Uitslag Nederlandse Kampioenschappen Fierljeppen
Burgum 18-09-2021

Winnaars

CategorieNaamAfstand
SeniorenWouter van Midden21.42
DamesMarrit v/d Wal16.31
JuniorenReinier Overbeek21.22
JongensRoy Velis19.33
MeisjesHanneke Westert16.23

Senioren

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Wouter van Midden, VlistVL21.4219.1121.42 (p.r.)16.8019.0718.95
2Jaco de Groot, KamerikZV21.0320.9519.0521.030.000.00
3Erwin Timmerarends, BodegravenLS20.9019.6120.9018.710.000.00
4Oane Galama, HilaardHS20.270.000.0020.270.000.00
5Lucas van Eijk, HaastrechtVL20.2120.210.0018.8319.5915.37
6Sytse Bokma, HindeloopenHS20.1120.1117.370.000.000.00
7Rian Baas, UtrechtPD20.0420.040.0013.37
8Rutger Piersma, KoudumHS18.4917.6118.490.00
9Jarno Hoekstra, IJlstIJ18.3217.2618.3213.71
10Bauke de Jong, ParregaHS18.2316.7018.230.00
11Daniel Cluistra, HaastrechtPD17.860.0017.860.00
12Maik Backx, HaastrechtVL17.6616.0117.660.00
13Thomas van Midden, VlistVL17.5917.590.000.00
14Jan Teade Nauta, IJlstIJ17.170.0017.170.00
15Ysbrand Galama, WarkumHS17.1017.100.000.00
16Nard Brandsma, WarkumHS0.000.000.000.00

Dames

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Marrit v/d Wal, It HeidenskipHS16.3115.7516.310.0014.0915.67
2Sigrid Bokma, HindeloopenHS16.2214.4414.5115.8916.220.00
3Pytrix Westra, BurgumBG15.640.0012.4915.64 (p.r.)0.000.00
4Demi Groothedde, JaarsveldJV15.4814.5415.4815.12
5Laura Maaijen, HaastrechtPD15.270.0014.7615.27
6Tessa Kramer, It HeidenskipHS14.9813.8113.8014.98
7Julia van Eijk, HaastrechtVL13.9613.0013.9613.53
8Fabiƫnne Overbeek, BenschopPD13.9513.950.000.00

Junioren

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Reinier Overbeek, BenschopPD21.2219.2819.700.0019.8821.22
2Rutger Haanstra, It HeidenskipHS20.5320.53 (p.r.)0.000.0018.310.00
3Wisse Broekstra, TzummarumWI19.920.000.0019.920.0018.79
4Hidde van Dam, MontfoortLS18.500.000.0018.50
5Guus Hoogland, MontfoortLS18.4417.5218.440.00
6Minne Smit, WinsumWI18.3018.300.000.00
7Riemer Durk Krol, HeegIJ17.4316.9917.430.00
8Harmen Timmerarends, MontfoortLS16.390.0015.6816.39

Jongens

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Roy Velis, BenschopPD19.3317.8319.3319.280.000.00
2Karsten Klarenbeek, VlistVL18.3814.5716.0718.38 (p.r.)14.2614.44
3Rick Cazant, KockengenSV17.9516.640.0017.95 (p.r.)17.870.00
4Douwe Abma, HommertsIJ17.7416.9117.740.00
5Germ Terpstra, TzumWI17.0115.9112.7417.01
6Jonathan Timmerarends, MontfoortLS16.8716.8715.880.00
7Michiel Zijlstra, OosthemIJ16.4715.0716.47 (p.r.)15.24
8Arend Veenstra, SurhuizumBT0.000.000.000.00

Meisjes

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Hanneke Westert, SneekIJ16.2314.9814.490.0016.23 (p.r.)0.00
2Suzanne Mulder, VlistVL15.4015.4015.3414.620.000.00
3Inger Haanstra, It HeidenskipHS14.4914.1414.490.0013.590.00
4Lieke Stolwijk, BodegravenZV13.7111.9713.7113.01
5Lisse v/d Knaap, IJlstIJ13.6713.6713.330.00
6Hilde v/d Weij, Sint JacobiparochieWI13.480.000.0013.48
7Thalina van der Wind, SnelrewaardLS13.3112.6313.310.00
8Moniek van Vliet, NieuwkoopZV12.3712.1912.3712.30

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond