Winsum 1e klasse - 21-05-2022 (95)
Wedstrijdleiding Sytze Hilbrand Boschma en Hendrik Schukken Commentator Johannes Haanstra
Finale
Meisjes
Nr. Naam, Woonplaats Afd. Voorronde finale 1 finale 2 Pl.
104  Hilde v/d Weij, Sint Jacobiparochie WI 13.01nat 12.66 3
077  Hanneke Westert, Sneek IJ 13.11nat nat 2
087  Sanne Bouwstra, Reduzum WI 13.1212.27 13.61 1
Dames
Nr. Naam, Woonplaats Afd. Voorronde finale 1 finale 2 Pl.
021  Marrit v/d Wal, It Heidenskip HS 14.34nat 16.31 1
001  Inger Haanstra, It Heidenskip HS 14.4012.84 13.96 3
090  Tessa Kramer, Amersfoort HS 15.5114.23 14.82 2
Jongens
Nr. Naam, Woonplaats Afd. Voorronde finale 1 finale 2 Pl.
100  Erwin Lefferts, Buitenpost BT 14.9514.09 14.64 3
006  Auke Jan Jilderda, Burgum BG 14.9712.79 13.70 2
012  Douwe-Franke Westra, Burgum BG 15.6013.37 nat 1
Junioren
Nr. Naam, Woonplaats Afd. Voorronde finale 1 finale 2 Pl.
153  Wisse Broekstra, Tzummarum WI 16.6018.50 18.98 1
116  Peter Faber, Oldehove GR 16.63nat nat 3
076  Rutger Haanstra, It Heidenskip HS 17.6615.71 17.17 2
Senioren
Nr. Naam, Woonplaats Afd. Voorronde finale 1 finale 2 Pl.
027  Feike Stellingwerf, Koudum HS 17.7317.19 nat 5
101  Jarno Hoekstra, IJlst IJ 18.19nat nat 4
015  Rutger Piersma, Koudum HS 18.5818.47 18.60 3
019  Ysbrand Galama, It Heidenskip HS 19.1217.55 15.77 2
016  Oane Galama, Hilaard HS 19.20nat 19.89 1
Voorronde
Meisjes Topklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
163  Rianne Kampen, It Heidenskip HS nat 12.73 nat 4
079  Yenthe van Kammen, Burgum BG 11.04 12.53 nat 5
070  Berber de Vries, Mantgum WI 10.34 nat 12.10 7
077  Hanneke Westert, Sneek(F2) IJ 13.11 nat nat 2
104  Hilde v/d Weij, Sint Jacobiparochie(F3) WI 12.34 13.01 12.74 3
087  Sanne Bouwstra, Reduzum(F1) WI 11.81 nat 13.12 1
114  Jeltske Terpstra, Tzum WI 12.12 nat _____6
095  Inez Bouwman, Niehove GR 11.52 11.67 nat 8
Dames Topklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
090  Tessa Kramer, Amersfoort(F1) HS 15.51 11.78 11.72 1
145  Sigrid Bokma, Hindeloopen HS 12.80 13.42 12.07 5
086  Boukje de Boer, It Heidenskip HS 11.10 nat 12.24 8
021  Marrit v/d Wal, It Heidenskip(F3) HS 12.13 13.77 14.34 3
075  Femke Rispens, Niehove GR 12.80 13.47 14.31 4
001  Inger Haanstra, It Heidenskip(F2) HS 13.25 11.96 14.40 2
102  Femke Brouwer, Arum WI 12.17 12.88 10.89 6
12  Pytrix Westra, Burgum BG nat 12.39 10.36 7
Jongens Topklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
012  Douwe-Franke Westra, Burgum(F1) BG 12.12 12.64 15.60 1
089  Brent Monsma, Tzummarum WI 12.05 13.68 12.62 6
129  Eldert Simon Groenhof, It Heidenskip HS 12.71 12.74 12.38 7
100  Erwin Lefferts, Buitenpost(F3) BT 13.71 13.51 14.95 3
034  Djurre de Jong, Burgum BG 13.53 14.29 nat 5
109  Hidde de Jong, Burgum BG nat 14.63 nat 4
006  Auke Jan Jilderda, Burgum(F2) BG 14.97 14.59 nat 2
108  Sietse Lefferts, Buitenpost BT n.m. nat nat  
Junioren Topklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
147  Douwe Abma, Hommerts IJ 15.05 16.24 15.91 5
0  Stefan Douma, Oppenhuizen IJ afg. afg. afg.  
153  Wisse Broekstra, Tzummarum(F3) WI 16.60 12.13 15.46 3
076  Rutger Haanstra, It Heidenskip(F1) HS 17.66 13.95 12.83 1
116  Peter Faber, Oldehove(F2) GR 16.58 b.s. 16.63 2
092  Arend Veenstra, Surhuizum BT 12.19 14.72 nat 7
111  Germ Terpstra, Tzum WI 15.51 16.29 16.38 4
123  Riemer Durk Krol, Heeg IJ 15.29 15.83 16.04 6
Mixklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
099  Dytmer v/d Wal, It Heidenskip HS 13.91 16.81 16.05 3
050  Tsjebbe Galema , Bolsward HS 15.82 nat 16.01 5
101  Jarno Hoekstra, IJlst(F4) IJ 15.97 18.19 16.43 1
110  Folkert Veldstra, Akkrum IJ afg. afg. afg.  
088  Daan de Vries, Hurdegaryp BG nat nat nat  
027  Feike Stellingwerf, Koudum(F5) HS nat 16.75 17.73 2
067  Jesper Demmer, Groningen HS 14.51 16.22 nat 4
Senioren Topklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
019  Ysbrand Galama, It Heidenskip(F2) HS b.s. 18.10 19.12 2
015  Rutger Piersma, Koudum(F3) HS 17.90 18.58 14.85 3
007  Nard Brandsma, Warkum HS b.s. nat nat  
112  Minne Smit, Winsum WI 16.22 15.23 17.55 4
029  Bauke de Jong, Parrega HS nat 16.50 16.38 6
026  Sytse Bokma, Workum HS 16.76 15.15 nat 5
016  Oane Galama, Hilaard(F1) HS 17.94 19.20 nat 1
Schans seizoensprestaties : Senioren: 0.00 meter - Dames: 0.00 meter - Junioren: 0.00 meter - Jongens: 0.00 meter - Meisjes: 0.00 meter
Schansrecords: Senioren: 21.68 meter - Dames: 16.63 meter - Junioren: 19.91 meter - Jongens: 18.42 meter - Meisjes: 15.81 meter
Friese records: Senioren: 21.68 meter - Dames: 18.19 meter - Junioren: 20.53 meter - Jongens: 20.72 meter - Meisjes: 16.57 meter
Nederlandse records: Senioren: 22.21 meter - Dames: 18.19 meter - Junioren: 21.38 meter - Jongens: 20.72 meter - Meisjes: 16.57 meter

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond