Uitslag 1ste klasse
It Heidenskip 22-05-2004

Winnaars

CategorieNaamAfstand
SeniorenBart Helmholt17.51
DamesAntke vd/ Wal14.67
JuniorenHannes Scherjon18.24
JongensJacob Scherjon15.23

Senioren Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Bart Helmholt, NoardburgumBG17.5116.9113.5817.4216.4517.51
2Henk Schievink, BurgumBG17.2915.6316.7715.3816.7717.29
3Egon van Kammen, NoardburgumBG16.4816.3416.2616.3215.4216.48
4Rients v/d Wal, It HeidenskipHS16.2816.1316.2816.2316.040.00
5Mark van Houten, SneekHS16.0515.3016.050.000.000.00
6Rein v/d Wal, ParregaHS15.9315.930.0013.41
7Klaas Haanstra, WorkumHS15.040.0015.040.00
8Evert v/d Wal, WorkumHS14.610.0014.61

Senioren A

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Marten Groenhof, It HeidenskipHS16.0216.020.0015.84
2Remco Veenstra, NoordbergumBG15.6314.7814.9615.63
3Ale Hoekstra, BurgumBG15.620.0014.0515.62
4Steven Jan Lefferts, BuitenpostBT15.6115.6113.000.00
5Klaas Spriensma, GerkeskloosterBT14.7014.7014.030.00
6Niek Roorda, AkkrumJR14.3113.9314.310.00
7Hendrik (Bokke) Haanstra, WorkumHS0.000.000.000.00
8Ronald v/d Berg, GrouJR0.000.000.000.00

Senioren B

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Pieter Coehoorn, WageningenBT15.6614.4615.4015.66
2Wim v/d Meer, WorkumHS14.8514.8514.6711.67
3John Burghout, Zwaagwesteinde14.700.0013.2214.70
4Jan Hooghiemstra, NoardburgumBG14.5512.8014.5514.31
5Paulus Altena, BuitenpostBT14.350.0014.350.00
6Frederik Boersma, KollumerpompBT14.2214.0014.2212.72
7Rudi Walta, WorkumHS14.220.0014.2213.48
8David Roorda, BurgumBG13.9313.9313.220.00

Dames

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Antke vd/ Wal, GrijpskerkHS14.6713.2214.4314.0414.6714.55
2Jantina de Vreeze, BlauwhuisHS13.9613.1213.0913.9613.2412.77
3Nynke Galama, It HeidenskipHS12.8212.3212.8212.6512.5710.22
4Sjoukje Tjalma, It HeidenskipHS12.6712.6712.290.00
5Ineke Prins, EeBT12.1311.7012.130.00
6Anja Helmholt, MunnekezijlGR11.8711.8711.850.00
7Janneke Noordmans, SuwaldBG11.110.0011.110.00

Junioren

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Hannes Scherjon, NoardburgumBG18.2415.4915.8516.3817.20 (p.r.)18.24 (p.r.)
2Thewis Hobma, HarlingenIJ16.7716.060.0015.8816.7714.70
3Ysbrand Galama, WarkumHS16.1214.6815.7716.1215.5315.31
4Thomas Helmholt, BurgumBG15.6815.120.0015.68
5Oane Galama, HilaardHS15.550.0015.5512.33
6Reinder Steenbeek, IJlstIJ15.4114.4215.3015.41
7Piet Scherjon, BurgumBG15.1514.4114.9815.15
8Cor Brouwer, EastermarBT14.4514.450.000.00

Jongens

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Jacob Scherjon, GytsjerkBG15.2312.5913.8714.5815.2315.14
2Bart Holtrop, WinsumWI14.8714.0514.8712.970.0013.23
3Foppe Jan Jonker, WinsumWI13.9713.9712.3512.3713.9413.82
4Albert Pieter Sikkema, BurgumBG13.7212.6513.5613.72
5Dagmar Eeuwema, GrijpskerkGR13.6810.0611.2213.68
6Jos Beerda, BurgumBG13.4113.410.000.00
7Hessel Zeinstra, It HeidenskipHS13.2612.3713.260.00
8Gerlof Lont, 0BG12.7312.7312.400.00

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond