Uitslag 1ste klasse
Stichtse Vecht 12-07-2023

Winnaars

CategorieNaamAfstand
SeniorenErwin Timmerarends21.57
DamesSuzanne Mulder16.46
JuniorenMark van der Horst19.95
JongensFerran Houdijk17.90
MeisjesGemma van Oosterom14.91

Senioren Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Erwin Timmerarends, BodegravenLS21.5719.8121.570.0020.730.00
2Reinier Overbeek, BenschopPD20.0018.4215.410.000.0020.00
3Jaco de Groot, KamerikZV19.7719.770.000.00
4Lucas van Eijk, HaastrechtVL19.560.0015.8317.790.0019.56
5Matthieu van Vuuren, BenschopPD18.7817.7314.1718.780.000.00
6Chris Anker, VlistVL18.5215.430.0018.520.000.00
7Ricardo Faaij, HaastrechtLS18.2618.0318.0918.260.0014.34
8Sander van Vliet, OudewaterPD17.9717.8617.97
9Bastiaan de Bruijn, LopikJV17.4417.440.0013.94
10Kevin de Jong, StolwijkVL16.5715.290.0016.57
11Wouter van Midden, VlistVL16.360.0015.6416.36
12Stijn Overbeek, LopikJV15.6115.610.0014.29
13Arie van der Knaap, ZegveldZV14.8614.8614.6814.19
14Daniel Cluistra, HaastrechtPD14.060.0014.060.00

Dames Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Suzanne Mulder, VlistVL16.4613.240.0016.46 (p.r.)
2Demi Groothedde, JaarsveldJV15.7714.8115.7714.3612.7314.41
3Fabiƫnne Overbeek, BenschopPD15.680.0014.2315.1815.680.00
4Tessa Kramer, AmersfoortVL14.9412.8714.940.00
5Lieke Stolwijk, BodegravenZV14.3013.2814.3013.7513.5814.20
6Joriene Baas, OudewaterPD14.1014.100.000.00
7Leonie de Regt, LinschotenLS12.980.0012.980.00
8Janelle van der Mel, PolsbroekPD12.570.0010.5712.57

Junioren Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Mark van der Horst, SchoonhovenVL19.9519.1719.2315.8017.8619.95
2Hidde van Dam, MontfoortLS19.1318.930.000.000.0019.13
3Wessel Schenk, SchoonhovenVL16.9516.950.000.0015.3516.68
4Jonathan Timmerarends, MontfoortLS14.5514.5512.740.00
5Harmen Timmerarends, MontfoortLS12.690.0012.690.00

Jongens Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Ferran Houdijk, PolsbroekPD17.9017.8416.1717.320.0017.90
2Harmen Bogaard, PolsbroekPD17.4216.4817.4216.640.000.00
3Sander Kastelein, ZegveldZV16.2116.210.0014.4115.120.00
4Jelle de Ruijter, OudewaterPD15.920.000.0015.92
5Arien Kastelein, ZegveldZV15.8915.8915.120.00
6Stan van der Bas, SchoonhovenVL14.4614.0214.460.00
7Mats de Jong, StolwijkVL14.0912.8812.5514.09

Meisjes Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Gemma van Oosterom, Woerdense VerlaatZV14.9113.390.0013.420.0014.91
2Isabel Overbeek, BenschopPD13.370.0012.7013.37
3Julia van der Kleij, BodegravenZV12.270.0012.2712.120.000.00
4Yvonne Boer, Woerdense VerlaatZV11.9811.650.0011.9811.9211.98
5Tessa van Vliet, NieuwkoopZV11.880.0011.880.00

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond