Uitslag 1e klasse
Stichtse Vecht 27-07-2022

Winnaars

CategorieNaamAfstand
SeniorenJaco de Groot20.64
DamesSuzanne Mulder15.29
JuniorenReinier Overbeek19.91
JongensKarsten Klarenbeek17.40
MeisjesThalina van der Wind13.71

Senioren Topklasse groep 1

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Jaco de Groot, KamerikZV20.640.000.0019.5220.0820.64
2Rian Baas, GoudaPD20.170.0018.5119.000.0020.17
3Lucas van Eijk, HaastrechtVL19.490.0019.490.0018.0713.62
4Erwin Timmerarends, BodegravenLS18.2015.5218.200.000.000.00
5Thomas van Midden, VlistVL17.430.0017.430.00
6Wouter van Midden, VlistVL17.190.000.0017.19
7Daniel Cluistra, HaastrechtPD0.000.000.000.00

Senioren Topklasse groep 2

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Maik Backx, HaastrechtVL17.8314.250.0017.6617.4217.83
2Sander van Vliet, OudewaterPD17.7316.1217.730.00
3Paul van Meijeren, ZegveldZV17.5417.540.000.000.000.00
4Theo van Kooten, HaastrechtVL15.1315.130.000.00
5Matthieu van Vuuren, BenschopPD14.180.0014.180.00
6Ricardo Faaij, HaastrechtLS0.000.000.000.00

Dames Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Suzanne Mulder, VlistVL15.290.0015.2912.09
2Demi Groothedde, JaarsveldJV15.0713.8415.070.0013.540.00
3Gerianne Boer, KamerikLS14.9613.6514.960.000.0012.98
4Laura Maaijen, HaastrechtPD14.230.0013.9214.0214.230.00
5Kimberly Slootjes, HaastrechtVL13.6313.630.0013.00
6Joriene Baas, OudewaterPD13.5112.7412.5613.51
7Leonie de Regt, LeidenLS13.270.0012.5413.27

Junioren Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Reinier Overbeek, BenschopPD19.9116.040.0017.6818.7119.91
2Hidde van Dam, MontfoortLS19.7918.0319.790.0019.180.00
3Harmen Timmerarends, MontfoortLS17.5916.000.0017.59
4Rick Cazant, KockengenSV16.260.0016.2615.530.0015.91
5Ruben van Eijk, HaastrechtVL13.5113.510.000.00
6Mark van der Horst, SchoonhovenVL0.000.000.000.00

Jongens Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Karsten Klarenbeek, HaastrechtVL17.4014.6217.0314.8017.400.00
2Wessel Schenk, SchoonhovenVL16.5715.6516.570.000.0016.38
3Ferran Houdijk, PolsbroekPD16.080.0016.080.0016.070.00
4Rick van der Wind, LinschotenLS15.8915.890.0012.26
5Jonathan Timmerarends, MontfoortLS15.720.0015.720.00
6Harmen Bogaard, PolsbroekPD14.1014.100.000.00

Meisjes Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Thalina van der Wind, SnelrewaardLS13.7112.250.0013.7113.2313.40
2Gemma van Oosterom, Woerdense VerlaatZV13.300.0012.4711.0810.6013.30
3Esther Wesselink, MontfoortLS11.7110.2310.2311.710.000.00
4Yvonne Boer, Woerdense VerlaatZV11.430.0011.4311.42

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond