Uitslag Hollands Kampioenschap / Nico Sluis Vleeswaren BV
Polsbroekerdam 20-08-2022

Winnaars

CategorieNaamAfstand
SeniorenJaco de Groot22.16
DamesDemi Groothedde16.29
JuniorenMark van der Horst19.38
JongensFerran Houdijk18.10
MeisjesThalina van der Wind15.46

Senioren Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Jaco de Groot, KamerikZV22.1618.780.000.0020.4622.16
2Rian Baas, GoudaPD21.4620.7021.4615.8520.070.00
3Erwin Timmerarends, BodegravenLS20.330.000.0019.3120.3318.45
4Thomas van Midden, VlistVL19.7519.7518.3915.1119.190.00
5Wouter van Midden, VlistVL19.2215.0418.090.0019.2218.82
6Paul van Meijeren, ZegveldZV19.0516.790.0018.170.0019.05
7Lucas van Eijk, HaastrechtVL18.9518.2418.9517.6817.190.00
8Wijnan van Ingen, ZegveldZV18.8017.6018.570.000.0018.80
9Sander van Vliet, OudewaterPD18.050.0018.0517.67
10Matthieu van Vuuren, BenschopPD17.940.0017.9414.39
11Daniel Cluistra, HaastrechtPD17.8417.840.000.00
12Maik Backx, HaastrechtVL17.8116.3617.810.00
13Ricardo Faaij, HaastrechtLS17.6817.6814.2017.46
14Bastiaan de Bruijn, LopikJV17.2616.5017.2615.82
15Arno Baas, OudewaterPD16.5316.5314.980.00
16Theo van Kooten, HaastrechtVL16.0116.0114.9113.86

Dames Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Demi Groothedde, JaarsveldJV16.2914.4915.3116.0416.2916.02
2Joriene Baas, OudewaterPD15.4212.0313.8115.42 (p.r.)14.070.00
3Gerianne Boer, KamerikLS14.790.0013.8614.7911.990.00
4Kimberly Slootjes, HaastrechtVL14.6514.1314.650.000.0014.59
5Fabiƫnne Overbeek, BenschopPD14.450.0014.4514.22
6Laura Maaijen, HaastrechtPD14.3613.6714.3611.84
7Julia van Eijk, HaastrechtVL13.0213.020.000.00
8Suzanne Mulder, VlistVL0.000.000.000.00

Junioren Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Mark van der Horst, SchoonhovenVL19.3816.9617.5318.8415.5419.38
2Reinier Overbeek, BenschopPD19.3216.8919.3218.1518.7919.05
3Hidde van Dam, MontfoortLS17.8417.84
4Guus Hoogland, MontfoortLS16.9916.990.000.000.0015.55
5Jorn Kamphof, LinschotenLS16.7815.230.0016.780.0016.12
6Ruben van Eijk, HaastrechtVL16.5415.4316.1516.54
7Rick Cazant, KockengenSV15.9715.9215.8015.97
8Harmen Timmerarends, MontfoortLS14.5114.2714.510.00

Jongens Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Ferran Houdijk, PolsbroekPD18.1017.14 (p.r.)17.24 (p.r.)17.78 (p.r.)18.10 (p.r.)0.00
2Wessel Schenk, SchoonhovenVL17.8416.1617.840.0016.5016.91
3Jonathan Timmerarends, MontfoortLS17.4513.8015.7917.4517.2016.40
4Harmen Bogaard, PolsbroekPD16.9816.890.0015.4516.2916.98
5Karsten Klarenbeek, HaastrechtVL16.8316.0816.6516.83
6Daan Rietveld, BenschopPD15.5113.8715.510.00
7Gerwin de Jong, PolsbroekPD14.7614.7613.8014.57
8Rick van der Wind, LinschotenLS14.4614.460.000.00

Meisjes Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Thalina van der Wind, SnelrewaardLS15.4613.0014.090.0015.46 (p.r.)0.00
2Gemma van Oosterom, Woerdense VerlaatZV14.6514.0014.65 (p.r.)0.000.000.00
3Lieke Stolwijk, BodegravenZV13.5013.4213.0413.500.000.00
4Nikita van Dijk, KamerikSV13.2711.8512.0813.270.000.00
5Esther Wesselink, MontfoortLS12.2011.170.0012.20
6Lisanne Cazant, KockengenSV12.0712.070.000.00
7Yvonne Boer, Woerdense VerlaatZV11.9511.3911.6411.95
8Isabel Overbeek, BenschopPD11.4611.4010.9011.46

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond