Uitslag Vlister Bokaal
Vlist 25-06-2022

Winnaars

CategorieNaamAfstand
SeniorenPaul van Meijeren18.97
DamesFabiënne Overbeek14.88
JuniorenReinier Overbeek19.39
JongensJonathan Timmerarends17.87
MeisjesLieke Stolwijk13.76

Senioren Topklasse groep 1

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Erwin Timmerarends, BodegravenLS18.8517.1418.850.000.0013.67
2Thomas van Midden, VlistVL18.690.000.0017.480.0018.69
3Lucas van Eijk, HaastrechtVL18.610.000.0018.61
4Daniel Cluistra, HaastrechtPD16.2816.280.000.00
5Wijnan van Ingen, ZegveldZV16.1916.190.000.00
6Chris Anker, VlistVL15.920.000.0015.92
7Wouter van Midden, VlistVL15.680.000.0015.68

Senioren Topklasse groep 2

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Paul van Meijeren, ZegveldZV18.970.000.0018.9716.7616.64
2Matthieu van Vuuren, BenschopPD18.660.0017.0818.66 (p.r.)16.110.00
3Ricardo Faaij, HaastrechtLS18.3616.4015.1717.8518.3614.47
4Kevin de Jong, StolwijkVL17.3515.120.0016.9717.350.00
5Theo van Kooten, HaastrechtVL15.9015.9015.470.00
6Sander van Vliet, OudewaterPD15.020.0015.020.00

Dames Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Fabiënne Overbeek, BenschopPD14.880.0014.7714.8814.1911.13
2Suzanne Mulder, VlistVL14.8514.3213.8314.85
3Kimberly Slootjes, HaastrechtVL13.780.0011.8713.7813.450.00
4Joriene Baas, OudewaterPD13.600.0013.3012.9213.600.00
5Laura Maaijen, HaastrechtPD13.5113.3313.510.00
6Gerianne Boer, KamerikLS13.1313.130.009.95
7Demi Groothedde, JaarsveldJV12.8812.880.0010.57
8Brenda Baars, BenschopPD12.4811.8611.7912.48

Junioren Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Reinier Overbeek, BenschopPD19.3917.7116.4216.5019.39
2Hidde van Dam, MontfoortLS18.820.000.0018.8218.390.00
3Roef Eijzenga, JaarsveldJV17.3412.600.0017.3412.340.00
4Guus Hoogland, MontfoortLS17.090.000.0017.09
5Harmen Timmerarends, MontfoortLS16.920.000.0016.92
6Ruben van Eijk, HaastrechtVL16.7116.710.0012.64
7Mark van der Horst, SchoonhovenVL16.380.000.0016.38
8Rick Cazant, KockengenSV12.290.0012.290.00

Jongens Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Jonathan Timmerarends, MontfoortLS17.8713.890.0016.7417.87 (p.r.)15.99
2Karsten Klarenbeek, HaastrechtVL16.8916.8913.8315.3815.8916.52
3Wessel Schenk, SchoonhovenVL16.810.0016.6613.6216.8115.92
4Harmen Bogaard, PolsbroekPD15.780.0015.4715.78
5Ferran Houdijk, PolsbroekPD15.340.0014.1815.34
6Willard Schep, BenschopPD13.870.0013.8513.87
7Gerwin de Jong, PolsbroekPD13.5213.520.000.00
8Adriaan Lokhorst, IjsselsteinLS11.0611.060.000.00

Meisjes Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Lieke Stolwijk, BodegravenZV13.7611.4911.8613.7612.3112.28
2Thalina van der Wind, SnelrewaardLS13.3211.9113.230.0012.1213.32
3Gemma van Oosterom, Woerdense VerlaatZV12.9612.960.000.0011.1112.17
4Lisanne Cazant, KockengenSV12.510.0012.510.00
5Nikita van Dijk, KamerikSV12.2612.1112.0012.26
6Esther Wesselink, MontfoortLS9.349.280.009.34

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond