Linschoten Regio Noord - 05-07-2022 (78)
Contactpersoon van de springersraad Leonie de Regt Wedstrijdleider 1 Jens Vlasveld Wedstrijdleider 2 Theo Samson Contactpersoon Vereniging Johan van der Wind Commentator 1 Margriet Kamphof
Voorronde
Meisjes A
Nr. Naam Pr. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
181  Sarah Brak ZV 10.82 9.66 9.75 9.78 5
078  Floortje Hijman SV 12.43 10.81 11.33 11.13 3
105  Tessa van Vliet ZV 12.61 12.27 11.64 12.27 1
127  Mariska Verweij LS 11.33 9.63 9.47 10.59 4
179  Aimée Plaisier LS 12.98 11.68 11.36 10.15 2
Dames A
Nr. Naam Pr. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
020  Carina den Hartogh LS 15.95 afw. afw. afw.  
174  Celine Cazant LS 12.42 10.54 11.45 11.34 7
077  Danielle de Jong SV 12.58 afg. afg. afg.  
085  Nicole Uitman SV 14.16 nat nat 12.00 5
184  Rianne de Regt LS 13.87 afg. afg. afg.  
125  Eline Kastelein ZV 13.76 9.89 10.57 10.63 8
131  Kristel Uitman SV 12.14 9.94 11.72 nat 6
120  Lisanne Kroon LS 13.14 11.87 11.40 12.16 4
161  Moniek van Vliet ZV 14.28 12.65 9.55 12.03 3
041  Leonie de Regt LS 13.70 12.66 11.27 13.60 2
110  Gerianne Boer LS 15.18 14.49 nat 14.95 1
Mixklasse A
Nr. Naam Pr. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
137  Bertjan de Groot ZV 13.59 nat 11.50 11.43 13
089  Menno Maaijen ZV 14.54 11.11 12.55 13.50 11
138  Leon de Wit ZV 14.18 11.92 nat 10.56 12
132  Ronald van Bemmel LS 17.51 nat 13.45 14.36 10
111  Niels van der Kroef LS 17.54 14.40 nat nat 9
030  Bram den Hartogh LS 16.33 14.01 15.36 12.00 6
159  Arie van der Knaap ZV 16.35 15.67 14.55 13.75 5
136  Jorn Kamphof LS 18.26 15.78 15.78 15.52 4
063  Jan-Willem de Groot LS 19.29 afg. afg. afg.  
060  Gerwin van Vliet LS 19.02 afg. afg. afg.  
084  Twan Kastelein ZV 18.49 17.20 nat 17.57 2
061  Ruben Bezuijen SV 16.45 14.31 14.95 b.s. 8
013  Eimert van Ingen ZV 17.18 15.35 nat nat 7
178  Aron Verburg ZV 17.81 nat 16.29 nat 3
139  Gerwin Kastelein ZV 18.33 b.s. nat 18.25 1
Jongens 2
Nr. Naam Pr. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
190  Ruben Kool SV 11.94 afg. afg. afg.  
162  Joost Fokker SV 13.92 9.57 12.01 13.34 1
211  Mart van der Schaft ZV 13.05 11.94 12.27 12.74 3
117  Ronald Tukker LS 12.47 afw. afw. afw.  
102  Wilmer Timmerarends LS 13.30 11.67 12.69 12.89 2
038  Micha Nap LS 12.93 11.97 12.32 9.53 4
028  Thomas Meijer ZV 13.19 afw. afw. afw. 4
119  Gijs Kool SV 13.24 10.44 nat 11.56 5
Jongens 1
Nr. Naam Pr. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
037  Lute van Dam LS 16.00 13.01 14.42 14.62 1
212  Joël Kastelein ZV 14.28 12.06 13.16 13.95 4
208  Julian van der Wind LS 14.54 13.95 nat 12.28 5
154  Robert Miltenburg SV 15.19 13.07 nat 13.32 8
036  Jorian Kastelein ZV 14.65 14.13 14.36 nat 2
076  Sander Kastelein ZV 14.97 13.90 nat 13.86 6
103  Reinier de Bruin LS 14.69 12.40 13.82 13.38 7
130  Arien Kastelein ZV 15.54 14.24 14.13 13.26 3
Schans seizoensprestaties : Senioren: 21.07 meter - Dames: 14.41 meter - Junioren: 20.33 meter - Jongens: 16.57 meter - Meisjes: 12.68 meter
Schansrecords: Senioren: 21.93 meter - Dames: 17.14 meter - Junioren: 20.48 meter - Jongens: 19.60 meter - Meisjes: 16.30 meter

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond