Polsbroekerdam 2e klasse - 20-07-2021
Contactpersoon van de springersraad Matthieu van Vuuren Wedstrijdleider 1 Henry Helmes Wedstrijdleider 2 Amanda van de Geer
Voorronde
Meisjes A
Nr. Naam Pr. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
0  Aafke Fluit SV 11.77 nat 9.62 nat 6
018  Gisella de Bruijn JV 11.99 11.10 11.52 nat 2
0  Mendy Kool SV 11.88 11.26 nat nat 4
127  Mariska Verweij LS 12.35 nat 11.04 10.80 5
189  Esther Wesselink LS 13.13 10.77 11.06 11.28 3
0  Danielle de Jong SV 12.58 11.76 11.44 11.74 1
Dames A
Nr. Naam Pr. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
020  Carina den Hartogh LS 15.95 afg. afg. afg.  
010  Liesbeth de Groot - de With PD 15.11 9.80 nat 10.35 6
131  Kristel Uitman SV 12.50 11.74 12.01 10.16 2
142  Nelissa van der Sluijs VL 12.17 afg. afg. afg.  
125  Eline Kastelein ZV 13.76 10.64 nat 10.70 5
087  Kathy Baars PD 13.13 11.03 11.80 nat 3
041  Leonie de Regt LS 14.62 11.10 11.23 nat 4
0  Marlinda Cluistra PD 14.39 10.07 12.33 nat 1
Jongens C
Nr. Naam Pr. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
102  Wilmer Timmerarends LS 14.28 11.25 11.17 11.12 3
0  Ruben Kool SV 11.94 10.14 10.36 10.45 5
103  Reinier de Bruin LS 14.69 nat 11.76 11.85 2
194  Oene Eijzenga JV 12.81 11.13 nat nat 4
119  Gijs Kool SV 14.53 11.81 12.00 12.05 1
Mixklasse B
Nr. Naam Pr. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
0  Gerco van Oort PD 14.53 12.33 nat 12.98 4
186  Lennart Baas PD 16.60 nat 16.42 15.22 1
0  Jelle Timmerman LS 18.43 afg. afg. afg.  
215  Dirk Vonk Noordegraaf PD 14.60 12.30 12.46 13.51 3
073  Wieger van der Vaart LS 15.13 nat nat 12.72 5
034  Hans van Eijk VL 17.09 11.15 12.55 nat 6
159  Arie van der Knaap ZV 16.35 14.00 13.85 13.74 2
Jongens B
Nr. Naam Pr. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
162  Joost Fokker SV 14.53 11.46 nat nat 9
093  Adriaan Lokhorst LS 15.44 13.49 13.43 13.97 1
0  Erik den Boer SV 12.71 10.86 10.78 10.74 11
135  Stan van der Bas VL 16.61 10.62 10.72 nat 12
049  Sander Kastelein ZV 17.17 12.15 11.91 13.26 3
172  Mats de Jong VL 16.02 12.15 11.77 11.97 7
212  Jelle de Ruijter PD 17.25 11.86 12.25 11.23 6
112  Julian van der Wind LS 15.94 11.39 b.s. nat 10
197  Nikolaj Lodder PD 15.11 nat nat 11.79 8
130  Jorian Kastelein ZV 15.43 12.25 nat 13.04 5
0  Joël Kastelein ZV 14.28 12.77 13.09 12.71 4
0  Bram Kool SV 14.36 12.13 13.15 13.63 2
Mixklasse A
Nr. Naam Pr. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
165  Davy de Wit LS 18.09 14.69 b.s. nat 6
094  Christiaan de With PD 18.70 geschorst. geschorst. geschorst.  
088  Arno Baas PD 18.91 14.70 14.56 nat 5
132  Ronald van Bemmel LS 18.66 14.24 11.49 15.34 2
099  Teus Korevaar VL 17.85 14.09 13.46 15.15 3
080  Niels Levering VL 17.01 12.92 16.19 14.80 1
056  Stijn Overbeek JV 17.13 nat 11.87 14.71 4
Jongens A
Nr. Naam Pr. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
0  Harvey van Dam JV 15.13 13.05 13.77 14.62 4
0  Reymon Tukker LS 16.15 12.02 16.15 15.44 2
145  Arien Kastelein ZV 17.92 b.s. nat 12.56 7
0  Daan Rietveld PD 16.19 afg. afg. afg.  
071  Ferran Houdijk PD 18.64 12.95 13.38 13.94 5
0  Wesley Kuyf JV 16.17 12.72 12.99 12.71 6
133  Rick van der Wind LS 16.18 13.36 14.68 nat 3
213  Harmen Bogaard PD 19.27 12.87 14.40 16.65 1
Schans seizoensprestaties : Senioren: 0.00 meter - Dames: 0.00 meter - Junioren: 0.00 meter - Jongens: 0.00 meter - Meisjes: 0.00 meter
Schansrecords: Senioren: 21.82 meter - Dames: 17.22 meter - Junioren: 20.65 meter - Jongens: 19.79 meter - Meisjes: 15.53 meter
Hollandse records: Senioren: 22.21 meter - Dames: 17.50 meter - Junioren: 21.38 meter - Jongens: 20.30 meter - Meisjes: 16.30 meter
Friese records: Senioren: 21.68 meter - Dames: 18.19 meter - Junioren: 20.44 meter - Jongens: 20.72 meter - Meisjes: 16.57 meter
Nederlandse records: Senioren: 22.21 meter - Dames: 18.19 meter - Junioren: 21.38 meter - Jongens: 20.72 meter - Meisjes: 16.57 meter
Legenda : Seizoensrecord Persoonlijk record Schansrecord Nederlands/ Fries/ Hollands record

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond