Burgum Jeugd - 24-06-2023
Commentator Hans Helmholt Wedstrijdbegeleider Auke Jan Jilderda
Voorronde
Jeugd D
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
901  Krijn Hogewerf, Kollum BT 6.66 6.47 7.02 4
902  Charlie de Vries, Dokkum BG 6.59 7.50 7.93 1
903  Rixt de Vries, Parrega HS afg. afg. afg.  
904  Jente Brouwer, Arum WI 7.00 5.99 5.49 5
905  Sybren de Vries, Dedgum HS nat 5.86 6.69 7
906  Afke Jildou Struiksma, Suw├óld BG nat 6.15 nat 8
907  Marrit Bouwhuis, Parrega HS 6.05 6.99 7.07 3
908  Brecht v/d Weij, Sint Jacobiparochie WI 6.85 6.99 5.68 6
909  Liam v/d Meul, Sneek IJ 7.14 nat 7.06 2
Jeugd C
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
910  Age Okkema, Wiuwert WI afw. afw. afw.  
911  Berber v/d Wal, Parrega HS 6.88 7.23 7.38 7
912  Jelle Miedema, Tjerkgaast IJ 7.47 5.55 7.10 4
913  Ingrid Postma, Koufurderrige IJ 7.46 nat 7.00 5
914  Floris Berg, Grijpskerk GR 6.97 7.27 7.89 2
915  Welmoed Altena, Oudega IJ 7.30 7.33 7.97 1
916  Julius Amsterdam, Hindeloopen HS 7.41 7.12 bles. 6
917  Alant Haanstra, Workum HS nat nat nat  
918  Freark Smink, Baaium WI 6.48 6.40 7.50 3
Jeugd B
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
919  Nienke Galema, Nijhuizum HS 7.12 7.25 nat 8
920  Fardau Schaap, Ypecolsga IJ 7.32 6.81 7.06 7
921  Else Klijn Velderman, Koudum HS 8.20 8.57 8.19 3
922  Lyke Kaag, It Heidenskip HS 8.75 6.68 7.80 2
923  Jurjen Kampen, Burgwerd WI 8.26 7.81 nat 5
924  Nina v/d Vliet , Burgum BG 8.26 10.01 9.51 1
925  Thijmen Verkaik, Rutten HS 8.49 7.44 nat 4
926  Johannes Vogel, Menaam WI nat nat 7.91 6
Jeugd Buiten Mededinging
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
173  Ysbrand Haanstra, It Heidenskip HS nat nat 8.90 1
Jeugd A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
927  Wout Dijk, Burgum (F 2) BG 8.70 9.82 10.19 2
928  Brend Haanstra, Workum HS 9.07 nat 9.68 4
929  Friso Hobma, Harlingen IJ nat nat nat  
930  Jens Bosma, IJlst IJ afg. afg. afg.  
931  Bram Bergstra, IJlst IJ 7.39 nat 8.88 5
932  Sander Postma, Tjerkgaast (F 1) IJ 9.60 10.49 9.78 1
933  Hylke Brouwer, Arum (F 3) WI 6.92 10.09 9.78 3
Schans seizoensprestaties : Jongens 11-12: 0.00 meter - Meisjes 11-12: 0.00 meter - Jongens tm 10: 0.00 meter - Meisjes tm 10: 0.00 meter
Schansrecords : Jongens 11-12: 11.22 meter - Meisjes 11-12: 9.70 meter - Jongens tm 10: 9.99 meter - Meisjes tm 10: 8.40 meter
Friese records : Jongens 11-12: 11.70 meter - Meisjes 11-12: 10.62 meter - Jongens tm 10: 10.66 meter - Meisjes tm 10: 9.09 meter
Nederlandse records : Jongens 11-12: 11.70 meter - Meisjes 11-12: 10.62 meter - Jongens tm 10: 10.66 meter - Meisjes tm 10: 9.09 meter
Legenda : Seizoensrecord Persoonlijk record Schansrecord Nederlands/ Fries/ Hollands record

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond