It Heidenskip 1e klasse - 11-06-2022 (104)
Wedstrijdleiding Albert Heins en Acronius Kramer Commentator Johannes Haanstra
Finale
Meisjes
Nr. Naam, Woonplaats Afd. Voorronde finale 1 finale 2 Pl.
087  Sanne Bouwstra, Reduzum WI 13.2513.29 nat 3
163  Rianne Kampen, It Heidenskip HS 13.6912.10 nat 2
104  Hilde v/d Weij, Sint Jacobiparochie WI 13.8812.83 12.97 1
Jongens
Nr. Naam, Woonplaats Afd. Voorronde finale 1 finale 2 Pl.
006  Auke Jan Jilderda, Burgum BG 15.31nat b.s. 3
089  Brent Monsma, Tzummarum WI 15.7816.15 15.56 2
100  Erwin Lefferts, Buitenpost BT 16.18nat nat 1
Junioren
Nr. Naam, Woonplaats Afd. Voorronde finale 1 finale 2 Pl.
0  Stefan Douma, Oppenhuizen IJ 18.23nat nat 3
111  Germ Terpstra, Tzum WI 18.74b.s. 19.22 1
147  Douwe Abma, Hommerts IJ 18.9714.52 16.08 2
Dames
Nr. Naam, Woonplaats Afd. Voorronde finale 1 finale 2 Pl.
102  Femke Brouwer, Arum WI 15.1414.49 15.13 3
090  Tessa Kramer, Amersfoort HS 15.44nat nat 2
021  Marrit v/d Wal, It Heidenskip HS 15.70nat 15.42 1
Senioren
Nr. Naam, Woonplaats Afd. Voorronde finale 1 finale 2 Pl.
015  Rutger Piersma, Koudum HS 19.3514.19 nat 5
007  Nard Brandsma, Warkum HS 19.7518.99 20.43 1
026  Sytse Bokma, Workum HS 19.76nat nat 4
016  Oane Galama, Hilaard HS 20.3319.85 b.s. 3
019  Ysbrand Galama, It Heidenskip HS 20.36n.m. 20.31 2
Voorronde
Meisjes Topklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
087  Sanne Bouwstra, Reduzum(F3) WI nat nat 13.25 3
104  Hilde v/d Weij, Sint Jacobiparochie(F1) WI 12.37 12.90 13.88 1
077  Hanneke Westert, Sneek IJ afg. afg. afg.  
070  Berber de Vries, Mantgum WI nat 12.34 nat 5
095  Inez Bouwman, Niehove GR afg. afg. afg.  
079  Yenthe van Kammen, Burgum BG 10.10 11.75 12.20 6
163  Rianne Kampen, It Heidenskip(F2) HS 12.06 12.59 13.69 2
114  Jeltske Terpstra, Tzum WI 12.64 13.16 12.84 4
Dames Topklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
086  Boukje de Boer, It Heidenskip HS 13.07 13.17 12.68 7
001  Inger Haanstra, It Heidenskip HS 13.71 nat 14.79 5
075  Femke Rispens, Niehove GR 12.49 14.57 14.98 4
090  Tessa Kramer, Amersfoort(F2) HS 13.89 13.11 15.44 2
102  Femke Brouwer, Arum(F3) WI 13.36 14.27 15.14 3
145  Sigrid Bokma, Hindeloopen HS 13.47 13.49 14.47 6
021  Marrit v/d Wal, It Heidenskip(F1) HS 15.15 15.70 nat 1
Jongens Topklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
109  Hidde de Jong, Burgum BG 14.61 13.35 nat 5
034  Djurre de Jong, Burgum BG 13.42 13.39 14.14 6
006  Auke Jan Jilderda, Burgum(F3) BG 14.70 15.31 b.s. 3
108  Sietse Lefferts, Buitenpost BT 12.93 12.38 13.60 7
089  Brent Monsma, Tzummarum(F2) WI 14.00 14.43 15.78 2
129  Eldert Simon Groenhof, It Heidenskip HS 15.17 nat nat 4
100  Erwin Lefferts, Buitenpost(F1) BT 15.37 b.s. 16.18 1
Junioren Topklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
153  Wisse Broekstra, Tzummarum WI 17.68 b.s. 17.26 4
116  Peter Faber, Oldehove GR afg. afg. afg.  
0  Stefan Douma, Oppenhuizen(F3) IJ 18.23 nat b.s. 3
147  Douwe Abma, Hommerts(F1) IJ 18.97 nat nat 1
123  Riemer Durk Krol, Heeg IJ nat nat 15.45 6
111  Germ Terpstra, Tzum(F2) WI b.s. 18.74 b.s. 2
092  Arend Veenstra, Surhuizum BT 12.08 14.77 16.77 5
Mixklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
002  Alwin Fonk, Burgum BG 17.16 13.90 nat 5
099  Dytmer v/d Wal, It Heidenskip HS nat 14.92 17.13 6
101  Jarno Hoekstra, IJlst IJ 16.83 16.27 17.57 3
088  Daan de Vries, Hurdegaryp BG 16.68 nat 15.80 8
050  Tsjebbe Galema , Bolsward HS 16.83 b.s. nat 7
027  Feike Stellingwerf, Koudum HS nat 19.26 nat 1
067  Jesper Demmer, Groningen HS 17.74 nat nat 2
110  Folkert Veldstra, Akkrum IJ 16.21 17.34 15.05 4
Senioren Topklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
007  Nard Brandsma, Warkum(F4) HS 16.12 19.75 18.91 4
016  Oane Galama, Hilaard(F2) HS 18.36 20.33 17.13 2
112  Minne Smit, Winsum WI 19.12 nat 19.15 6
029  Bauke de Jong, Parrega HS 17.35 b.s. 17.75 7
019  Ysbrand Galama, It Heidenskip(F1) HS 16.41 20.36 20.27 1
015  Rutger Piersma, Koudum(F5) HS 19.35 b.s. 18.24 5
026  Sytse Bokma, Workum(F3) HS 17.37 18.42 19.76 3
Schans seizoensprestaties : Senioren: 0.00 meter - Dames: 0.00 meter - Junioren: 0.00 meter - Jongens: 0.00 meter - Meisjes: 0.00 meter
Schansrecords: Senioren: 21.64 meter - Dames: 17.89 meter - Junioren: 20.40 meter - Jongens: 19.81 meter - Meisjes: 16.19 meter
Friese records: Senioren: 21.68 meter - Dames: 18.19 meter - Junioren: 20.53 meter - Jongens: 20.72 meter - Meisjes: 16.57 meter
Nederlandse records: Senioren: 22.21 meter - Dames: 18.19 meter - Junioren: 21.38 meter - Jongens: 20.72 meter - Meisjes: 16.57 meter

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond