Zegveld Zegvelds Kampioenschap - 2e klasse - 22-08-2020 (137)
Covid-19 Coördinator Anton Kastelein Contactpersoon Vereniging Anton Kastelein Contactpersoon van de springersraad Niels Levering Wedstrijdleider 1 André Faaij Wedstrijdleider 2 Annie van der Geer
Voorronde
Meisjes A
Nr. Naam Pr. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
077  Danielle de Jong 12.16 11.21 nat 11.79 4
058  Nikita van Dijk(F3) 13.24 11.41 12.06 11.50 3
108  Mendy Kool 11.70 10.84 nat nat 8
051  Stijn Eijzenga 12.33 afg. afg. afg.  
018  Gisella de Bruijn 11.99 11.36 nat 9.43 7
072  Hanna Stigter 12.84 11.21 11.73 10.26 5
078  Floortje Hijman 12.43 nat 11.15 11.70 6
125  Eline Kastelein 13.76 10.45 10.62 nat 9
183  Lisanne Cazant(F1) 13.30 12.28 nat 10.82 1
120  Lisanne Kroon(F2) 13.14 11.94 11.03 12.25 2
Dames A
Nr. Naam Pr. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
145  Annemarie van Schaik 13.86 nat 10.78 nat 4
0  Iris Mulder(F1) 14.24 12.59 9.40 12.94 1
131  Kristel Uitman(F3) 12.14 nat 10.57 10.95 3
031  Brenda Baars(F2) 14.37 nat 12.69 nat 2
087  Kathy Baars 13.13 9.31 10.62 10.18 5
Jongens C
Nr. Naam Pr. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
065  Onno Verdouw 13.34 11.23 11.63 12.05 2
167  Nikolaj Lodder 13.58 11.88 11.88 10.71 3
114  Leroy van Maurik(F1) 14.78 11.07 11.08 11.53 7
182  Jelle de Ruijter 13.36 10.86 11.15 nat 8
164  Julian van der Wind 13.00 10.61 10.75 11.76 5
119  Gijs Kool 13.04 nat nat 10.07 9
134  Stan van der Bas 12.87 11.64 10.57 nat 6
176  Jayden van Maurik 13.21 11.17 12.07 10.98 1
162  Joost Fokker 12.45 11.36 11.86 11.23 4
Jongens B
Nr. Naam Pr. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
092  Wieger van der Vaart 15.13 13.05 12.64 nat 5
189  Gerwin de Jong 15.88 afg. afg. afg.  
022  Bram Kool 14.36 10.97 12.45 13.92 1
0  Erik den Boer 12.71 10.61 12.14 11.26 9
036  Jorian Kastelein 14.65 12.38 12.37 13.21 4
093  Adriaan Lokhorst 14.94 12.21 12.20 11.32 8
109  Daan Rietveld 14.78 13.85 13.19 13.08 3
130  Arien Kastelein 14.28 12.32 9.96 10.35 6
062  Ferran Houdijk 15.00 11.89 12.28 b.s. 7
112  Wesley Kuyf 14.46 11.92 13.37 13.89 2
Jongens A
Nr. Naam Pr. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
073  Willard Schep 15.42 12.50 12.21 14.61 4
195  Jonathan Timmerarends 17.72 11.98 nat 10.40 10
129  Karsten Klarenbeek 18.38 13.27 11.38 14.32 6
197  Chris Lodder(F1) 15.50 13.42 13.66 15.48 1
135  Matt Steenvoorden(F3) 15.00 13.46 13.51 14.63 3
012  Harmen Bogaard 16.65 nat 10.93 nat 11
133  Rick van der Wind 15.46 13.42 14.24 13.19 7
0  Ratja Bleijenberg 16.58 13.26 9.57 13.39 9
061  Ruben Bezuijen 16.28 nat 14.59 13.72 5
050  Ruben van Eijk(F2) 17.75 15.34 nat 15.24 2
101  Rick Cazant 17.95 14.06 nat nat 8
Junioren A
Nr. Naam Pr. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
173  Gerco van Oort 14.53 afw. afw. afw.  
175  Jelle Timmerman(F2) 18.43 14.83 14.79 14.49 2
030  Bram den Hartogh(F3) 16.25 13.52 nat 14.68 3
136  Jorn Kamphof(F1) 18.26 b.s. 15.16 nat 1
Senioren A
Nr. Naam Pr. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
066  Paul van Meijeren 19.53 afg. afg. afg.  
159  Arie van der Knaap 16.02 afg. afg. afg.  
124  Jake van Dam(F2) 17.27 16.43 16.53 nat 2
067  Rick Boer 15.32 12.18 13.38 14.05 9
090  Arie Jan van der Vlist(F6) 18.40 13.22 15.14 13.61 6
052  Floris van Elzakker 18.64 nat 14.14 14.43 7
060  Gerwin van Vliet(F5) 19.02 14.90 15.15 15.05 5
034  Hans van Eijk 17.09 nat 13.31 nat 10
111  Niels van der Kroef 17.54 14.35 13.94 nat 8
080  Niels Levering(F4) 16.79 nat 15.69 14.37 4
024  Gerben van Schaik(F1) 17.41 nat 14.84 16.69 1
099  Teus Korevaar(F3) 17.85 11.40 15.77 nat 3
Schans seizoensprestaties : Senioren: 20.92 meter - Dames: 15.13 meter - Junioren: 20.31 meter - Jongens: 19.76 meter - Meisjes: 13.94 meter
Schansrecords: Senioren: 22.21 meter - Dames: 17.50 meter - Junioren: 20.70 meter - Jongens: 19.76 meter - Meisjes: 15.27 meter
Hollandse records: Senioren: 22.21 meter - Dames: 17.50 meter - Junioren: 21.38 meter - Jongens: 20.30 meter - Meisjes: 16.30 meter
Nederlandse records: Senioren: 22.21 meter - Dames: 18.19 meter - Junioren: 21.38 meter - Jongens: 20.30 meter - Meisjes: 16.57 meter

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond