Uitslag Nederlandse Kampioenschappen Jeugd
Polsbroekerdam 25-08-2018

Winnaars

CategorieNaamAfstand
Jongens 11-12 jaarRoy Velis11.32
Jongens tm 10 jaarSietse Lefferts10.45
Meisjes 11-12 jaarHilde v/d Weij10.31
Meisjes tm 10 jaarBerber Haanstra8.40

Jongens 11-12 jaar

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Roy Velis, BenschopPD11.3210.3711.3210.90
2Mads Tolsma, BerlikumWI10.689.5710.1410.68
3Erwin Lefferts, BuitenpostBT9.940.009.459.94
4Chris Lodder, OudewaterPD9.839.839.579.79
5Timo v/d Knaap, IJlstIJ9.640.009.640.00
6Romke Jan Kootstra, GarypBG9.638.538.309.63
7Karsten Klarenbeek, VlistVL9.618.819.009.61
8Hendrik Jacob Krol, HeegIJ9.298.398.069.29
9Ferran Houdijk, PolsbroekPD9.239.230.000.00
10Eldert Simon Groenhof, It HeidenskipHS9.149.146.890.00
11Wessel Schenk, SchoonhovenVL8.677.908.670.00
12Ratja Bleijenberg, PolsbroekPD8.678.677.766.98
13Thymen Veenstra, SuwâldBG8.668.408.660.00
14Jorian Kastelein, ZegveldZV8.498.490.000.00
15Thijn Postma, TytsjerkBG8.188.180.000.00
16Jonathan Timmerarends, MontfoortLS7.997.847.996.59

Jongens tm 10 jaar

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Sietse Lefferts, BuitenpostBT10.458.2410.45 (p.r.)10.19
2Riemer Zijlstra, OosthemIJ9.406.699.019.40
3Jorrit Bouwstra, ReduzumWI9.208.338.76 (p.r.)9.20 (p.r.)
4Julian van der Wind, LinschotenLS8.607.908.600.00
5Nikolaj Lodder, OudewaterPD8.478.470.007.20
6Thijs van Oort, LopikPD8.388.387.438.13
7Jayden van Maurik, LopikJV7.990.000.007.99
8Auke Tymen de Boer, BuitenpostBT7.320.000.007.32

Meisjes 11-12 jaar

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Hilde v/d Weij, Sint JacobiparochieWI10.318.869.2510.31
2Hanneke Westert, SneekIJ9.780.009.789.73
3Meike Zijderlaan, BenschopPD9.569.158.989.56 (p.r.)
4Nikita van Dijk, KamerikSV9.458.289.45 (p.r.)6.87
5Thalina van der Wind, SnelrewaardLS9.209.129.208.21
6Maureen Westerhof, SneekIJ8.840.008.846.25
7Roza Verburg, ZegveldZV8.818.168.058.81
8Rixt v/d Goot, WorkumHS8.607.797.368.60 (p.r.)
9Lieke Stolwijk, BodegravenZV8.387.067.538.38
10Mendy Kool, KockengenSV8.190.008.190.00
11Jeltske Terpstra, TzumWI8.047.348.046.80
12Sara van den Berg, LinschotenLS7.587.427.580.00
13Rianne Kampen, It HeidenskipHS7.366.427.137.36
14Sanne Kamphof, LinschotenLS7.240.000.007.24
15Yenthe van Kammen, BurgumBG6.236.230.000.00

Meisjes tm 10 jaar

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Berber Haanstra, It HeidenskipHS8.408.407.888.39
2Lisanne Cazant, KockengenSV8.167.008.16 (p.r.)0.00
3Sanne Bouwstra, ReduzumWI7.496.700.007.49 (p.r.)
4Esther Schilt, PolsbroekPD6.680.000.006.68
5Gemma van Oosterom, Woerdense VerlaatZV6.660.000.006.66
6Mare v/d Zee, NijhuizumHS6.586.286.580.00
7Nynke Kampen, It HeidenskipHS6.470.006.40 (p.r.)6.47 (p.r.)

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond