Buitenpost 1e klasse - 25-06-2022 (91)
Wedstrijdleiding Sytze Hilbrand Boschma en Acronius Kramer Commentator Johannes Haanstra
Finale
Meisjes
Nr. Naam, Woonplaats Afd. Voorronde finale 1 finale 2 Pl.
168  Rixt v/d Goot, Workum HS 13.26nat nat 3
087  Sanne Bouwstra, Reduzum WI 13.38nat 12.23 2
077  Hanneke Westert, Sneek IJ 13.8313.15 16.04 1
Dames
Nr. Naam, Woonplaats Afd. Voorronde finale 1 finale 2 Pl.
145  Sigrid Bokma, Hindeloopen HS 14.3814.53 13.81 3
075  Femke Rispens, Niehove GR 14.6815.41 14.03 2
021  Marrit v/d Wal, It Heidenskip HS 16.2413.81 15.53 1
Jongens
Nr. Naam, Woonplaats Afd. Voorronde finale 1 finale 2 Pl.
100  Erwin Lefferts, Buitenpost BT 15.3316.16 nat 2
162  Timo v/d Knaap, Sneek IJ 15.47nat b.s. 3
089  Brent Monsma, Tzummarum WI 16.4114.44 b.s. 1
Junioren
Nr. Naam, Woonplaats Afd. Voorronde finale 1 finale 2 Pl.
092  Arend Veenstra, Surhuizum BT 16.59nat 18.06 1
111  Germ Terpstra, Tzum WI 16.8914.38 nat 3
153  Wisse Broekstra, Tzummarum WI 16.94nat nat 2
Senioren
Nr. Naam, Woonplaats Afd. Voorronde finale 1 finale 2 Pl.
015  Rutger Piersma, Koudum HS 17.5119.75 nat 1
117  Thijs Faassen, Leeuwarden WI 17.5117.56 12.51 5
016  Oane Galama, Hilaard HS 18.48nat 15.62 4
029  Bauke de Jong, Parrega HS 18.5417.92 nat 3
019  Ysbrand Galama, Warkum HS 19.5317.80 19.35 2
Voorronde
Meisjes Topklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
168  Rixt v/d Goot, Workum(F3) HS 13.26 nat 12.98 3
163  Rianne Kampen, It Heidenskip HS 12.36 11.89 nat 7
077  Hanneke Westert, Sneek(F1) IJ 12.31 13.59 13.83 1
078  Daniëlle Hielema, Grijpskerk GR 11.79 nat nat 8
114  Jeltske Terpstra, Tzum WI 12.14 12.56 12.80 5
070  Berber de Vries, Mantgum WI 12.94 nat nat 4
087  Sanne Bouwstra, Reduzum(F2) WI 12.39 13.38 nat 2
104  Hilde v/d Weij, Sint Jacobiparochie WI 12.49 11.64 11.12 6
Dames Topklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
145  Sigrid Bokma, Hindeloopen(F3) HS 13.79 14.38 nat 3
152  Marije Reitsma, IJlst IJ 11.24 13.83 13.01 4
021  Marrit v/d Wal, It Heidenskip(F1) HS 14.74 16.24 15.90 1
075  Femke Rispens, Niehove(F2) GR 14.68 13.02 nat 2
001  Inger Haanstra, It Heidenskip HS 10.42 nat 13.21 6
120  Pytrix Westra, Burgum BG 12.78 13.38 13.82 5
102  Femke Brouwer, Arum WI nat nat 13.14 7
Jongens Topklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
129  Eldert Simon Groenhof, It Heidenskip HS 13.53 15.05 12.65 5
012  Douwe-Franke Westra, Burgum BG 12.46 nat nat 7
096  Mads Tolsma, Berlikum WI 12.02 14.42 14.72 6
089  Brent Monsma, Tzummarum(F1) WI 13.18 14.77 16.41 1
034  Djurre de Jong, Burgum BG nat nat nat  
100  Erwin Lefferts, Buitenpost(F3) BT 15.33 15.12 13.37 3
162  Timo v/d Knaap, Sneek(F2) IJ 15.47 nat 15.25 2
006  Auke Jan Jilderda, Burgum BG 11.87 15.20 nat 4
Junioren Topklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
045  Thomas v/d Goot, Workum HS 14.31 nat nat 5
153  Wisse Broekstra, Tzummarum(F1) WI nat b.s. 16.94 1
092  Arend Veenstra, Surhuizum(F3) BT b.s. 16.59 16.03 3
111  Germ Terpstra, Tzum(F2) WI nat 16.89 nat 2
116  Peter Faber, Oldehove GR 14.66 15.85 14.33 4
123  Riemer Durk Krol, Heeg IJ nat nat nat  
Mixklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
050  Tsjebbe Galema, Bolsward HS nat nat nat  
099  Dytmer v/d Wal, It Heidenskip HS 16.19 b.s. nat 3
067  Jesper Demmer, Groningen HS nat nat nat  
029  Bauke de Jong, Parrega(F2) HS 18.54 nat nat 1
117  Thijs Faassen, Leeuwarden(F4) WI 15.45 17.51 14.80 2
143  Thewis Hobma, Harlingen IJ afg. afg. afg.  
Senioren Topklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
019  Ysbrand Galama, Warkum(F1) HS 19.53 nat 14.49 1
112  Minne Smit, Winsum WI afg. afg. afg.  
027  Feike Stellingwerf, Koudum HS nat nat b.s.  
015  Rutger Piersma, Koudum(F5) HS 17.51 nat b.s. 3
016  Oane Galama, Hilaard(F3) HS b.s. nat 18.48 2
025  Freark Kramer, It Heidenskip HS nat nat 17.30 4
026  Sytse Bokma, Workum HS 12.51 nat nat 5
Schans seizoensprestaties : Senioren: 18.45 meter - Dames: 15.75 meter - Junioren: 19.34 meter - Jongens: 15.85 meter - Meisjes: 13.54 meter
Schansrecords: Senioren: 21.17 meter - Dames: 16.18 meter - Junioren: 20.41 meter - Jongens: 19.92 meter - Meisjes: 15.39 meter
Friese records: Senioren: 21.68 meter - Dames: 18.19 meter - Junioren: 20.53 meter - Jongens: 20.72 meter - Meisjes: 16.57 meter
Nederlandse records: Senioren: 22.21 meter - Dames: 18.19 meter - Junioren: 21.38 meter - Jongens: 20.72 meter - Meisjes: 16.57 meter

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond