Burgum Nederlandse Kampioenschappen Fierljeppen - 19-09-2020 (421)
Wedstrijdleiding Sytze Hilbrand Boschma, Annie van de Geer, Albert Commentator Johannes Haanstra Arbiter Wim Roskam Commentator 1 Eelco Tigchelaar
Finale
Meisjes
Nr. Naam Pr. Voorronde finale 1 finale 2 Pl.
124  Pytrix Westra 15.04 14.4912.08 nat 3
161  Inger Haanstra 15.10 14.6115.10 nat 1
77  Hanneke Westert 14.99 14.66nat 12.78 2
Dames
Nr. Naam Pr. Voorronde finale 1 finale 2 Pl.
36  Maureen Poiesz 15.71 14.8714.39 14.65 3
026  Fabiënne Overbeek 16.18 15.39b.s. 14.55 2
145  Sigrid Bokma 17.08 17.0814.76 13.26 1
Senioren
Nr. Naam Pr. Voorronde finale 1 finale 2 Pl.
34  Age Hulder 20.41 19.2819.24 20.40 4
19  Ysbrand Galama 21.53 19.38nat 21.09 2
143  Thewis Hobma 21.41 20.01nat b.s. 6
26  Sytse Bokma 20.75 20.1120.32 nat 5
086  Rian Baas 21.78 20.5618.78 21.10 1
042  Jaco de Groot 22.21 20.76nat 20.06 3
Jongens
Nr. Naam Pr. Voorronde finale 1 finale 2 Pl.
045  Mark van der Horst 19.79 17.75nat nat 3
153  Wisse Broekstra 20.72 17.8320.72 14.71 1
100  Hidde van Dam 18.66 18.66nat 16.34 2
Junioren
Nr. Naam Pr. Voorronde finale 1 finale 2 Pl.
76  Rutger Haanstra 19.85 19.85nat nat 3
166  Lucas van Eijk 20.11 19.89nat 20.11 2
017  Reinier Overbeek 21.38 20.9119.74 nat 1
Voorronde
Meisjes
Nr. Naam Pr. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
18  Grytsje Veltman 13.21 reserve reserve reserve  
081  Moniek van Vliet 13.87 reserve reserve reserve  
104  Hilde v/d Weij 14.30 12.57 13.24 14.02 6
105  Thalina van der Wind 14.54 12.69 12.80 nat 7
77  Hanneke Westert(F1) 14.99 nat 14.66 14.07 1
064  Lieke Stolwijk 14.12 12.09 12.47 nat 8
161  Inger Haanstra(F2) 15.10 13.78 nat 14.61 2
180  Suzanne Mulder 14.95 12.99 13.73 14.10 5
124  Pytrix Westra(F3) 15.04 nat nat 14.49 3
198  Laura Maaijen 16.07 13.06 nat 14.32 4
Dames
Nr. Naam Pr. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
75  Femke Rispens 16.19 reserve reserve reserve  
118  Julia van Eijk 15.03 reserve reserve reserve  
90  Tessa Kramer 15.88 14.56 nat nat 4
160  Demi Groothedde 16.30 13.03 13.96 14.37 6
36  Maureen Poiesz(F3) 15.71 14.87 14.81 12.02 3
147  Kimberly Slootjes - Engelhard 16.32 13.49 nat nat 8
145  Sigrid Bokma(F1) 17.08 15.20 17.08 nat 1
026  Fabiënne Overbeek(F2) 16.18 12.24 15.39 10.48 2
21  Marrit v/d Wal 18.19 nat nat 13.85 7
044  Wendy Helmes 16.80 12.17 14.54 nat 5
Senioren
Nr. Naam Pr. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
15  Rutger Piersma 20.14 reserve reserve reserve  
011  Theo van Kooten 20.60 reserve reserve reserve  
16  Oane Galama 21.40 reserve reserve reserve  
049  Sander van Vliet 19.32 reserve reserve reserve  
20  Jan Teade Nauta 20.73 18.87 17.90 nat 10
016  Maik Backx 20.38 17.95 18.39 nat 12
143  Thewis Hobma(F4) 21.41 20.01 15.44 nat 4
168  Daniel Cluistra 19.74 18.14 nat 19.04 8
34  Age Hulder(F6) 20.41 19.28 14.18 nat 6
098  Wouter van Midden 20.84 14.31 nat 18.84 11
25  Freark Kramer 20.79 nat nat 17.93 14
122  Thomas van Midden 21.15 18.31 b.s. nat 13
26  Sytse Bokma(F3) 20.75 20.11 16.34 nat 3
097  Wilco van Amerongen 21.28 19.09 nat 18.21 7
97  Bart Helmholt 21.64 b.s. 19.01 nat 9
086  Rian Baas(F2) 21.78 19.61 20.56 nat 2
7  Nard Brandsma 21.68 13.68 nat nat 15
042  Jaco de Groot(F1) 22.21 nat 19.47 20.76 1
19  Ysbrand Galama(F5) 21.53 19.14 nat 19.38 5
123  Erwin Timmerarends 21.49 nat nat b.s.  
Jongens
Nr. Naam Pr. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
92  Arend Veenstra 15.91 reserve reserve reserve  
040  Ties Meijer 17.70 reserve reserve reserve  
111  Germ Terpstra 16.70 12.85 14.17 16.15 8
100  Hidde van Dam(F1) 18.66 16.01 18.66 17.46 1
147  Douwe Abma 17.51 nat 17.51 nat 6
128  Harmen Timmerarends 18.22 16.53 17.54 nat 5
162  Wytse Steensma 18.42 16.06 17.63 15.53 4
126  Roy Velis 19.76 16.32 14.91 16.91 7
153  Wisse Broekstra(F2) 20.72 16.24 nat 17.83 2
045  Mark van der Horst(F3) 19.79 16.93 17.37 17.75 3
Junioren
Nr. Naam Pr. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
58  Peter Faber 18.67 reserve reserve reserve  
079  Bas van Leeuwen 19.53 reserve reserve reserve  
123  Riemer Durk Krol 18.31 17.55 nat nat 7
148  Guus Hoogland 18.67 nat 17.24 16.85 8
98  Wietse Nauta 20.37 nat 14.56 17.57 6
065  Chris Anker 19.32 18.74 18.04 18.71 4
112  Minne Smit 18.31 16.61 17.91 14.46 5
166  Lucas van Eijk(F2) 20.11 17.27 12.44 19.89 2
76  Rutger Haanstra(F3) 19.85 14.92 19.85 nat 3
017  Reinier Overbeek(F1) 21.38 18.58 19.69 20.91 1
Schans seizoensprestaties : Senioren: 20.94 meter - Dames: 16.70 meter - Junioren: 19.28 meter - Jongens: 17.74 meter - Meisjes: 14.47 meter
Schansrecords: Senioren: 21.94 meter - Dames: 18.19 meter - Junioren: 21.38 meter - Jongens: 20.30 meter - Meisjes: 16.10 meter
Friese records: Senioren: 21.68 meter - Dames: 18.19 meter - Junioren: 20.44 meter - Jongens: 19.92 meter - Meisjes: 16.57 meter
Nederlandse records: Senioren: 22.21 meter - Dames: 18.19 meter - Junioren: 21.38 meter - Jongens: 20.30 meter - Meisjes: 16.57 meter

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond