Uitslag 1e klasse - Keningsljeppen - Gouden Rige
Burgum 16-07-2022

Winnaars

CategorieNaamAfstand
SeniorenNard Brandsma19.95
DamesTessa Kramer16.16
JuniorenWisse Broekstra20.36
JongensErwin Lefferts16.44
MeisjesHanneke Westert15.24

Senioren Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2Finale 3
1Nard Brandsma, WarkumHS19.9513.8019.9516.23
2Oane Galama, HilaardHS19.440.0019.440.00
3Bauke de Jong, ParregaHS19.0119.010.000.00
4Rutger Piersma, KoudumHS18.5318.5317.980.00
5Sytse Bokma, WorkumHS18.4918.4916.050.00
6Ysbrand Galama, It HeidenskipHS18.170.0018.170.00
7Minne Smit, WinsumWI16.5115.400.0016.51

Mixklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2Finale 3
1Jarno Hoekstra, IJlstIJ17.9415.5417.4717.94
2Folkert Veldstra, AkkrumIJ17.8117.810.0014.36
3Tsjebbe Galema, BolswardHS16.630.0016.6314.18
4Wieger-Piet Haarsma, TjerkgaastIJ16.5815.4015.2216.58
5Benny v/d Ploeg, GrijpskerkGR16.2614.5816.260.00
6Dytmer v/d Wal, It HeidenskipHS16.0016.0014.080.00
7Thijs Faassen, LeeuwardenWI0.000.000.000.00
8Jesper Demmer, GroningenHS0.000.000.000.00

Dames Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2Finale 3
1Tessa Kramer, AmersfoortHS16.1614.690.0016.16
2Marrit v/d Wal, It HeidenskipHS14.9513.6714.95
3Femke Rispens, NiehoveGR14.8814.8814.5713.86
4Marije Reitsma, IJlstIJ14.7714.370.0014.77 (p.r.)
5Sigrid Bokma, HindeloopenHS14.590.0014.5911.77
6Femke Brouwer, ArumWI14.2813.1612.5414.28
7Inger Haanstra, It HeidenskipHS14.0512.180.0014.05
8Pytrix Westra, BurgumBG13.3113.310.000.00

Junioren Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2Finale 3
1Wisse Broekstra, TzummarumWI20.3617.0117.8620.36
2Germ Terpstra, TzumWI19.1118.130.0019.11
3Michiel Zijlstra, OosthemIJ18.2417.560.0018.24
4Thomas v/d Goot, WorkumHS17.780.000.0017.78 (p.r.)
5Douwe Abma, HommertsIJ17.340.0017.340.00
6Riemer Durk Krol, HeegIJ16.9915.790.0016.99
7Arend Veenstra, SurhuizumBT16.4816.480.0016.40
8Abe-Luuk Stedehouder, HeerenveenIJ0.000.000.000.00

Jongens Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2Finale 3
1Erwin Lefferts, BuitenpostBT16.4416.44 (p.r.)14.890.00
2Timo v/d Knaap, SneekIJ16.270.000.0016.27
3Auke Jan Jilderda, BurgumBG16.2514.7616.250.00
4Mads Tolsma, BerlikumWI15.860.0015.860.00
5Brent Monsma, TzummarumWI15.7815.780.000.00
6Djurre de Jong, BurgumBG14.8313.4014.830.00
7Douwe-Franke Westra, BurgumBG13.7111.3413.710.00
8Eldert Simon Groenhof, It HeidenskipHS13.240.000.0013.24

Meisjes Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2Finale 3
1Hanneke Westert, SneekIJ15.240.0014.3214.32
2Hilde v/d Weij, Sint JacobiparochieWI14.4013.6614.4013.05
3Jeltske Terpstra, TzumWI13.6213.6112.7913.62
4Berber de Vries, MantgumWI13.2410.8313.240.00
5Sanne Bouwstra, ReduzumWI13.0212.7711.4613.02
6Rixt v/d Goot, WorkumHS12.9612.9611.7110.50
7Lisanne de Jong, BuitenpostBT12.2612.1112.2610.58
8Yenthe van Kammen, BurgumBG11.6110.5011.610.00

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond