It Heidenskip NFM (ochtendronde) - 06-08-2022 (346)
Wedstrijdleiding 11:00-13:00 uur: Hendrik Schukken, Wiebrand v/d Meer en Theo Samson Commentator Johannes Haanstra en Pieter Haanstra
Voorronde
Meisjes A
Nr. Naam Pr. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
131  Noa de Boer IJ 13.44 11.55 12.14 11.62 5
078  Daniëlle Hielema GR(F6) 13.32 11.68 12.72 nat 1
105  Tessa van Vliet ZV 12.61 12.28 10.69 nat 4
059  Yvonne Boer ZV 13.03 10.32 nat nat 6
046  Emma Klijn Velderman HS(F7) 13.47 12.21 12.69 12.65 2
095  Inez Bouwman GR 13.30 afg. afg. afg.  
094  Mirije Zorgdrager HS(F8) 14.19 12.28 11.25 12.51 3
Meisjes B
Nr. Naam Pr. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
124  Brecht v/d Zee HS 12.46 10.34 11.29 12.24 7
122  Nynke Klijn Velderman HS(F4) 13.01 11.88 12.97 12.45 4
072  Nynke Kampen HS(F2) 13.26 12.34 12.25 13.26 2
091  Zoet Kaag HS(F5) 12.91 12.53 11.28 12.91 5
140  Gemma van Oosterom ZV(F1) 14.12 13.75 11.79 10.67 1
149  Berber Haanstra HS 12.53 12.24 12.39 nat 6
187  Isabel Overbeek PD(F3) 13.18 12.02 13.18 13.04 3
Dames A
Nr. Naam Pr. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
161  Moniek van Vliet ZV(F4) 14.28 13.16 12.51 12.77 4
072  Hanna Stigter JV(F5) 12.99 12.20 12.38 12.99 5
139  Wietske Pafforaad BT(F7) 12.57 10.31 11.17 11.93 7
401  Lisanne Mulder 0 9.92 9.18 9.77 9.92 13
128  Tryntsje Terpstra HS 11.38 nat 10.28 nat 12
047  Marije Visser WI(F2) 14.78 11.71 13.43 14.41 2
402  Rikst Bootsma 0 0.00 nat nat nat  
174  Celine Cazant LS(F6) 12.42 11.64 11.63 12.42 6
131  Kristel Uitman SV 12.14 10.93 11.54 11.88 9
041  Leonie de Regt LS(F3) 13.70 11.90 12.76 13.19 3
145  Annemarie van Schaik VL 13.86 nat 10.41 nat 11
147  Kimberly Slootjes VL(F1) 16.32 11.29 13.96 14.94 1
403  Margriet Kamphof LS(F8) 15.22 11.49 11.90 nat 8
010  Marike Jansen HS 13.54 10.37 11.01 9.68 10
Jongens A
Nr. Naam Pr. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
096  Mads Tolsma WI 16.75 afg. afg. afg.  
083  Tim Wassenaar GR 14.89 13.46 11.22 nat 9
154  Robert Miltenburg SV 15.19 nat 11.67 13.37 10
213  Daan Rietveld PD 15.92 13.40 14.70 15.00 7
037  Lute van Dam LS(F7) 16.00 13.89 16.00 afg. 5
006  Auke Jan Jilderda BG(F3) 17.46 13.47 15.15 16.38 2
100  Erwin Lefferts BT(F4) 17.59 16.17 afg. afg. 3
133  Rick van der Wind LS 16.18 13.85 13.92 13.96 8
195  Jonathan Timmerarends LS(F1) 18.32 15.72 15.80 17.14 1
109  Hidde de Jong BG 15.54 12.54 15.07 14.98 6
129  Karsten Klarenbeek VL(F6) 18.38 14.68 16.01 afg. 4
Jongens B
Nr. Naam Pr. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
041  Jasper Haanstra BG 14.65 nat 13.29 11.34 9
137  Wiebren Jongsma IJ 14.83 14.03 12.85 11.86 6
167  Nikolaj Lodder PD 15.11 13.50 13.48 14.04 5
208  Julian van der Wind LS 14.54 12.90 14.54 nat 4
093  Auke Tymen de Boer BT 14.04 12.21 nat 12.85 10
042  Hans Pafforaad BT 14.76 10.90 11.10 11.03 11
193  Thijs van Oort PD 15.23 12.37 12.90 15.23 2
032  Its Veenstra IJ 15.28 13.77 13.84 12.90 8
135  Stan van der Bas VL 14.18 12.67 12.62 13.93 7
135  Melle Veenstra BT 15.40 14.74 nat 14.66 3
062  Ferran Houdijk PD(F2) 16.66 14.82 16.66 afg. 1
Jongens C
Nr. Naam Pr. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
021  Mark Boer ZV 13.67 13.12 13.67 nat 3
073  Jorrit Bouwstra WI(F8) 15.23 13.44 15.23 14.09 2
119  Roan Bijlsma IJ 13.03 11.27 13.03 nat 5
126  Harmen Hoekstra IJ 11.94 10.40 10.98 nat 9
167  Rimmer v/d Wal HS 11.99 11.26 11.99 nat 7
048  Melle de Jong WI 14.16 afg. afg. afg.  
159  Daniël Veenstra BT 13.54 12.36 12.86 12.68 6
034  Djurre de Jong BG(F5) 17.46 15.06 16.10 afg. 1
076  Sander Kastelein ZV 14.54 11.37 11.69 nat 8
014  Wieger Bijlsma BT 14.37 11.81 13.35 13.31 4
Junioren A
Nr. Naam Pr. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
106  Sietze Ketelaar IJ(F4) 16.60 14.39 14.83 15.22 4
055  Aise Jongsma IJ 15.67 afg. afg. afg.  
115  Gerben Brouwer WI(F3) 17.27 14.84 15.10 15.25 3
085  Jitse Postma WI(F5) 14.95 12.76 12.99 13.46 5
084  Twan Kastelein ZV(F1) 18.49 16.80 17.28 afg. 1
404  Wessel Wijnja 0(F7) 12.68 11.25 nat 12.68 7
013  Eimert van Ingen ZV(F2) 17.18 15.73 15.30 16.70 2
070  Boaz Vreman JV(F6) 15.99 11.29 12.42 12.96 6
Senioren A
Nr. Naam Pr. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
405  Stein de Jong 0 0.00 nat nat nat  
406  Lennart van Holten 0 13.55 13.01 13.55 nat 4
407  Geert Brokking JV 15.48 nat 13.50 11.69 5
408  Jonathan Werrie 0 11.65 11.32 11.65 afg. 7
063  Bartele Nicolai BT 17.38 afg. afg. afg.  
212  Benny v/d Ploeg GR(F5) 17.93 13.77 14.05 15.03 2
409  Fred van der Vliet 0 0.00 nat nat nat  
137  Bertjan de Groot ZV 13.59 13.23 13.59 nat 3
059  Wieger-Piet Haarsma IJ(F3) 16.86 12.60 15.48 16.44 1
410  Pieter Tjabbes 0 0.00 nat nat nat  
411  Tom Oude Hengel 0 11.91 nat 11.91 nat 6
Senioren B
Nr. Naam Pr. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
097  Jarich Wijnstra WI(F4) 18.69 15.12 16.02 nat 3
011  Siem Lefferts BG 15.52 13.48 13.73 nat 7
412  Jorrit Hoekstra 0 13.18 13.18 11.65 11.70 9
033  Jorn de Vries IJ(F2) 18.24 16.04 16.52 16.05 2
025  Kevin de Jong VL(F6) 17.53 14.34 14.80 nat 4
413  Johannes Brokking JV 13.51 nat 11.53 13.19 8
107  Anne Postma HS 15.23 14.29 14.74 13.25 5
101  Jarno Hoekstra IJ(F1) 19.59 15.24 14.46 16.74 1
414  Bauke-Jan Feenstra 0 14.16 13.40 14.16 nat 6
415  Jan de Jong 0 0.00 nat nat nat  
Schans seizoensprestaties : Senioren: 21.13 meter - Dames: 17.27 meter - Junioren: 20.26 meter - Jongens: 17.04 meter - Meisjes: 15.66 meter
Schansrecords: Senioren: 21.64 meter - Dames: 17.89 meter - Junioren: 20.40 meter - Jongens: 19.81 meter - Meisjes: 16.19 meter
Hollandse records: Senioren: 22.21 meter - Dames: 17.50 meter - Junioren: 21.38 meter - Jongens: 20.30 meter - Meisjes: 16.30 meter
Friese records: Senioren: 21.68 meter - Dames: 18.19 meter - Junioren: 20.53 meter - Jongens: 20.72 meter - Meisjes: 16.78 meter
Nederlandse records: Senioren: 22.21 meter - Dames: 18.19 meter - Junioren: 21.38 meter - Jongens: 20.72 meter - Meisjes: 16.78 meter

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond