It Heidenskip 1e klasse - 29-06-2022 (87)
Wedstrijdleiding Albert Heins en Eelco v/d Werff Commentator Johannes Haanstra
Finale
Meisjes
Nr. Naam, Woonplaats Afd. Voorronde finale 1 finale 2 Pl.
077  Hanneke Westert, Sneek IJ 14.1315.46 15.66 1
070  Berber de Vries, Mantgum WI 14.66nat 11.65 3
104  Hilde v/d Weij, Sint Jacobiparochie WI 14.75nat 14.65 2
Jongens
Nr. Naam, Woonplaats Afd. Voorronde finale 1 finale 2 Pl.
100  Erwin Lefferts, Buitenpost BT 15.4212.04 15.10 3
006  Auke Jan Jilderda, Burgum BG 15.7714.64 15.66 2
089  Brent Monsma, Tzummarum WI 16.3416.47 nat 1
Junioren
Nr. Naam, Woonplaats Afd. Voorronde finale 1 finale 2 Pl.
153  Wisse Broekstra, Tzummarum WI 17.5518.72 18.12 1
009  Michiel Zijlstra, Oosthem IJ 17.5618.14 14.76 2
111  Germ Terpstra, Tzum WI 18.0417.28 16.98 3
Dames
Nr. Naam, Woonplaats Afd. Voorronde finale 1 finale 2 Pl.
021  Marrit v/d Wal, It Heidenskip HS 14.7717.27 14.28 1
001  Inger Haanstra, It Heidenskip HS 14.7814.82 nat 3
120  Pytrix Westra, Burgum BG 15.2713.34 14.94 2
Senioren
Nr. Naam, Woonplaats Afd. Voorronde finale 1 finale 2 Pl.
026  Sytse Bokma, Workum HS 18.4315.69 13.96 5
007  Nard Brandsma, Warkum HS 19.0914.96 14.32 4
016  Oane Galama, Hilaard HS 19.29nat nat 3
025  Freark Kramer, It Heidenskip HS 19.5420.35 nat 1
019  Ysbrand Galama, It Heidenskip HS 19.9816.27 nat 2
Voorronde
Meisjes Topklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
070  Berber de Vries, Mantgum(F2) WI 14.11 14.19 14.66 2
087  Sanne Bouwstra, Reduzum WI 12.84 13.10 13.70 6
163  Rianne Kampen, It Heidenskip HS 11.97 13.52 nat 7
077  Hanneke Westert, Sneek(F3) IJ 14.13 14.11 12.85 3
168  Rixt v/d Goot, Workum HS 11.04 13.74 12.80 5
078  DaniŽlle Hielema, Grijpskerk GR 12.64 nat 11.75 8
104  Hilde v/d Weij, Sint Jacobiparochie(F1) WI 13.39 13.93 14.75 1
114  Jeltske Terpstra, Tzum WI 12.89 13.47 13.91 4
Dames Topklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
120  Pytrix Westra, Burgum(F1) BG 14.04 nat 15.27 1
001  Inger Haanstra, It Heidenskip(F2) HS 13.56 14.78 13.87 2
152  Marije Reitsma, IJlst IJ 13.63 13.95 14.41 7
102  Femke Brouwer, Arum WI 13.69 13.83 14.26 8
0  Tessa Kramer, Amersfoort VL 13.89 14.60 nat 5
145  Sigrid Bokma, Hindeloopen HS 14.00 12.24 14.58 6
021  Marrit v/d Wal, It Heidenskip(F3) HS 14.30 nat 14.77 3
075  Femke Rispens, Niehove GR 13.50 14.61 14.17 4
Jongens Topklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
100  Erwin Lefferts, Buitenpost(F3) BT nat 15.42 14.95 3
089  Brent Monsma, Tzummarum(F1) WI nat 15.24 16.34 1
129  Eldert Simon Groenhof, It Heidenskip HS 14.53 nat 14.55 6
006  Auke Jan Jilderda, Burgum(F2) BG 13.95 15.77 14.64 2
034  Djurre de Jong, Burgum BG 14.73 12.70 14.18 5
096  Mads Tolsma, Berlikum WI 14.39 13.95 b.s. 7
012  Douwe-Franke Westra, Burgum BG 13.20 12.89 14.00 8
162  Timo v/d Knaap, Sneek IJ nat nat 15.16 4
Junioren Topklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
045  Thomas v/d Goot, Workum HS 15.63 15.54 nat 6
009  Michiel Zijlstra, Oosthem(F2) IJ 14.96 16.61 17.56 2
116  Peter Faber, Oldehove GR afg. afg. afg.  
111  Germ Terpstra, Tzum(F1) WI 15.46 16.07 18.04 1
147  Douwe Abma, Hommerts IJ 15.86 17.27 nat 4
153  Wisse Broekstra, Tzummarum(F3) WI nat 17.55 17.52 3
092  Arend Veenstra, Surhuizum BT 16.18 16.85 16.41 5
Mixklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
101  Jarno Hoekstra, IJlst IJ 16.30 16.75 16.76 5
117  Thijs Faassen, Leeuwarden WI 14.15 14.44 15.16 7
029  Bauke de Jong, Parrega HS 16.71 18.10 18.14 1
099  Dytmer v/d Wal, It Heidenskip HS 15.97 16.04 17.95 2
050  Tsjebbe Galema, Bolsward HS 14.65 16.72 15.59 6
067  Jesper Demmer, Groningen HS 15.31 17.15 17.31 3
020  Jan Teade Nauta, IJlst IJ 16.81 nat b.s. 4
Senioren Topklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
019  Ysbrand Galama, It Heidenskip(F1) HS 19.40 18.55 19.98 1
112  Minne Smit, Winsum WI 14.24 17.82 17.48 7
015  Rutger Piersma, Koudum HS 17.67 18.35 nat 6
026  Sytse Bokma, Workum(F5) HS 17.76 18.43 18.21 5
027  Feike Stellingwerf, Koudum HS 16.42 16.46 nat 8
025  Freark Kramer, It Heidenskip(F2) HS 19.08 19.54 14.77 2
016  Oane Galama, Hilaard(F3) HS 17.53 19.29 nat 3
007  Nard Brandsma, Warkum(F4) HS 16.03 17.77 19.09 4
Schans seizoensprestaties : Senioren: 20.43 meter - Dames: 15.70 meter - Junioren: 19.22 meter - Jongens: 16.75 meter - Meisjes: 13.88 meter
Schansrecords: Senioren: 21.64 meter - Dames: 17.89 meter - Junioren: 20.40 meter - Jongens: 19.81 meter - Meisjes: 16.19 meter
Friese records: Senioren: 21.68 meter - Dames: 18.19 meter - Junioren: 20.53 meter - Jongens: 20.72 meter - Meisjes: 16.57 meter
Nederlandse records: Senioren: 22.21 meter - Dames: 18.19 meter - Junioren: 21.38 meter - Jongens: 20.72 meter - Meisjes: 16.57 meter

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond