Uitslag Klever Montage Bokaal
Polsbroekerdam 11-06-2022

Winnaars

CategorieNaamAfstand
SeniorenRian Baas20.02
DamesFabiënne Overbeek15.54
JuniorenGuus Hoogland20.37
JongensWessel Schenk17.04
MeisjesThalina van der Wind13.86

Senioren Topklasse groep 1

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Rian Baas, GoudaPD20.0219.440.0020.0217.050.00
2Thomas van Midden, VlistVL19.9416.7018.5919.5719.9418.15
3Lucas van Eijk, HaastrechtVL18.820.0018.820.00
4Erwin Timmerarends, BodegravenLS17.6817.680.000.00
5Wouter van Midden, VlistVL16.1116.1115.9315.93

Senioren Topklasse groep 2

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Chris Anker, VlistVL19.6019.60
2Wijnan van Ingen, ZegveldZV19.3415.9115.7418.390.0019.34 (p.r.)
3Sander van Vliet, OudewaterPD18.0317.780.000.000.0018.03
4Paul van Meijeren, ZegveldZV18.0317.440.0018.030.0016.68
5Daniel Cluistra, HaastrechtPD18.0017.4217.5118.0017.700.00
6Matthieu van Vuuren, BenschopPD17.3114.8617.310.00
7Theo van Kooten, HaastrechtVL17.0216.3317.0216.53

Dames Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Fabiënne Overbeek, BenschopPD15.5414.460.0014.1712.9515.54
2Suzanne Mulder, VlistVL15.2113.1213.9312.2111.4415.21
3Gerianne Boer, KamerikLS14.630.000.0014.4114.630.00
4Joriene Baas, OudewaterPD13.8113.0212.5213.81
5Kimberly Slootjes, HaastrechtVL13.7413.7412.4311.88
6Laura Maaijen, HaastrechtPD13.6713.6713.5511.02
7Demi Groothedde, JaarsveldJV12.9111.8912.9112.78
8Brenda Baars, BenschopPD12.8412.5112.2412.84
9Julia van Eijk, VL12.7412.740.0012.60
10Leonie de Regt, LeidenLS11.8511.850.0011.75

Junioren Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Guus Hoogland, MontfoortLS20.3716.9019.21 (p.r.)16.1618.8420.37 (p.r.)
2Reinier Overbeek, BenschopPD19.3517.5719.35
3Hidde van Dam, MontfoortLS18.7418.7418.1716.1018.7017.49
4Mark van der Horst, SchoonhovenVL18.330.0018.1916.6617.8318.33
5Harmen Timmerarends, MontfoortLS17.1415.9917.140.00
6Ruben van Eijk, HaastrechtVL16.1016.1013.9211.80
7Rick Cazant, KockengenSV15.8015.7915.8013.03
8Roef Eijzenga, JaarsveldJV13.2813.280.000.00

Jongens Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Wessel Schenk, SchoonhovenVL17.0415.9917.040.0015.5415.85
2Harmen Bogaard, PolsbroekPD16.6616.6615.1314.9515.630.00
3Jonathan Timmerarends, MontfoortLS15.9114.9015.5015.9115.330.00
4Adriaan Lokhorst, IjsselsteinLS15.4014.1714.9315.40 (p.r.)
5Ferran Houdijk, PolsbroekPD15.2615.26 (p.r.)0.0014.50
6Karsten Klarenbeek, HaastrechtVL15.1314.8313.9015.13
7Gerwin de Jong, PolsbroekPD14.5314.5313.6414.13
8Willard Schep, BenschopPD14.1912.5013.4714.19

Meisjes Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Thalina van der Wind, SnelrewaardLS13.8611.580.0013.5813.860.00
2Lieke Stolwijk, BodegravenZV13.2212.2212.4613.0113.220.00
3Gemma van Oosterom, Woerdense VerlaatZV12.8312.4012.3012.830.0012.81
4Lisanne Cazant, KockengenSV12.8312.830.0011.16
5Nikita van Dijk, KamerikSV12.1811.5611.1712.18

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond