Uitslag Nederlandse Kampioenschappen Fierljeppen
Burgum 19-09-2020

Winnaars

CategorieNaamAfstand
SeniorenRian Baas21.10
DamesSigrid Bokma17.08
JuniorenReinier Overbeek20.91
JongensWisse Broekstra20.72
MeisjesInger Haanstra15.10

Senioren

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Rian Baas, UtrechtPD21.1019.6120.560.0018.7821.10
2Ysbrand Galama, WarkumHS21.0919.140.0019.380.0021.09
3Jaco de Groot, KamerikZV20.760.0019.4720.760.0020.06
4Age Hulder, TytsjerkBG20.4019.2814.180.0019.2420.40
5Sytse Bokma, HindeloopenHS20.3220.1116.340.0020.320.00
6Thewis Hobma, HarlingenIJ20.0120.0115.440.000.000.00
7Wilco van Amerongen, BenschopPD19.0919.090.0018.21
8Daniel Cluistra, HaastrechtPD19.0418.140.0019.04
9Bart Helmholt, NoardburgumBG19.010.0019.010.00
10Jan Teade Nauta, IJlstIJ18.8718.8717.900.00
11Wouter van Midden, VlistVL18.8414.310.0018.84
12Maik Backx, HaastrechtVL18.3917.9518.390.00
13Thomas van Midden, VlistVL18.3118.310.000.00
14Freark Kramer, It HeidenskipHS17.930.000.0017.93
15Nard Brandsma, WarkumHS13.6813.680.000.00
16Erwin Timmerarends, BodegravenLS0.000.000.000.00

Dames

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Sigrid Bokma, HindeloopenHS17.0815.2017.08 (p.r.)0.0014.7613.26
2Fabiƫnne Overbeek, BenschopPD15.3912.2415.3910.480.0014.55
3Maureen Poiesz, SneekHS14.8714.8714.8112.0214.3914.65
4Tessa Kramer, It HeidenskipHS14.5614.560.000.00
5Wendy Helmes, IJsselsteinPD14.5412.1714.540.00
6Demi Groothedde, JaarsveldJV14.3713.0313.9614.37
7Marrit v/d Wal, It HeidenskipHS13.850.000.0013.85
8Kimberly Slootjes - Engelhard, HaastrechtVL13.4913.490.000.00

Junioren

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Reinier Overbeek, BenschopPD20.9118.5819.6920.9119.740.00
2Lucas van Eijk, HaastrechtVL20.1117.2712.4419.89 (p.r.)0.0020.11 (p.r.)
3Rutger Haanstra, It HeidenskipHS19.8514.9219.85 (p.r.)0.000.000.00
4Chris Anker, VlistVL18.7418.7418.0418.71
5Minne Smit, WinsumWI17.9116.6117.9114.46
6Wietse Nauta, IJlstIJ17.570.0014.5617.57
7Riemer Durk Krol, HeegIJ17.5517.550.000.00
8Guus Hoogland, MontfoortLS17.240.0017.2416.85

Jongens

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Wisse Broekstra, TzummarumWI20.7216.240.0017.8320.72 (p.r.)14.71
2Hidde van Dam, MontfoortLS18.6616.0118.66 (p.r.)17.460.0016.34
3Mark van der Horst, SchoonhovenVL17.7516.9317.3717.750.000.00
4Wytse Steensma, JoureIJ17.6316.0617.6315.53
5Harmen Timmerarends, MontfoortLS17.5416.5317.540.00
6Douwe Abma, HommertsIJ17.510.0017.51 (p.r.)0.00
7Roy Velis, BenschopPD16.9116.3214.9116.91
8Germ Terpstra, TzumWI16.1512.8514.1716.15

Meisjes

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Inger Haanstra, It HeidenskipHS15.1013.780.0014.6115.10 (p.r.)0.00
2Hanneke Westert, SneekIJ14.660.0014.6614.070.0012.78
3Pytrix Westra, BurgumBG14.490.000.0014.4912.080.00
4Laura Maaijen, HaastrechtPD14.3213.060.0014.32
5Suzanne Mulder, VlistVL14.1012.9913.7314.10
6Hilde v/d Weij, Sint JacobiparochieWI14.0212.5713.2414.02
7Thalina van der Wind, SnelrewaardLS12.8012.6912.800.00
8Lieke Stolwijk, BodegravenZV12.4712.0912.470.00

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond