Winsum 1e klasse - 15-06-2022 (91)
Wedstrijdleiding Jan Jonker en Hendrik Schukken Commentator Johannes Haanstra
Finale
Meisjes
Nr. Naam, Woonplaats Afd. Voorronde finale 1 finale 2 Pl.
078  Daniëlle Hielema, Grijpskerk GR 13.3212.34 nat 3
114  Jeltske Terpstra, Tzum WI 13.4612.41 12.73 2
070  Berber de Vries, Mantgum WI 13.78nat nat 1
Dames
Nr. Naam, Woonplaats Afd. Voorronde finale 1 finale 2 Pl.
102  Femke Brouwer, Arum WI 13.5213.26 14.18 3
001  Inger Haanstra, It Heidenskip HS 14.2911.49 14.09 2
075  Femke Rispens, Niehove GR 14.3411.78 14.00 1
Jongens
Nr. Naam, Woonplaats Afd. Voorronde finale 1 finale 2 Pl.
129  Eldert Simon Groenhof, It Heidenskip HS 14.81nat nat 3
162  Timo v/d Knaap, Sneek IJ 14.8515.93 17.34 1
089  Brent Monsma, Tzummarum WI 15.7215.64 nat 2
Junioren
Nr. Naam, Woonplaats Afd. Voorronde finale 1 finale 2 Pl.
009  Michiel Zijlstra, Oosthem IJ 17.36nat 17.79 3
123  Riemer Durk Krol, Heeg IJ 18.12nat nat 2
153  Wisse Broekstra, Tzummarum WI 18.40b.s. b.s. 1
Senioren
Nr. Naam, Woonplaats Afd. Voorronde finale 1 finale 2 Pl.
112  Minne Smit, Winsum WI 17.65nat nat 5
019  Ysbrand Galama, It Heidenskip HS 17.82nat 17.78 4
025  Freark Kramer, It Heidenskip HS 19.19nat 16.95 3
007  Nard Brandsma, Warkum HS 19.23nat nat 2
101  Jarno Hoekstra, IJlst IJ 19.59b.s. 14.39 1
Voorronde
Meisjes Topklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
070  Berber de Vries, Mantgum(F1) WI 12.06 nat 13.78 1
087  Sanne Bouwstra, Reduzum WI 12.71 12.99 nat 5
077  Hanneke Westert, Sneek IJ 11.88 b.s. 13.21 4
163  Rianne Kampen, It Heidenskip HS 11.49 11.10 10.99 6
168  Rixt v/d Goot, Workum HS 11.21 11.09 11.47 7
104  Hilde v/d Weij, Sint Jacobiparochie WI 11.10 nat b.s. 8
114  Jeltske Terpstra, Tzum(F2) WI nat 11.89 13.46 2
078  Daniëlle Hielema, Grijpskerk(F3) GR 11.39 13.32 nat 3
Dames Topklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
102  Femke Brouwer, Arum(F3) WI 13.22 13.15 13.52 3
120  Pytrix Westra, Burgum BG 12.96 13.13 nat 4
001  Inger Haanstra, It Heidenskip(F2) HS 14.29 13.86 nat 2
090  Tessa Kramer, Amersfoort HS 13.13 10.31 11.69 5
075  Femke Rispens, Niehove(F1) GR 12.76 14.34 nat 1
152  Marije Reitsma, IJlst IJ 11.42 11.28 10.17 6
Jongens Topklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
162  Timo v/d Knaap, Sneek(F2) IJ nat 13.88 14.85 2
129  Eldert Simon Groenhof, It Heidenskip(F3) HS 13.40 14.81 nat 3
012  Douwe-Franke Westra, Burgum BG 13.85 nat nat 7
100  Erwin Lefferts, Buitenpost BT 14.07 nat nat 6
089  Brent Monsma, Tzummarum(F1) WI 13.95 15.72 13.53 1
096  Mads Tolsma, Berlikum WI 13.30 14.74 12.55 4
034  Djurre de Jong, Burgum BG 13.33 14.09 13.74 5
Junioren Topklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
116  Peter Faber, Oldehove GR 14.42 b.s. 16.17 5
147  Douwe Abma, Hommerts IJ 15.50 15.61 15.92 7
009  Michiel Zijlstra, Oosthem(F3) IJ 15.77 b.s. 17.36 3
153  Wisse Broekstra, Tzummarum(F1) WI 17.51 18.40 nat 1
045  Thomas v/d Goot, Workum HS 15.77 nat 14.91 8
111  Germ Terpstra, Tzum WI 12.93 16.87 b.s. 4
092  Arend Veenstra, Surhuizum BT 15.36 16.09 b.s. 6
123  Riemer Durk Krol, Heeg(F2) IJ 15.65 nat 18.12 2
Mixklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
050  Tsjebbe Galema, Bolsward HS nat 14.66 14.61 5
099  Dytmer v/d Wal, It Heidenskip HS nat 12.91 14.70 4
117  Thijs Faassen, Leeuwarden WI 15.15 16.39 nat 3
067  Jesper Demmer, Groningen HS nat nat nat  
029  Bauke de Jong, Parrega HS 17.52 16.18 nat 2
101  Jarno Hoekstra, IJlst(F1) IJ 16.05 19.59 16.99 1
143  Thewis Hobma, Harlingen IJ nat nat nat  
Senioren Topklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
016  Oane Galama, Hilaard HS 16.19 nat nat 6
112  Minne Smit, Winsum(F5) WI 17.65 16.22 b.s. 4
027  Feike Stellingwerf, Koudum HS nat nat nat  
015  Rutger Piersma, Koudum HS 16.83 14.47 17.42 5
007  Nard Brandsma, Warkum(F2) HS 19.23 nat nat 1
026  Sytse Bokma, Workum HS nat nat 14.56 7
019  Ysbrand Galama, It Heidenskip(F4) HS 17.82 nat nat 3
025  Freark Kramer, It Heidenskip(F3) HS 19.19 nat b.s. 2
Schans seizoensprestaties : Senioren: 19.89 meter - Dames: 16.31 meter - Junioren: 18.98 meter - Jongens: 15.96 meter - Meisjes: 13.61 meter
Schansrecords: Senioren: 21.68 meter - Dames: 16.63 meter - Junioren: 19.91 meter - Jongens: 18.42 meter - Meisjes: 15.81 meter
Friese records: Senioren: 21.68 meter - Dames: 18.19 meter - Junioren: 20.53 meter - Jongens: 20.72 meter - Meisjes: 16.57 meter
Nederlandse records: Senioren: 22.21 meter - Dames: 18.19 meter - Junioren: 21.38 meter - Jongens: 20.72 meter - Meisjes: 16.57 meter

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond