Uitslag JEVA Bokaal
Polsbroekerdam 23-07-2022

Winnaars

CategorieNaamAfstand
SeniorenRian Baas21.95
DamesLaura Maaijen15.46
JuniorenMark van der Horst18.59
JongensWessel Schenk19.00
MeisjesThalina van der Wind13.63

Senioren Topklasse groep 1

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Rian Baas, GoudaPD21.9519.9816.6620.8518.7721.95 (p.r.)
2Lucas van Eijk, HaastrechtVL20.2318.9019.8420.2318.360.00
3Sander van Vliet, OudewaterPD18.7717.4318.7717.3218.050.00
4Daniel Cluistra, HaastrechtPD18.7717.5918.7713.610.0017.78
5Wouter van Midden, VlistVL17.7517.750.000.00
6Thomas van Midden, VlistVL16.7713.230.0016.77

Senioren Topklasse groep 2

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Jaco de Groot, KamerikZV20.6519.860.0020.650.000.00
2Ricardo Faaij, HaastrechtLS18.9617.3118.8113.7318.6718.96
3Paul van Meijeren, ZegveldZV18.6616.3818.6618.41
4Matthieu van Vuuren, BenschopPD17.1317.130.0017.07
5Theo van Kooten, HaastrechtVL16.3715.130.0016.37
6Maik Backx, HaastrechtVL16.230.0016.2314.56
7Kevin de Jong, StolwijkVL15.5913.630.0015.59

Dames Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Laura Maaijen, HaastrechtPD15.4613.7515.460.0013.4614.57
2Demi Groothedde, JaarsveldJV14.9114.9111.7014.5814.6414.16
3Suzanne Mulder, VlistVL14.7114.710.000.000.0010.97
4Kimberly Slootjes, HaastrechtVL14.570.0014.5713.99
5Gerianne Boer, KamerikLS14.0214.020.000.00
6Joriene Baas, OudewaterPD13.6313.630.000.00
7Leonie de Regt, LeidenLS12.0812.080.000.00

Junioren Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Mark van der Horst, SchoonhovenVL18.590.000.0018.5918.110.00
2Hidde van Dam, MontfoortLS18.1315.2415.9318.1316.530.00
3Ruben van Eijk, HaastrechtVL16.4814.3415.2016.480.000.00
4Rick Cazant, KockengenSV16.2716.270.000.00

Jongens Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Wessel Schenk, SchoonhovenVL19.0017.1017.1619.00 (p.r.)16.5415.81
2Harmen Bogaard, PolsbroekPD18.240.000.0016.4618.2417.27
3Karsten Klarenbeek, HaastrechtVL16.7815.4516.3815.1515.9316.78
4Ferran Houdijk, PolsbroekPD16.360.0016.3615.43
5Rick van der Wind, LinschotenLS14.3014.300.000.00

Meisjes Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Thalina van der Wind, SnelrewaardLS13.6313.0813.6313.590.000.00
2Yvonne Boer, Woerdense VerlaatZV13.0312.2512.2813.03 (p.r.)0.0011.97
3Gemma van Oosterom, Woerdense VerlaatZV12.6012.350.0011.6811.4812.60

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond