Polsbroekerdam 2e klasse - 20-07-2021 (129)
Contactpersoon van de springersraad Matthieu van Vuuren Wedstrijdleider 1 Henry Helmes Wedstrijdleider 2 Amanda van de Geer
Voorronde
Meisjes A
Nr. Naam Pr. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
153  Aafke Fluit SV 11.77 nat 9.62 nat 6
018  Gisella de Bruijn JV 11.99 11.10 11.52 nat 2
108  Mendy Kool SV 11.88 11.26 nat nat 4
127  Mariska Verweij LS 11.33 nat 11.04 10.80 5
141  Esther Wesselink LS 12.95 10.77 11.06 11.28 3
077  Danielle de Jong SV 12.58 11.76 11.44 11.74 1
Dames A
Nr. Naam Pr. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
020  Carina den Hartogh LS 15.95 afg. afg. afg.  
010  Liesbeth de Groot - de With PD 15.11 9.80 nat 10.35 6
131  Kristel Uitman SV 12.14 11.74 12.01 10.16 2
142  Nelissa van der Sluijs VL 12.17 afg. afg. afg.  
125  Eline Kastelein ZV 13.76 10.64 nat 10.70 5
087  Kathy Baars PD 13.13 11.03 11.80 nat 3
041  Leonie de Regt LS 13.70 11.10 11.23 nat 4
071  Marlinda Cluistra PD 14.39 10.07 12.33 nat 1
Jongens C
Nr. Naam Pr. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
102  Wilmer Timmerarends LS 13.30 11.25 11.17 11.12 3
190  Ruben Kool SV 11.94 10.14 10.36 10.45 5
103  Reinier de Bruin LS 14.69 nat 11.76 11.85 2
194  Oene Eijzenga JV 12.81 11.13 nat nat 4
119  Gijs Kool SV 13.24 11.81 12.00 12.05 1
Mixklasse B
Nr. Naam Pr. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
0  Gerco van Oort PD 14.53 12.33 nat 12.98 4
186  Lennart Baas PD 16.60 nat 16.42 15.22 1
175  Jelle Timmerman LS 18.43 afg. afg. afg.  
215  Dirk Vonk Noordegraaf PD 13.89 12.30 12.46 13.51 3
073  Wieger van der Vaart LS 15.13 nat nat 12.72 5
034  Hans van Eijk VL 17.09 11.15 12.55 nat 6
159  Arie van der Knaap ZV 16.35 14.00 13.85 13.74 2
Jongens B
Nr. Naam Pr. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
162  Joost Fokker SV 13.92 11.46 nat nat 9
093  Adriaan Lokhorst LS 15.44 13.49 13.43 13.97 1
0  Erik den Boer SV 12.71 10.86 10.78 10.74 11
135  Stan van der Bas VL 14.18 10.62 10.72 nat 12
076  Sander Kastelein ZV 14.54 12.15 11.91 13.26 3
075  Mats de Jong VL 12.85 12.15 11.77 11.97 7
182  Jelle de Ruijter PD 14.42 11.86 12.25 11.23 6
208  Julian van der Wind LS 14.54 11.39 b.s. nat 10
167  Nikolaj Lodder PD 15.11 nat nat 11.79 8
036  Jorian Kastelein ZV 14.65 12.25 nat 13.04 5
212  Joël Kastelein ZV 14.28 12.77 13.09 12.71 4
0  Bram Kool SV 14.36 12.13 13.15 13.63 2
Mixklasse A
Nr. Naam Pr. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
165  Davy de Wit LS 18.09 14.69 b.s. nat 6
094  Christiaan de With PD 18.70 geschorst. geschorst. geschorst.  
088  Arno Baas PD 18.91 14.70 14.56 nat 5
132  Ronald van Bemmel LS 17.51 14.24 11.49 15.34 2
099  Teus Korevaar VL 17.85 14.09 13.46 15.15 3
080  Niels Levering VL 17.01 12.92 16.19 14.80 1
056  Stijn Overbeek JV 17.13 nat 11.87 14.71 4
Jongens A
Nr. Naam Pr. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
0  Harvey van Dam JV 15.13 13.05 13.77 14.62 4
146  Reymon Tukker LS 16.15 12.02 16.15 15.44 2
130  Arien Kastelein ZV 15.30 b.s. nat 12.56 7
213  Daan Rietveld PD 15.92 afg. afg. afg.  
062  Ferran Houdijk PD 16.94 12.95 13.38 13.94 5
112  Wesley Kuyf JV 15.39 12.72 12.99 12.71 6
133  Rick van der Wind LS 16.18 13.36 14.68 nat 3
206  Harmen Bogaard PD 18.59 12.87 14.40 16.65 1
Schans seizoensprestaties : Senioren: 0.00 meter - Dames: 0.00 meter - Junioren: 0.00 meter - Jongens: 0.00 meter - Meisjes: 0.00 meter
Schansrecords: Senioren: 21.82 meter - Dames: 17.22 meter - Junioren: 20.65 meter - Jongens: 19.79 meter - Meisjes: 15.53 meter
Hollandse records: Senioren: 22.21 meter - Dames: 17.50 meter - Junioren: 21.38 meter - Jongens: 20.30 meter - Meisjes: 16.30 meter
Nederlandse records: Senioren: 22.21 meter - Dames: 18.19 meter - Junioren: 21.38 meter - Jongens: 20.72 meter - Meisjes: 16.57 meter

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond