Uitslag Uw Groene Vakwinkel Bokaal
Polsbroekerdam 26-08-2022

Winnaars

CategorieNaamAfstand
SeniorenRian Baas19.81
DamesJulia van Eijk14.81
JuniorenReinier Overbeek18.53
JongensWessel Schenk17.56
MeisjesThalina van der Wind14.23

Senioren Topklasse groep 1

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1
1Rian Baas, GoudaPD19.8119.810.0017.230.00
2Erwin Timmerarends, BodegravenLS19.2619.260.0018.940.00
3Jaco de Groot, KamerikZV19.220.0018.1319.220.00
4Lucas van Eijk, HaastrechtVL18.270.000.0018.270.00
5Thomas van Midden, VlistVL17.9617.9616.420.00
6Wouter van Midden, VlistVL15.9215.9215.3015.46
7Chris Anker, VlistVL13.5813.580.000.00

Senioren Topklasse groep 2

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1
1Daniel Cluistra, HaastrechtPD18.6416.9218.6418.030.00
2Ricardo Faaij, HaastrechtLS18.430.000.0018.430.00
3Wijnan van Ingen, ZegveldZV18.0217.330.0018.02
4Sander van Vliet, OudewaterPD18.0018.0017.890.00
5Theo van Kooten, HaastrechtVL16.6116.6115.530.00
6Bastiaan de Bruijn, LopikJV15.990.0015.9914.14
7Maik Backx, HaastrechtVL15.8415.8415.030.00

Dames Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1
1Julia van Eijk, HaastrechtVL14.8111.9114.810.0010.92
2Laura Maaijen, HaastrechtPD14.4114.400.0014.4114.00
3Kimberly Slootjes, HaastrechtVL14.1612.3314.160.00
4Joriene Baas, OudewaterPD14.1013.800.0013.2114.10
5Gerianne Boer, KamerikLS13.100.0013.100.00
6Demi Groothedde, JaarsveldJV12.610.000.0012.61

Junioren Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1
1Reinier Overbeek, BenschopPD18.5317.9517.930.0018.53
2Harmen Timmerarends, MontfoortLS16.900.000.0014.0216.90
3Jorn Kamphof, LinschotenLS14.930.000.0014.9314.68
4Guus Hoogland, MontfoortLS0.000.000.000.00

Jongens Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1
1Wessel Schenk, SchoonhovenVL17.5615.480.0017.560.00
2Ferran Houdijk, PolsbroekPD17.000.0015.960.0017.00
3Harmen Bogaard, PolsbroekPD15.9515.2415.950.000.00
4Karsten Klarenbeek, HaastrechtVL15.6515.6514.5415.24
5Gerwin de Jong, PolsbroekPD15.570.0015.3815.57
6Daan Rietveld, BenschopPD15.1614.1315.1612.31
7Jonathan Timmerarends, MontfoortLS15.060.000.0015.06
8Rick van der Wind, LinschotenLS14.7514.7512.980.00

Meisjes Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1
1Thalina van der Wind, SnelrewaardLS14.2313.4913.2414.2313.58
2Gemma van Oosterom, Woerdense VerlaatZV13.010.0012.2813.0111.55
3Lieke Stolwijk, BodegravenZV12.9512.9511.9512.040.00
4Nikita van Dijk, KamerikSV12.5612.5612.280.00
5Isabel Overbeek, BenschopPD12.3512.350.0011.98
6Yvonne Boer, Woerdense VerlaatZV11.8211.820.000.00
7Esther Wesselink, MontfoortLS11.7711.6011.2311.77

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond