Jaarsveld Eikelenboom Bokaal 2e klasse - 10-07-2021 (155)
Contactpersoon van de springersraad Leonie de Regt Wedstrijdleider 1 André Faaij Wedstrijdleider 2 Tino Leliveld Contactpersoon Vereniging Rick Boer Commentator 1 Wim Roskam
Voorronde
Jongens D
Nr. Naam Pr. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
102  Wilmer Timmerarends 11.95 9.40 10.36 10.15 10
190  Ruben Kool 10.99 10.06 10.82 10.18 9
154  Robert Miltenburg 13.93 10.73 10.95 9.59 8
103  Reinier de Bruin 14.69 afg. afg. afg.  
193  Thijs van Oort 12.96 11.07 10.74 11.91 4
194  Oene Eijzenga 12.81 11.41 nat 11.59 6
021  Mark Boer 12.97 12.14 nat 12.06 3
075  Mats de Jong 12.58 11.81 11.92 12.58 2
076  Sander Kastelein 14.54 11.79 10.42 9.58 5
199  Samuel de Jong 12.66 9.09 nat nat 11
117  Ronald Tukker 12.41 nat 11.45 9.74 7
149  Joël Kastelein 14.28 12.13 12.58 11.18 1
Meisjes A
Nr. Naam Pr. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
108  Mendy Kool 11.88 10.17 nat nat 9
153  Aafke Fluit 11.77 afw. afw. afw.  
018  Gisella de Bruijn 11.99 10.01 10.71 nat 8
077  Danielle de Jong 12.58 11.22 nat 10.25 7
127  Mariska Verweij 11.18 9.47 9.04 9.74 10
141  Esther Wesselink 12.66 10.60 11.50 10.42 5
059  Yvonne Boer 12.31 10.70 11.88 bles. 2
106  Elise Boer 12.71 10.83 11.20 11.24 6
051  Stijn Eijzenga 12.33 9.39 11.86 nat 3
072  Hanna Stigter 12.84 11.14 11.51 11.46 4
058  Nikita van Dijk 13.24 12.20 12.96 11.85 1
Jongens A
Nr. Naam Pr. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
0  Harvey van Dam 15.13 afg. afg. afg.  
112  Wesley Kuyf 14.46 12.53 12.91 11.49 5
113  Willard Schep 15.42 13.48 12.82 13.24 4
133  Rick van der Wind 15.46 11.69 nat nat 6
012  Harmen Bogaard 17.32 nat 13.42 14.00 3
197  Chris Lodder 15.50 14.54 15.15 nat 2
195  Jonathan Timmerarends 17.87 15.38 13.59 15.06 1
Dames A
Nr. Naam Pr. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
131  Kristel Uitman 12.14 10.28 9.79 11.14 4
177  Janelle van der Mel 12.73 10.93 nat 11.80 2
087  Kathy Baars 13.13 10.32 nat nat 5
041  Leonie de Regt 13.70 10.78 11.35 9.85 3
085  Nicole Uitman 14.16 14.00 11.94 12.12 1
Jongens C
Nr. Naam Pr. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
119  Gijs Kool 13.24 11.04 nat nat 7
176  Jayden van Maurik 13.21 11.19 11.21 10.80 6
135  Stan van der Bas 13.55 12.09 12.36 nat 3
182  Jelle de Ruijter 14.42 11.37 nat 11.61 5
167  Nikolaj Lodder 13.58 11.75 12.40 13.07 1
164  Julian van der Wind 13.06 12.31 12.33 11.85 4
114  Leroy van Maurik 14.78 12.69 nat nat 2
Mixklasse B
Nr. Naam Pr. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
175  Jelle Timmerman 18.43 13.83 nat 14.21 4
083  Sander Voorn 15.53 13.46 13.05 11.32 5
034  Hans van Eijk 17.09 nat 13.11 nat 6
056  Stijn Overbeek 17.13 15.33 nat 16.25 1
111  Niels van der Kroef 17.54 nat nat 12.77 8
171  Reinier Rietveld 16.26 14.71 12.80 15.02 3
080  Niels Levering 16.79 15.45 15.18 14.48 2
030  Bram den Hartogh 16.33 afg. afg. afg.  
050  Ruben van Eijk 17.75 nat nat 12.85 7
Jongens B
Nr. Naam Pr. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
093  Adriaan Lokhorst 15.40 afg. afg. afg.  
0  Bram Kool 14.36 nat nat 9.69 4
130  Arien Kastelein 14.86 12.27 13.97 13.30 2
036  Jorian Kastelein 14.65 12.59 11.43 nat 3
062  Ferran Houdijk 16.28 afg. afg. afg.  
189  Gerwin de Jong 16.04 nat 12.28 15.88 1
Mixklasse A
Nr. Naam Pr. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
094  Christiaan de With 18.70 afw. afw. afw.  
136  Jorn Kamphof 18.26 nat 15.06 14.88 3
060  Gerwin van Vliet 19.02 nat 17.47 14.94 1
066  Paul van Meijeren 19.53 17.45 b.s. nat 2
Schans seizoensprestaties : Senioren: 19.71 meter - Dames: 15.58 meter - Junioren: 20.87 meter - Jongens: 18.84 meter - Meisjes: 14.01 meter
Schansrecords: Senioren: 21.81 meter - Dames: 16.56 meter - Junioren: 20.87 meter - Jongens: 19.21 meter - Meisjes: 16.05 meter
Hollandse records: Senioren: 22.21 meter - Dames: 17.50 meter - Junioren: 21.38 meter - Jongens: 20.30 meter - Meisjes: 16.30 meter
Nederlandse records: Senioren: 22.21 meter - Dames: 18.19 meter - Junioren: 21.38 meter - Jongens: 20.72 meter - Meisjes: 16.57 meter

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond