Uitslag 1e klasse (= afgelaste wedstrijd van 17 augustus)
It Heidenskip 29-08-2022

Winnaars

CategorieNaamAfstand
SeniorenOane Galama21.12
DamesMarrit v/d Wal16.43
JuniorenRutger Haanstra19.89
JongensErwin Lefferts16.31
MeisjesHanneke Westert16.70

Senioren Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Oane Galama, HilaardHS21.1220.620.000.0017.5621.12
2Sytse Bokma, WorkumHS20.1216.8718.5920.12
3Nard Brandsma, WarkumHS19.4319.430.00
4Ysbrand Galama, It HeidenskipHS19.2315.1519.2318.610.000.00
5Rutger Piersma, KoudumHS18.7218.070.0018.0018.7215.34
6Freark Kramer, It HeidenskipHS17.8917.890.0014.10
7Minne Smit, WinsumWI13.8413.840.000.00

Mixklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Thewis Hobma, HarlingenIJ19.3016.1719.3017.49
2Jesper Demmer, GroningenHS18.880.0018.8815.0215.5218.28
3Tsjebbe Galema, BolswardHS17.1116.0617.110.00
4Feike Stellingwerf, KoudumHS15.7615.760.000.00

Dames Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Marrit v/d Wal, It HeidenskipHS16.4312.2115.8616.4314.630.00
2Inger Haanstra, It HeidenskipHS15.0813.9914.7414.7514.6915.08
3Femke Rispens, NiehoveGR14.4213.5714.4212.190.000.00
4Tessa Kramer, AmersfoortVL14.3714.2014.370.00
5Marije Reitsma, IJlstIJ14.3214.3214.070.00
6Pytrix Westra, BurgumBG14.2313.5512.0514.23
7Sigrid Bokma, HindeloopenHS14.1514.150.0012.20

Junioren Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Rutger Haanstra, It HeidenskipHS19.890.0017.6517.710.0019.89
2Michiel Zijlstra, OosthemIJ18.600.0017.3018.600.0015.84
3Germ Terpstra, TzumWI18.0217.5217.6218.0215.980.00
4Wisse Broekstra, TzummarumWI17.7117.7117.24
5Arend Veenstra, SurhuizumBT17.1416.6317.1117.14
6Douwe Abma, HommertsIJ14.4913.440.0014.49
7Riemer Durk Krol, HeegIJ12.7012.700.000.00

Jongens Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Erwin Lefferts, BuitenpostBT16.3114.830.0016.2514.7016.31
2Brent Monsma, TzummarumWI16.0714.5113.3916.0715.990.00
3Mads Tolsma, BerlikumWI15.7815.7815.5411.9515.6015.57
4Djurre de Jong, BurgumBG15.6614.8715.6615.58
5Eldert Simon Groenhof, It HeidenskipHS15.0114.2313.0215.01
6Timo v/d Knaap, SneekIJ14.7612.170.0014.76
7Auke Jan Jilderda, BurgumBG0.000.000.000.00
8Martijn Zuidersma, KollumerpompBT0.000.000.000.00

Meisjes Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Hanneke Westert, SneekIJ16.7013.7516.7013.4415.0010.91
2Rianne Kampen, It HeidenskipHS13.9112.280.0013.910.0013.80
3Sanne Bouwstra, ReduzumWI13.7210.5513.3413.7212.2613.64
4Jeltske Terpstra, TzumWI13.7212.5312.7913.72
5Rixt v/d Goot, WorkumHS13.7012.430.0013.70
6Hilde v/d Weij, Sint JacobiparochieWI13.6813.2413.5513.68
7Berber de Vries, MantgumWI13.6413.640.0012.72
8Emma Klijn Velderman, KoudumHS12.0311.6711.7212.03

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond