Uitslag 1e klasse - Fryslân Cup - Gouden Rige 4
IJlst 11-08-2021

Winnaars

CategorieNaamAfstand
SeniorenSytse Bokma20.05
DamesSigrid Bokma14.61
JuniorenWisse Broekstra20.06
JongensGerm Terpstra17.19
MeisjesInger Haanstra14.43

Senioren Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Sytse Bokma, HindeloopenHS20.0519.130.0020.0519.190.00
2Ysbrand Galama, WarkumHS19.5018.3619.500.000.000.00
3Jan Teade Nauta, IJlstIJ18.890.000.0018.6018.4218.89
4Jarno Hoekstra, IJlstIJ17.9016.920.0017.90
5Age Hulder, TytsjerkBG17.070.000.0017.07
6Oane Galama, HilaardHS14.3514.350.000.00
7Nard Brandsma, WarkumHS0.000.000.000.00

Overgangsklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Bauke de Jong, ParregaHS19.3916.2019.3916.2316.9915.42
2Feike Stellingwerf, KoudumHS17.9117.6617.910.0014.2813.73
3Daan de Vries, HurdegarypBG16.7516.750.000.00
4Jesper Demmer, WorkumHS16.360.000.0016.36
5Dytmer v/d Wal, It HeidenskipHS15.5015.1915.500.00
6Jos Bethlehem, IJlstIJ15.3412.8715.3415.02
7Tsjebbe Galema, BolswardHS15.2913.4014.4015.29

Dames Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Sigrid Bokma, HindeloopenHS14.6113.6913.7713.9214.3014.61
2Maureen Poiesz, SneekHS14.5713.3212.8214.5711.3413.91
3Tirza Boschma, SneekHS14.1814.180.000.0012.790.00
4Pytrix Westra, BurgumBG13.900.000.0013.90
5Boukje de Boer, It HeidenskipHS13.6012.8612.3413.60
6Marije Reitsma, IJlstIJ13.4811.8212.2913.48
7Femke Rispens, NiehoveGR13.0412.7113.0410.55

Junioren Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Wisse Broekstra, TzummarumWI20.0617.770.0020.0618.0113.84
2Rutger Haanstra, It HeidenskipHS19.330.0018.1017.2019.3317.95
3Minne Smit, WinsumWI17.890.0016.4317.8914.4312.25
4Riemer Durk Krol, HeegIJ17.6317.6317.4317.38
5Peter Faber, OldehoveGR17.3617.3616.7617.24
6Stefan Douma, OppenhuizenIJ17.0114.8615.4217.01
7Wytse Steensma, JoureIJ15.3715.370.000.00

Jongens Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Germ Terpstra, TzumWI17.1915.6814.9714.9615.2917.19
2Douwe Abma, HommertsIJ16.8215.6315.3316.2116.8211.32
3Arend Veenstra, SurhuizumBT15.7015.2015.0715.700.000.00
4Michiel Zijlstra, OosthemIJ15.6115.6115.0115.17
5Thomas v/d Goot, WorkumHS15.3212.9315.320.00
6Auke Jan Jilderda, BurgumBG14.5414.540.000.00
7Eldert Simon Groenhof, It HeidenskipHS13.9413.940.0013.27
8Jelmer de Jong, TzumWI13.700.0013.7012.77

Meisjes Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Inger Haanstra, It HeidenskipHS14.4313.6813.7714.3713.3714.43
2Lisse v/d Knaap, IJlstIJ14.2013.0712.6914.2013.830.00
3Hanneke Westert, SneekIJ14.1713.2614.1713.610.000.00
4Berber de Vries, MantgumWI13.910.000.0013.91 (p.r.)
5Iris Wijbenga, HeegIJ12.9811.4512.4812.98
6Jeltske Terpstra, TzumWI12.4312.430.000.00
7Sanne Bouwstra, ReduzumWI11.9611.960.000.00
8Hilde v/d Weij, Sint JacobiparochieWI11.8711.8711.720.00

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond