GR 16.33 17.16 17.46 3
147  Douwe Abma, Hommerts IJ 14.17 nat 16.21 7
111  Germ Terpstra, Tzum(F1) WI 17.57 17.96 nat 1
009  Michiel Zijlstra, Oosthem IJ 16.81 17.37 b.s. 5
Mixklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
112  Minne Smit, Winsum WI 18.46 nat nat 1
143  Thewis Hobma, Harlingen IJ 13.20 18.33 nat 2
110  Folkert Veldstra, Akkrum IJ 15.14 12.44 16.54 3
099  Dytmer v/d Wal, It Heidenskip HS 16.25 16.19 16.12 4
002  Alwin Fonk, Burgum BG 16.23 nat b.s. 5
Senioren Topklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
016  Oane Galama, Hilaard(F3) HS 17.63 18.61 nat 3
015  Rutger Piersma, Koudum(F5) HS 17.60 12.39 18.60 5
019  Ysbrand Galama, Warkum(F1) HS 18.06 20.45 14.90 1
026  Sytse Bokma, Workum(F2) HS nat 18.90 15.21 2
007  Nard Brandsma, Warkum HS afg. afg. afg.  
029  Bauke de Jong, Parrega(F4) HS nat 16.74 18.61 4
Schans seizoensprestaties : Senioren: 19.75 meter - Dames: 16.24 meter - Junioren: 19.34 meter - Jongens: 16.41 meter - Meisjes: 16.04 meter
Schansrecords: Senioren: 21.17 meter - Dames: 16.24 meter - Junioren: 20.41 meter - Jongens: 19.92 meter - Meisjes: 15.39 meter
Friese records: Senioren: 21.68 meter - Dames: 18.19 meter - Junioren: 20.53 meter - Jongens: 20.72 meter - Meisjes: 16.78 meter
Nederlandse records: Senioren: 22.21 meter - Dames: 18.19 meter - Junioren: 21.38 meter - Jongens: 20.72 meter - Meisjes: 16.78 meter

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond