Uitslag Zegvelds Kampioenschap
Zegveld 15-06-2022

Winnaars

CategorieNaamAfstand
SeniorenRian Baas20.75
DamesSuzanne Mulder14.80
JuniorenHidde van Dam19.62
JongensKarsten Klarenbeek16.76
MeisjesThalina van der Wind13.73

Senioren Topklasse groep 1

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Rian Baas, GoudaPD20.7517.810.0020.750.000.00
2Thomas van Midden, VlistVL20.3117.0318.0818.4620.31
3Erwin Timmerarends, BodegravenLS20.1717.430.0020.1719.0916.60
4Chris Anker, VlistVL19.630.0019.630.000.000.00
5Lucas van Eijk, HaastrechtVL17.7716.330.0017.77
6Wouter van Midden, VlistVL0.000.000.000.00

Senioren Topklasse groep 2

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Daniel Cluistra, HaastrechtPD17.870.0017.8713.3217.4916.31
2Ricardo Faaij, HaastrechtLS17.840.0017.840.0015.8812.87
3Wijnan van Ingen, ZegveldZV17.5816.7317.4317.58
4Kevin de Jong, StolwijkVL17.5317.53 (p.r.)0.000.00
5Theo van Kooten, HaastrechtVL16.8915.8116.7916.89
6Sander van Vliet, OudewaterPD16.890.0016.3816.89

Dames Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Suzanne Mulder, VlistVL14.8013.8914.800.000.0010.65
2Gerianne Boer, KamerikLS14.320.000.0014.320.0011.55
3Demi Groothedde, JaarsveldJV13.750.0012.1513.7512.8313.61
4Laura Maaijen, HaastrechtPD13.3313.0313.3313.14
5Joriene Baas, OudewaterPD13.330.0011.8113.33
6Julia van Eijk, HaastrechtVL13.0013.000.0012.33
7Brenda Baars, BenschopPD12.990.0012.3812.99
8Fabiƫnne Overbeek, BenschopPD12.9712.970.0010.17
9Kimberly Slootjes, HaastrechtVL12.680.000.0012.68
10Leonie de Regt, LeidenLS12.6612.660.0011.29

Junioren Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Hidde van Dam, MontfoortLS19.6214.350.0016.9119.62
2Reinier Overbeek, BenschopPD19.5719.4318.1619.57
3Guus Hoogland, MontfoortLS18.470.0018.4716.0618.1217.92
4Rick Cazant, KockengenSV16.280.000.0016.110.0016.28
5Roef Eijzenga, JaarsveldJV15.950.0013.8415.95
6Mark van der Horst, SchoonhovenVL13.710.000.0013.71
7Ruben van Eijk, HaastrechtVL11.9011.9011.440.00

Jongens Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Karsten Klarenbeek, HaastrechtVL16.7614.4715.0016.7616.7513.79
2Wessel Schenk, SchoonhovenVL16.490.0015.0116.4915.810.00
3Harmen Bogaard, PolsbroekPD16.4615.6116.0816.4616.1113.43
4Ferran Houdijk, PolsbroekPD16.2813.4015.85 (p.r.)16.28 (p.r.)
5Gerwin de Jong, PolsbroekPD14.9514.950.0012.04

Meisjes Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Thalina van der Wind, SnelrewaardLS13.7312.630.0013.7312.360.00
2Gemma van Oosterom, Woerdense VerlaatZV12.9710.8812.3012.97 (p.r.)12.5211.99
3Lieke Stolwijk, BodegravenZV12.9311.680.0012.7312.9312.76
4Nikita van Dijk, KamerikSV12.480.0012.4012.48
5Lisanne Cazant, KockengenSV11.5511.080.0011.55
6Esther Wesselink, MontfoortLS10.8310.8310.830.00

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond