Uitslag Pollepleats Nationale Competitie
Burgum 19-08-2019

Winnaars

CategorieNaamAfstand
SeniorenJaco de Groot21.94
DamesMarrit v/d Wal17.29
JuniorenReinier Overbeek21.38
JongensRutger Haanstra18.22
MeisjesFemke Rispens15.87

Senioren Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Afstand 4
1Jaco de Groot, KamerikZV21.9419.2121.940.0020.74
2Thewis Hobma, HarlingenIJ21.3421.2919.9621.3417.90
3Erwin Timmerarends, BodegravenLS21.1719.200.0021.170.00
4Jan Teade Nauta, IJlstIJ20.7319.4919.9920.73 (p.r.)19.14
5Freark Kramer, It HeidenskipHS20.3916.9520.3917.3719.33
6Bobby Zwaagman, IJlstIJ20.320.0018.5819.1020.32 (p.r.)
7Nard Brandsma, WarkumHS19.9618.5719.960.000.00
8Rian Baas, UtrechtPD19.7219.4019.720.000.00
9Ricardo Faaij, HaastrechtLS19.490.0017.8419.4914.90
10Wilco van Amerongen, BenschopPD19.4719.4118.8814.4519.47
11Thomas van Midden, VlistVL19.470.0019.2619.470.00
12Ysbrand Galama, WarkumHS19.2119.2115.7118.990.00
13Sander van Vliet, OudewaterPD18.1418.1416.5016.930.00

Dames Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Afstand 4
1Marrit v/d Wal, It HeidenskipHS17.2915.6614.560.0017.29
2Dymphie Baas, OudewaterPD17.2617.2616.4715.0215.95
3Wendy Helmes, IJsselsteinPD15.4414.570.0015.4414.31
4Anna-Jet Leyenaar, IJlstIJ15.260.000.0015.2614.07
5Fabiƫnne Overbeek, BenschopPD14.3113.3614.31
6Demi Groothedde, JaarsveldJV14.060.0014.0611.040.00

Junioren Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Afstand 4
1Reinier Overbeek, BenschopPD21.3817.6121.25 (p.r.)21.38 (p.r.)17.25
2Daniel Cluistra, HaastrechtPD19.7417.3416.3019.74 (p.r.)0.00
3Wietse Nauta, IJlstIJ18.0814.8718.080.000.00
4Timon de Haay, LopikPD16.6814.3016.680.000.00
5Lucas van Eijk, HaastrechtVL16.370.000.000.0016.37
6Wijnan van Ingen, ZegveldZV16.3316.3316.2016.300.00
7Bas van Leeuwen, WoerdenLS16.2916.2915.940.000.00

Jongens Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Afstand 4
1Rutger Haanstra, It HeidenskipHS18.2216.6217.0717.4718.22
2Hidde van Dam, MontfoortLS17.8014.7912.8717.80 (p.r.)0.00
3Guus Hoogland, MontfoortLS17.7516.7417.5617.3317.75
4Mark van der Horst, SchoonhovenVL17.3313.590.0017.330.00
5Roy Velis, BenschopPD17.2615.5116.6317.260.00
6Riemer Durk Krol, HeegIJ16.9616.960.0016.140.00
7Peter Faber, OldehoveGR15.8715.3914.9815.8714.42
8Harmen Timmerarends, MontfoortLS15.0614.8015.060.0012.38

Meisjes Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Afstand 4
1Femke Rispens, NiehoveGR15.8715.48 (p.r.)15.67 (p.r.)15.6715.87 (p.r.)
2Pytrix Westra, BurgumBG14.7614.760.0013.7413.72
3Suzanne Mulder, VlistVL14.1712.4812.7013.8514.17
4Tirza Boschma, IJlstIJ13.6112.3513.6113.540.00
5Thalina van der Wind, SnelrewaardLS13.5411.7912.9412.8113.54
6Laura Maaijen, HaastrechtPD13.3912.4512.6013.2513.39

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond