Jaarsveld 2e klasse - 01-09-2020 (123)
Contactpersoon van de springersraad Harm van der Vlist Wedstrijdleider 1 André Faaij
Voorronde
Meisjes A
Nr. Naam Pr. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
058  Nikita van Dijk SV 13.65 10.27 10.71 11.06 4
051  Stijn Eijzenga JV(F2) 12.33 10.21 11.40 nat 2
018  Gisella de Bruijn JV(F3) 11.99 11.00 11.25 nat 3
078  Floortje Hijman SV(F1) 12.43 12.20 10.40 9.91 1
125  Eline Kastelein ZV 13.76 nat 11.02 9.24 5
072  Hanna Stigter JV 12.99 nat nat nat  
Dames A
Nr. Naam Pr. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
087  Kathy Baars PD 13.13 11.04 11.44 nat 4
131  Kristel Uitman SV 12.14 nat 10.43 10.99 5
085  Nicole Uitman SV(F1) 14.16 nat 11.71 11.48 1
184  Rianne de Regt LS(F2) 13.87 nat 11.66 nat 2
031  Brenda Baars PD 14.37 nat nat nat  
054  Lizanne Schilt PD(F3) 14.88 nat 11.50 11.42 3
Jongens C
Nr. Naam Pr. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
182  Jelle de Ruijter PD 14.42 9.05 10.65 11.59 5
167  Nikolaj Lodder PD 15.11 nat 12.01 12.86 1
208  Julian van der Wind LS 14.54 nat 11.65 10.47 4
065  Onno Verdouw ZV 13.34 11.94 11.05 10.55 2
176  Jayden van Maurik JV 13.21 9.92 nat nat 7
114  Leroy van Maurik JV(F1) 14.78 10.61 11.06 nat 6
135  Stan van der Bas VL 14.18 11.75 11.82 10.25 3
Jongens B
Nr. Naam Pr. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
0  Rino Anker VL 13.64 nat 13.37 nat 2
0  Harvey van Dam JV 15.13 12.78 12.57 12.61 3
073  Wieger van der Vaart LS(F3) 15.13 13.89 12.32 12.43 1
0  Erik den Boer SV 12.71 10.73 11.19 10.69 8
093  Adriaan Lokhorst LS 15.44 afg. afg. afg.  
036  Jorian Kastelein ZV 14.65 nat 10.75 11.58 7
062  Ferran Houdijk PD 16.66 12.26 nat nat 4
130  Arien Kastelein ZV 15.30 11.10 nat 11.72 6
112  Wesley Kuyf JV 15.39 10.68 11.79 12.04 5
Jongens A
Nr. Naam Pr. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
195  Jonathan Timmerarends LS 18.32 afg. afg. afg.  
113  Willard Schep PD 15.42 13.33 nat nat 5
206  Harmen Bogaard PD 18.59 10.23 13.51 13.04 4
129  Karsten Klarenbeek VL 18.38 13.80 13.81 nat 3
0  Matt Steenvoorden JV 15.00 nat nat 12.25 8
197  Chris Lodder PD 16.32 12.13 nat 12.60 7
133  Rick van der Wind LS 16.18 13.28 11.19 12.06 6
0  Ratja Bleijenberg PD 16.58 afg. afg. afg.  
146  Reymon Tukker LS(F2) 16.15 nat nat 15.84 2
050  Ruben van Eijk VL(F1) 17.75 nat nat nat 1
101  Rick Cazant SV(F1) 17.95 nat 15.79 16.07 1
Junioren A
Nr. Naam Pr. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
165  Davy de Wit LS(F1) 18.09 15.98 16.59 15.62 1
0  Gerco van Oort PD 14.53 11.68 13.90 14.41 4
030  Bram den Hartogh LS 16.33 nat 13.04 12.80 5
136  Jorn Kamphof LS(F2) 18.26 nat 15.31 nat 2
175  Jelle Timmerman LS(F3) 18.43 14.73 13.57 14.91 3
Senioren A
Nr. Naam Pr. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
186  Lennart Baas PD 16.60 nat 12.42 nat 10
027  Wander Postma LS 15.44 nat 12.81 nat 9
124  Jake van Dam JV 17.27 nat nat nat  
067  Rick Boer JV 15.32 12.37 12.39 13.39 7
033  Harm van der Vlist VL 16.55 nat nat 13.29 8
090  Arie Jan van der Vlist VL(F1) 18.40 13.47 16.76 13.17 1
088  Arno Baas PD(F3) 18.91 nat 12.56 14.66 3
034  Hans van Eijk VL(F6) 17.09 13.27 13.53 nat 6
111  Niels van der Kroef LS 17.54 nat nat afg.  
060  Gerwin van Vliet LS(F2) 19.02 13.97 14.90 11.46 2
080  Niels Levering VL 17.01 nat nat nat  
099  Teus Korevaar VL(F4) 17.85 14.24 14.62 nat 4
094  Christiaan de With PD 18.70 nat nat afg.  
024  Gerben van Schaik PD(F5) 17.41 13.19 14.13 nat 5
Schans seizoensprestaties : Senioren: 20.30 meter - Dames: 14.02 meter - Junioren: 18.87 meter - Jongens: 18.13 meter - Meisjes: 13.70 meter
Schansrecords: Senioren: 21.81 meter - Dames: 16.56 meter - Junioren: 20.23 meter - Jongens: 19.21 meter - Meisjes: 16.05 meter
Hollandse records: Senioren: 22.21 meter - Dames: 17.50 meter - Junioren: 21.38 meter - Jongens: 20.30 meter - Meisjes: 16.30 meter
Nederlandse records: Senioren: 22.21 meter - Dames: 18.19 meter - Junioren: 21.38 meter - Jongens: 20.30 meter - Meisjes: 16.57 meter

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond