Jaarsveld Pollepleats Nationale Competitie - 17-08-2019 (240)
Wedstrijdleiding Tino Leliveld en Ad Knijff Commentator Carolien Voorbij Contactpersoon vereniging Teus Eikelenboom
Voorronde
Meisjes Topklasse
Nr. Naam Pr. afstand 1 afstand 2 afstand 3 afstand 4 Pl.
095  Thalina van der Wind LS 15.46 nat 12.01 nat 11.98 7
180  Suzanne Mulder VL(F1) 15.69 14.59 nat nat nat 1
077  Hanneke Westert IJ(F3) 17.63 12.90 12.47 13.76 nat 3
198  Laura Maaijen PD 16.07 12.49 12.30 12.72 10.87 6
120  Pytrix Westra BG 15.64 nat nat 13.16 12.95 4
148  Tirza Boschma HS 15.32 12.31 12.95 13.08 nat 5
075  Femke Rispens GR(F2) 16.19 11.88 14.03 14.34 13.66 2
Dames Topklasse
Nr. Naam Pr. afstand 1 afstand 2 afstand 3 afstand 4 Pl.
026  Fabi√ęnne Overbeek PD 16.18 13.74 13.35 13.95 nat 4
188  Joriene Baas PD 15.49 12.63 nat nat afg. 7
160  Demi Groothedde JV 16.34 nat nat nat 12.97 6
0  Anna-Jet Leyenaar IJ 16.28 nat nat 13.91 13.81 5
044  Wendy Helmes PD(F3) 16.80 14.38 nat 13.10 14.42 3
035  Dymphie Baas PD(F2) 17.50 15.06 nat 14.20 13.92 2
021  Marrit v/d Wal HS(F1) 18.19 nat 15.38 14.35 15.17 1
Jongens Topklasse
Nr. Naam Pr. afstand 1 afstand 2 afstand 3 afstand 4 Pl.
116  Peter Faber GR(F2) 18.94 16.20 15.23 17.44 nat 2
123  Riemer Durk Krol IJ 18.70 17.03 nat nat nat 4
100  Hidde van Dam LS 20.84 b.s. b.s. 14.35 nat 7
128  Harmen Timmerarends LS 19.36 15.06 nat 16.72 16.99 5
126  Roy Velis PD(F3) 19.76 15.54 16.78 17.39 b.s. 3
148  Guus Hoogland LS(F1) 20.37 18.01 17.62 nat nat 1
076  Rutger Haanstra HS 20.53 16.83 nat 13.69 15.21 6
Junioren Topklasse
Nr. Naam Pr. afstand 1 afstand 2 afstand 3 afstand 4 Pl.
079  Bas van Leeuwen LS 19.53 nat 16.56 nat 16.32 7
048  Wijnan van Ingen ZV(F3) 19.72 nat 16.50 16.56 17.85 3
0  Timon de Haay PD 18.60 nat nat 16.22 17.70 5
043  Chris Anker VL 20.48 afg. afg. afg. afg.  
168  Daniel Cluistra PD 19.79 b.s. 14.69 16.79 17.73 4
0  Wietse Nauta IJ 20.37 nat 16.51 17.43 12.82 6
166  Lucas van Eijk VL(F2) 20.96 nat nat 18.15 afg. 2
017  Reinier Overbeek PD(F1) 21.38 18.70 16.60 19.26 19.02 1
Senioren Topklasse
Nr. Naam Pr. afstand 1 afstand 2 afstand 3 afstand 4 Pl.
155  Ricardo Faaij LS 20.20 18.16 nat 16.39 b.s. 14
091  Sander van Vliet PD 20.39 nat 18.29 nat nat 13
015  Rutger Piersma HS 20.28 14.41 nat 18.67 nat 10
025  Freark Kramer HS 20.79 14.34 nat nat nat 15
098  Wouter van Midden VL(F2) 21.42 17.45 20.13 19.48 19.17 2
123  Erwin Timmerarends LS(F5) 21.49 19.57 nat 19.40 b.s. 5
0  Bobby Zwaagman IJ 20.32 18.48 17.99 nat nat 11
020  Jan Teade Nauta IJ 20.73 nat 17.66 18.29 b.s. 12
007  Nard Brandsma HS(F3) 21.68 16.99 18.15 b.s. 19.99 3
086  Rian Baas PD(F1) 21.95 17.94 20.89 nat nat 1
019  Ysbrand Galama HS(F4) 21.53 19.69 14.30 13.72 19.25 4
122  Thomas van Midden VL 21.30 nat nat 18.73 nat 9
143  Thewis Hobma IJ 21.41 17.02 13.27 18.77 13.66 8
097  Wilco van Amerongen PD 21.28 nat 19.03 nat 17.34 6
042  Jaco de Groot ZV 22.21 b.s. 18.88 nat nat 7
Schans seizoensprestaties : Senioren: 21.81 meter - Dames: 15.10 meter - Junioren: 20.23 meter - Jongens: 17.74 meter - Meisjes: 13.82 meter
Schansrecords: Senioren: 21.81 meter - Dames: 16.56 meter - Junioren: 20.23 meter - Jongens: 19.21 meter - Meisjes: 16.05 meter
Hollandse records: Senioren: 22.21 meter - Dames: 17.50 meter - Junioren: 20.70 meter - Jongens: 20.30 meter - Meisjes: 16.30 meter
Friese records: Senioren: 21.68 meter - Dames: 18.19 meter - Junioren: 20.44 meter - Jongens: 19.24 meter - Meisjes: 16.57 meter
Nederlandse records: Senioren: 22.21 meter - Dames: 18.19 meter - Junioren: 20.70 meter - Jongens: 20.30 meter - Meisjes: 16.57 meter

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond