Uitslag 2e klasse
Jaarsveld 29-06-2019

Winnaars

CategorieNaamAfstand
SeniorenBram van den Berg15.43
DamesDoriene de Vos-de Wit13.78
JuniorenBram den Hartogh14.33
JongensCasper Bogaard15.19
MeisjesLisanne Kroon12.15

Senioren A

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Bram van den Berg, BenschopPD15.4314.4215.4312.30
2Gerben van Schaik, BenschopPD15.0514.9615.0515.05
3Niels van der Kroef, LinschotenLS14.9914.7911.8514.99
4Floris van Elzakker, WoerdenZV14.6014.600.0014.01

Senioren B

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Reinier Rietveld, HaastrechtVL15.4114.0814.5515.41
2Christiaan de With, BenschopPD14.450.000.0014.45
3Paul Nap, LinschotenLS13.6513.2513.6512.51
4Hidde Kiers, MuiderbergLS13.2812.0213.2812.58
5Hans van Eijk, BergschenhoekVL12.430.000.0012.43

Mixklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Lisanne Kroon, LinschotenLS12.1510.7212.150.00
2Lieke Stolwijk, BodegravenZV12.1011.1512.1011.97
3Roza Verburg, ZegveldZV11.7911.49 (p.r.)10.0811.79 (p.r.)
4Hanna Stigter, JaarsveldJV11.7210.9211.4411.72
5Mendy Kool, KockengenSV10.500.000.0010.50
6Floortje Hijman, WaverveenSV0.000.000.000.00

Dames Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Nicole Uitman, KamerikSV12.4412.440.0010.33

Dames A

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Doriene de Vos-de Wit, VeenendaalPD13.7812.9812.5413.78
2Kathy Baars, BenschopPD11.8511.8510.450.00
3Annemarie van Schaik, UtrechtVL11.720.000.0011.72
4Naomi Bergman, ZegveldZV11.6811.680.000.00
5Gwen van Dam, LopikJV11.5410.3410.4311.54
6Marlinda Cluistra, HaastrechtPD11.3710.3811.0511.37
7Leonie de Regt, LeidenLS11.3311.330.0011.19

Junioren A

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Bram den Hartogh, LinschotenLS14.330.0014.3313.87
2Stijn Overbeek, LopikJV14.1113.3514.1113.23
3Jelle Timmerman, LinschotenLS13.880.0013.880.00
4Scott Ottingh, MoordrechtVL12.4712.470.000.00

Junioren A B-schans

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Boaz Vreman, LopikJV14.2512.4814.15 (p.r.)14.25 (p.r.)
2Sander Voorn, KamerikVL13.3113.31 (p.r.)0.000.00
3Gerco van Oort, LopikPD10.7510.750.000.00

Jongens A

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Casper Bogaard, PolsbroekPD15.1913.7915.19 (p.r.)0.00
2Remco de Ruijter, OudewaterPD14.1614.160.000.00
3Ruben van Eijk, HaastrechtVL13.6213.6210.580.00
4Joost van Weelden, HaastrechtPD13.2113.2112.670.00
5Lute van Dam, MontfoortLS10.6010.6010.60

Jongens B

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Rino Anker, HaastrechtVL13.570.0013.57
2Chris Lodder, OudewaterPD13.1312.3613.130.00
3Wessel Schenk, SchoonhovenVL12.8712.4212.1112.87
4Jonathan Timmerarends, MontfoortLS12.6211.6212.62 (p.r.)0.00
5Willard Schep, BenschopPD12.1911.7412.19 (p.r.)12.09

Jongens C

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Harvey van Dam, LopikJV12.9011.7911.7312.9012.0912.90
2Ratja Bleijenberg, PolsbroekPD12.2611.5812.0212.26
3Rick van der Wind, LinschotenLS11.9011.580.0011.90
4Adriaan Lokhorst, IjsselsteinLS11.2610.3610.9511.26

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond