IJlst 1e klasse afgelast - 07-08-2021 (113)
Wedstrijdleiding Sytze Hilbrand Boschma en Wiebrand v/d Meer Commentator Thewis Hobma
Voorronde
Jongens Topklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
147  Douwe Abma, Hommerts IJ 15.29 b.s. _____4
006  Auke Jan Jilderda, Burgum BG 14.86 nat _____5
009  Michiel Zijlstra, Oosthem(F2) IJ 15.61 16.04 _____2
092  Arend Veenstra, Surhuizum(F1) BT 14.73 16.05 _____1
045  Thomas v/d Goot, Workum HS 14.74 nat _____6
165  Jelmer de Jong, Tzum WI 14.17 14.22 _____7
111  Germ Terpstra, Tzum(F3) WI 15.92 b.s. _____3
Junioren Topklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
112  Minne Smit, Winsum WI b.s. nat _____ 
071  Bouwe Westert, Sneek IJ afg. afg. afg.  
153  Wisse Broekstra, Tzummarum(F3) WI 16.21 __________3
076  Rutger Haanstra, It Heidenskip(F1) HS 17.40 __________1
162  Wytse Steensma, Joure IJ 15.90 __________5
116  Peter Faber, Oldehove(F2) GR 16.36 __________2
080  Stefan Douma, Oppenhuizen IJ 13.24 __________6
123  Riemer Durk Krol, Heeg IJ 16.21 __________4
Overgangsklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
099  Dytmer v/d Wal, It Heidenskip(F3) HS 15.40 16.75 _____2
002  Alwin Fonk, Burgum BG afg. afg. afg.  
088  Daan de Vries, Hurdegaryp(F4) BG 15.80 b.s. _____3
027  Feike Stellingwerf, Koudum(F2) HS 14.58 17.43 _____1
069  Jos Bethlehem, IJlst(F5) IJ 14.60 13.24 _____4
067  Jesper Demmer, Workum HS nat nat _____ 
050  Tsjebbe Galema, Bolsward HS nat 14.48 _____5
029  Bauke de Jong, Parrega HS nat nat _____ 
Senioren Topklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
020  Jan Teade Nauta, IJlst IJ b.s. __________ 
015  Rutger Piersma, Koudum HS nat nat _____ 
007  Nard Brandsma, Warkum HS b.s. nat _____ 
034  Age Hulder, Tytsjerk BG nat nat _____ 
026  Sytse Bokma, Hindeloopen(F1) HS 17.99 __________1
016  Oane Galama, Hilaard HS afg. afg. afg.  
019  Ysbrand Galama, Warkum HS _______________ 
Meisjes Topklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
070  Berber de Vries, Mantgum(F3) WI nat 13.47 _____3
001  Inger Haanstra, It Heidenskip HS 13.44 12.69 _____4
105  Lisse v/d Knaap, IJlst IJ 11.33 13.12 _____5
077  Hanneke Westert, Sneek(F1) IJ 13.10 14.15 _____1
114  Jeltske Terpstra, Tzum WI 12.13 11.45 _____6
104  Hilde v/d Weij, Sint Jacobiparochie WI nat nat _____ 
056  Iris Wijbenga, Heeg(F2) IJ 12.44 13.93 _____2
087  Sanne Bouwstra, Reduzum WI nat nat _____ 
Dames Topklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
036  Maureen Poiesz, Sneek(F3) HS 14.05 13.25 _____3
086  Boukje de Boer, It Heidenskip(F2) HS 14.56 11.88 _____2
124  Pytrix Westra, Burgum BG 13.16 __________6
148  Tirza Boschma, Sneek HS 13.35 __________5
152  Marije Reitsma, IJlst IJ nat __________ 
075  Femke Rispens, Niehove GR 12.51 afg. _____7
090  Tessa Kramer, It Heidenskip(F1) HS 15.52 __________1
145  Sigrid Bokma, Hindeloopen HS 13.83 __________4
Schans seizoensprestaties : Senioren: 20.94 meter - Dames: 14.50 meter - Junioren: 19.99 meter - Jongens: 16.84 meter - Meisjes: 15.18 meter
Schansrecords: Senioren: 21.34 meter - Dames: 17.02 meter - Junioren: 19.99 meter - Jongens: 18.92 meter - Meisjes: 16.57 meter
Friese records: Senioren: 21.68 meter - Dames: 18.19 meter - Junioren: 20.44 meter - Jongens: 20.72 meter - Meisjes: 16.57 meter
Nederlandse records: Senioren: 22.21 meter - Dames: 18.19 meter - Junioren: 21.38 meter - Jongens: 20.72 meter - Meisjes: 16.57 meter

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond