It Heidenskip NFM Voorronde middag - 29-07-2017 (366)
Voorronde
Meisjes A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
0  Inge Demmer, Workum HS 11.62 11.95 10.13 6
145  Sigrid Bokma, Hindeloopen HS 14.07 __________2
160  Demi Groothedde, Jaarsveld JV 12.78 nat 14.58 1
0  Bente Vlas, Heeg IJ 12.72 13.16 _____4
035  Mare Dijkstra, Molkwerum HS 12.11 nat nat 5
148  Tirza Boschma, Sneek HS 12.88 nat 14.04 3
130  Henrieke Wijnstra, Tzum WI 11.69 nat nat 7
Dames A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
010  Liesbeth de Groot - de With, Kamerik PD 13.87 nat nat 3
0  Amanda van de Geer, Benschop PD 10.88 11.15 nat 8
147  Kimberly Slootjes, Haastrecht VL 14.12 __________2
0  Anna Kramer, It Heidenskip HS 11.36 11.68 12.13 6
021  Marrit v/d Wal, It Heidenskip HS 14.28 __________1
0  Judith den Hollander, Benschop PD 11.49 nat 12.18 5
145  Annemarie van Schaik, Münster, Duitsland VL nat 11.50 10.91 7
0  Margriet Kamphof, Montfoort LS 13.61 10.68 11.26 4
Dames B
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
0  Hiske Galama, Sneek BG 13.09 15.38 _____2
087  Kathy Baars, Moordrecht PD nat nat nat  
031  Brenda Baars, Benschop PD 12.70 12.33 nat 7
118  Julia van Eijk, VL 13.20 13.89 14.15 5
0  Anna-Jet Leyenaar, IJlst IJ 13.58 12.19 14.88 4
0  Anneke Broersma, Lemelerveld BG 13.13 nat 13.80 6
040  Akke Dijkstra, Brantgum BT 13.20 15.08 _____3
188  Joriene Baas, Oudewater PD nat 12.34 12.37 8
035  Dymphie Baas, Oudewater PD 12.31 16.65 _____1
Dames C
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
0  Marieke Jelsma, Burgum BT 11.84 12.21 12.46 8
090  Tessa Kramer, Amersfoort HS 13.30 nat 13.45 5
086  Boukje de Boer, It Heidenskip HS 13.11 13.20 nat 6
044  Wendy Helmes, IJsselstein PD 14.58 __________3
026  Fabiënne Overbeek, Benschop PD 13.58 14.74 _____1
0  Melanie Heins, Workum HS 13.05 13.77 14.73 2
0  Klaske Nauta, IJlst IJ 13.58 14.07 _____4
110  Gerianne Boer, Kamerik LS nat 11.78 12.76 7
0  Jantsje de Vries, Warns HS 11.04 12.32 nat 9
Jongens A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
0  Wietse Nauta, IJlst IJ 16.14 __________2
097  Jarich Wijnstra, Hallum WI 16.89 __________1
0  Kenzo Hielema, Kockengen SV nat 12.99 13.78 8
169  Corné de Regt, Linschoten LS 13.81 15.23 14.93 5
017  Reinier Overbeek, Benschop PD 15.85 __________3
112  Minne Smit, Winsum WI 14.04 15.22 15.35 4
178  Aron Verburg, Zegveld ZV 12.93 14.77 14.39 7
076  Rutger Haanstra, It Heidenskip HS nat nat b.s.  
0  Thys Jan Bootsma, Nijland IJ 15.20 14.40 b.s. 6
065  Abe-Luuk Stedehouder, Heerenveen IJ 12.92 12.79 nat 9
Junioren B
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
0  Bobby Zwaagman, IJlst IJ 16.82 __________3
132  Ronald van Bemmel, Utrecht LS 13.48 13.98 nat 8
079  Bas van Leeuwen, Woerden LS 14.70 15.49 15.16 7
0  Hessel Haanstra, Workum HS 14.99 16.59 _____4
168  Daniel Cluistra , Haastrecht PD 15.98 16.07 nat 6
027  Feike Stellingwerf, Koudum HS 16.43 19.04 _____1
155  Ricardo Faaij, Haastrecht LS 17.27 __________2
0  Freerk v/d Werff, It Heidenskip HS 15.67 15.70 16.49 5
139  Gerwin Kastelein, Zegveld ZV afg. afg. afg.  
163  Matthieu van Vuuren, Benschop PD 13.58 b.s. nat 9
Junioren C
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
110  Folkert Veldstra, Akkrum IJ 14.64 11.98 14.49 3
0  Jelle Boer, Kamerik LS 14.54 14.40 12.00 5
165  Davy de Wit, Utrecht LS 16.33 17.32 _____1
057  Arjan Mulder, Vlist VL nat 14.57 nat 4
118  Niek Faassen, Leeuwarden WI 14.06 14.66 14.49 2
Senioren C
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
042  Jaco de Groot, Kamerik ZV 17.80 __________4
016  Maik Backx, Haastrecht VL 17.96 __________2
094  Christiaan de With, Benschop PD 14.04 17.40 _____5
0  Freek Strien, Benschop PD 14.63 15.86 nat 10
0  Laurens Lekkerkerker, IJsselstein JV 15.09 17.32 _____6
0  Age Hulder, Tytsjerk BG 18.04 __________1
088  Daan de Vries, Hurdegaryp BG 14.95 b.s. nat 11
0  Bas Tolboom, Niehove GR 16.92 16.42 17.13 7
0  Niels Koetsier, Hurdegaryp GR 13.35 17.87 _____3
0  Sjoerd Hobma, Kommerzijl IJ b.s. afg. _____ 
0  Jelte Hitzert, Wommels WI afw. 17.01 _____8
046  Jos van der Vlist, Vlist PD 13.42 16.46 16.71 9
Junioren A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
115  Richard van Bemmel, Utrecht LS 15.52 15.93 16.61 6
159  Arie van der Knaap, Zegveld ZV 15.69 13.42 14.55 8
020  Jan Teade Nauta, IJlst IJ 19.42 __________1
025  Freark Kramer, It Heidenskip HS 17.79 __________2
015  Rutger Piersma, Koudum HS 17.29 __________3
101  Jarno Hoekstra, IJlst IJ 16.13 17.27 _____4
030  Bram den Hartogh, Linschoten LS 12.67 11.83 14.91 10
0  Jetse Bokma, Hindeloopen HS 15.54 16.70 _____5
022  Lars Woudstra, Workum HS 14.95 15.38 _____9
067  Jesper Demmer, Groningen HS 16.59 __________7
Senioren A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
086  Rian Baas, Gouda PD 18.17 __________2
098  Wouter van Midden, Vlist VL 15.50 16.67 nat 8
122  Thomas van Midden, Vlist VL nat 16.14 17.42 5
097  Wilco van Amerongen, Benschop PD 16.38 17.10 _____6
0  Bart Helmholt, Noardburgum BG 16.79 17.98 _____3
0  Cornelis de Bruijn, Lopik JV 15.31 16.34 nat 9
007  Nard Brandsma, Warkum HS 19.40 __________1
0  Thomas Helmholt, Burgum BG 16.81 nat nat 7
0  Sebastiaan van Oort, Lopik JV afg. afg. afg.  
117  Thijs Faassen, Leeuwarden WI 14.16 b.s. 17.44 4
096  Matthijs Oosterom, Linschoten LS 12.78 nat nat 11
088  Arno Baas, Oudewater PD nat nat 15.53 10
Senioren D
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
212  Benny v/d Ploeg, Grijpskerk GR 12.69 nat 13.27 9
0  Alwin Heida, Noardburgum BG 13.33 12.73 12.29 8
123  Erwin Timmerarends, Bodegraven LS 17.96 __________1
0  Bart Holtrop, Winsum WI 14.67 15.28 14.63 5
0  Robin Rinzema, Jistrum BG 14.42 13.58 15.27 6
0  Folkert Heida, Noardburgum BG 13.83 nat 12.53 7
143  Thewis Hobma, Harlingen IJ afg. afg. afg.  
0  Geert Pieter de Bruijn, Lopik JV 15.35 15.45 nat 3
0  Hannes Scherjon, Noardburgum BG 17.65 __________2
0  Hessel Zeinstra, It Heidenskip HS 12.87 afg. afg. 10
0  Hugo Bosgraaf, Grijpskerk GR nat 15.35 nat 4
Senioren B
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
111  Niels van der Kroef, Linschoten LS 13.70 16.58 nat 6
063  Jan-Willem de Groot, Linschoten LS 17.51 __________3
029  Bauke de Jong, Parrega HS 15.10 15.74 15.03 9
019  Ysbrand Galama, It Heidenskip HS 18.79 __________1
090  Arie Jan van der Vlist, Schoonhoven VL 13.50 14.77 15.86 7
099  Teus Korevaar, Schoonhoven VL 13.38 13.88 12.17 10
066  Paul van Meijeren, Zegveld ZV 14.99 17.79 _____2
0  Jordin Maton, Benschop PD nat 12.04 13.53 11
026  Sytse Bokma, Workum HS 17.45 __________4
0  Jelle Douwe de Vries, It Heidenskip HS 13.33 15.83 12.48 8
091  Sander van Vliet, Oudewater PD afg. afg. afg.  
055  Drewes Schievink, Burgum BG 15.54 16.84 17.01 5
Schans seizoensprestaties : Senioren: 20.55 meter - Dames: 16.40 meter - Junioren: 18.95 meter - Jongens: 18.43 meter - Meisjes: 15.26 meter
Schansrecords: Senioren: 21.64 meter - Dames: 16.55 meter - Junioren: 20.05 meter - Jongens: 19.24 meter - Meisjes: 15.85 meter
Hollandse records: Senioren: 21.57 meter - Dames: 17.50 meter - Junioren: 20.70 meter - Jongens: 19.24 meter - Meisjes: 15.64 meter
Friese records: Senioren: 21.64 meter - Dames: 17.58 meter - Junioren: 20.41 meter - Jongens: 19.24 meter - Meisjes: 16.57 meter
Nederlandse records: Senioren: 21.64 meter - Dames: 17.58 meter - Junioren: 20.70 meter - Jongens: 19.24 meter - Meisjes: 16.57 meter

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond