It Heidenskip NFM (middagronde restant) - 06-08-2023(7)
Commentator Johannes Haanstra Wedstrijdleiding Gosse Reitsma, Hendrik Schukken en TC PBH
Voorronde
Dames D
Nr. Naam Pr. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
070  Berber de Vries WI 15.16 afg. nat 13.01 7
026  Fabi√ęnne Overbeek PD 16.21 afg. nat 13.77 6
102  Femke Brouwer WI 15.85 nat 14.43 nat 2
075  Femke Rispens GR 16.22 nat 14.05 14.41 3
001  Inger Haanstra HS 15.23 nat 13.78 14.39 4
188  Joriene Baas PD 16.27 afg. afg. afg.  
198  Laura Maaijen PD (F 4) 16.07 13.89 15.06 limiet 1
064  Lieke Stolwijk ZV 15.40 12.19 12.35 13.98 5
148  Tirza Boschma IJ 15.32 nat nat afg.  
Dames E
Nr. Naam Pr. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
0  Akke Dijkstra BT 16.45 13.26 13.54 14.43 7
160  Demi Groothedde JV (F 3) 16.58 14.71 14.83 15.25 3
035  Dymphie Baas PD 17.50 afg. afg. afg.  
077  Hanneke Westert IJ (F 8) 17.63 14.01 12.55 14.51 6
021  Marrit v/d Wal HS 18.19 12.86 11.29 13.79 8
145  Sigrid Bokma HS (F 1) 17.08 14.91 14.50 16.22 1
180  Suzanne Mulder VL (F 5) 16.74 13.63 14.72 14.39 4
036  Tessa Kramer VL (F 2) 17.25 13.91 15.47 limiet 2
044  Wendy Helmes PD (F 7) 16.80 14.32 14.56 nat 5
Jongens F
Nr. Naam Pr. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
162  Timo v/d Knaap IJ (F 1) 18.69 afg. afg. 15.65 1
Junioren B
Nr. Naam Pr. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
092  Arend Veenstra BT 18.28 14.97 16.61 14.19 4
006  Auke Jan Jilderda BG 19.02 15.97 15.66 16.89 3
028  Evert Zijlstra IJ 16.49 15.42 nat 15.44 8
133  Jelte Folkertsma HS (F 3) 18.73 18.07 limiet limiet 2
129  Karsten Klarenbeek VL 18.38 15.65 16.31 14.56 6
116  Peter Faber GR 19.10 13.20 15.66 14.28 7
123  Riemer Durk Krol IJ (F 2) 19.44 16.84 b.s. 18.54 1
106  Sietze Ketelaar IJ 17.83 16.38 16.05 16.17 5
045  Thomas v/d Goot HS 18.64 nat nat nat  
Junioren C
Nr. Naam Pr. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
096  Germ Terpstra WI (F 4) 20.34 18.05 limiet limiet 2
128  Harmen Timmerarends LS 19.70 afg. afg. afg.  
100  Hidde van Dam LS (F 6) 20.84 16.95 16.62 17.95 4
045  Mark van der Horst VL 20.88 17.68 limiet limiet 6
009  Michiel Zijlstra IJ (F 5) 19.89 17.97 limiet limiet 3
050  Ruben van Eijk VL 19.84 17.16 limiet limiet 7
076  Rutger Haanstra HS (F 7) 20.53 17.78 limiet limiet 5
153  Wisse Broekstra WI (F 1) 20.91 16.83 16.97 19.08 1
Dames F
Nr. Naam Pr. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
197  Anna Kramer HS 14.27 13.65 nat 12.48 2
174  Celine Cazant LS 12.42 afg. afg. afg.  
013  Fimke v/d Haring WI 13.81 afg. afg. afg.  
072  Hanna Stigter JV 13.68 afg. afg. afg.  
130  Henrieke Wijnstra WI 14.30 afg. afg. afg.  
087  Kathy Baars PD 13.13 12.34 12.87 nat 3
041  Leonie de Regt LS (F 6) 14.62 13.24 13.52 14.62 1
163  Rianne Kampen HS 14.25 12.33 11.88 12.61 4
168  Rixt v/d Goot HS 13.74 12.06 12.28 nat 5
Senioren E
Nr. Naam Pr. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
015  Rutger Piersma HS 21.08 afg. afg. 16.80 2
091  Sander van Vliet PD 20.39 afg. afg. 16.91 1
Senioren F
Nr. Naam Pr. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
186  Bart Helmholt BG (F 1) 21.64 20.18 limiet limiet 1
123  Erwin Timmerarends LS (F 1) 21.74 afg. afg. afg. 1
042  Jaco de Groot ZV (F 3) 22.21 19.30 limiet limiet 3
007  Nard Brandsma HS (F 5) 21.68 18.15 18.49 19.00 5
016  Oane Galama HS 21.43 18.89 limiet limiet 6
017  Reinier Overbeek PD (F 2) 21.38 17.79 19.43 limiet 2
086  Rian Baas PD 21.95 afg. afg. afg.  
143  Thewis Hobma IJ (F 4) 21.41 19.12 limiet limiet 4
098  Wouter van Midden VL 21.42 17.47 18.27 16.17 7
Senioren G
Nr. Naam Pr. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
065  Abe-Luuk Stedehouder IJ 18.11 afg. afg. afg.  
099  Dytmer v/d Wal HS 17.95 16.14 17.06 17.73 1
110  Folkert Veldstra IJ 17.88 afg. afg. afg.  
005  Jasper Henstra GR 17.43 16.46 16.54 nat 2
025  Kevin de Jong VL 17.53 afg. afg. afg.  
111  Niels van der Kroef LS 17.54 12.68 12.23 nat 6
113  Thijs Faassen WI 18.11 14.36 b.s. 15.43 5
050  Tsjebbe Galema HS 18.57 14.97 15.67 15.60 4
030  Wiebren Schukken WI 18.00 nat nat 16.01 3
Senioren H
Nr. Naam Pr. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
107  Anne Postma HS 16.33 11.94 nat 14.05 3
159  Arie van der Knaap ZV 16.35 afg. afg. afg.  
138  Auke Zijlstra IJ 17.17 15.27 15.46 16.25 1
030  Bram den Hartogh LS 16.33 12.61 13.34 13.59 4
107  Bram van den Berg PD 16.96 14.92 15.30 15.84 2
186  Lennart Baas PD 16.60 afg. afg. afg.  
059  Wieger-Piet Haarsma IJ 16.86 afg. afg. afg.  
Schans seizoensprestaties : Senioren: 20.76 meter - Dames: 17.39 meter - Junioren: 20.34 meter - Jongens: 19.37 meter - Meisjes: 15.10 meter
Schansrecords: Senioren: 21.69 meter - Dames: 17.89 meter - Junioren: 20.40 meter - Jongens: 19.81 meter - Meisjes: 16.70 meter
Hollandse records: Senioren: 22.21 meter - Dames: 17.50 meter - Junioren: 21.38 meter - Jongens: 20.30 meter - Meisjes: 16.30 meter
Friese records: Senioren: 21.68 meter - Dames: 18.19 meter - Junioren: 20.91 meter - Jongens: 20.72 meter - Meisjes: 17.63 meter
Nederlandse records: Senioren: 22.21 meter - Dames: 18.19 meter - Junioren: 21.38 meter - Jongens: 20.72 meter - Meisjes: 17.63 meter
Legenda : Seizoensrecord Persoonlijk record Schansrecord Nederlands/ Fries/ Hollands record

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond