Uitslag 1e klasse
It Heidenskip 11-06-2022

Winnaars

CategorieNaamAfstand
SeniorenNard Brandsma20.43
DamesMarrit v/d Wal15.70
JuniorenGerm Terpstra19.22
JongensErwin Lefferts16.18
MeisjesHilde v/d Weij13.88

Senioren Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Nard Brandsma, WarkumHS20.4316.1219.7518.9118.9920.43
2Ysbrand Galama, WarkumHS20.3616.4120.3620.270.0020.31
3Oane Galama, HilaardHS20.3318.3620.3317.1319.850.00
4Sytse Bokma, WorkumHS19.7617.3718.4219.760.000.00
5Rutger Piersma, KoudumHS19.3519.350.0018.2414.190.00
6Minne Smit, WinsumWI19.1519.120.0019.15
7Bauke de Jong, ParregaHS17.7517.350.0017.75

Mixklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Feike Stellingwerf, KoudumHS19.260.0019.260.00
2Jesper Demmer, GroningenHS17.7417.740.000.00
3Jarno Hoekstra, IJlstIJ17.5716.8316.2717.57
4Folkert Veldstra, AkkrumIJ17.3416.2117.3415.05
5Alwin Fonk, BurgumBG17.1617.1613.900.00
6Dytmer v/d Wal, It HeidenskipHS17.130.0014.9217.13 (p.r.)
7Tsjebbe Galema, BolswardHS16.8316.830.000.00
8Daan de Vries, HurdegarypBG16.6816.680.0015.80

Dames Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Marrit v/d Wal, It HeidenskipHS15.7015.1515.700.000.0015.42
2Tessa Kramer, AmersfoortHS15.4413.8913.1115.440.000.00
3Femke Brouwer, ArumWI15.1413.3614.2715.1414.4915.13
4Femke Rispens, NiehoveGR14.9812.4914.5714.98
5Inger Haanstra, It HeidenskipHS14.7913.710.0014.79
6Sigrid Bokma, HindeloopenHS14.4713.4713.4914.47
7Boukje de Boer, It HeidenskipHS13.1713.0713.1712.68

Junioren Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Germ Terpstra, TzumWI19.220.0018.74 (p.r.)0.000.0019.22 (p.r.)
2Douwe Abma, HommertsIJ18.9718.97 (p.r.)0.000.0014.5216.08
3Stefan Douma, OppenhuizenIJ18.2318.230.000.000.000.00
4Wisse Broekstra, TzummarumWI17.6817.680.0017.26
5Arend Veenstra, SurhuizumBT16.7712.0814.7716.77
6Riemer Durk Krol, HeegIJ15.450.000.0015.45

Jongens Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Erwin Lefferts, BuitenpostBT16.1815.370.0016.18 (p.r.)0.000.00
2Brent Monsma, TzummarumWI16.1514.0014.4315.78 (p.r.)16.15 (p.r.)15.56
3Auke Jan Jilderda, BurgumBG15.3114.7015.310.000.000.00
4Eldert Simon Groenhof, It HeidenskipHS15.1715.170.000.00
5Hidde de Jong, BurgumBG14.6114.6113.350.00
6Djurre de Jong, BurgumBG14.1413.4213.3914.14
7Sietse Lefferts, BuitenpostBT13.6012.9312.3813.60

Meisjes Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Hilde v/d Weij, Sint JacobiparochieWI13.8812.3712.9013.8812.8312.97
2Rianne Kampen, It HeidenskipHS13.6912.0612.5913.6912.100.00
3Sanne Bouwstra, ReduzumWI13.290.000.0013.2513.290.00
4Jeltske Terpstra, TzumWI13.1612.6413.1612.84
5Berber de Vries, MantgumWI12.340.0012.340.00
6Yenthe van Kammen, BurgumBG12.2010.1011.7512.20

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond