Grijpskerk 1e klasse - Ello Sterenborg Bokaal - Gouden Rige - 23-07-2022 (117)
Wedstrijdleiding Hendrik Schukken en Wiebrand v/d Meer Commentator Hans Helmholt
Finale
Senioren
Nr. Naam, Woonplaats Afd. Voorronde finale 1 finale 2 Pl.
016  Oane Galama, Hilaard HS 18.12nat nat 5
019  Ysbrand Galama, It Heidenskip HS 18.13nat nat 4
015  Rutger Piersma, Koudum HS 18.1819.54 nat 1
101  Jarno Hoekstra, IJlst IJ 18.24nat nat 3
029  Bauke de Jong, Parrega HS 18.50nat 17.97 2
Jongens
Nr. Naam, Woonplaats Afd. Voorronde finale 1 finale 2 Pl.
089  Brent Monsma, Tzummarum WI 16.1415.13 nat 3
006  Auke Jan Jilderda, Burgum BG 16.1517.27 nat 1
034  Djurre de Jong, Burgum BG 16.4516.13 nat 2
Junioren
Nr. Naam, Woonplaats Afd. Voorronde finale 1 finale 2 Pl.
153  Wisse Broekstra, Tzummarum WI 16.6615.53 12.44 3
116  Peter Faber, Oldehove GR 16.82nat nat 2
123  Riemer Durk Krol, Heeg IJ 17.9617.62 nat 1
Meisjes
Nr. Naam, Woonplaats Afd. Voorronde finale 1 finale 2 Pl.
079  Yenthe van Kammen, Burgum BG 12.94nat nat 3
104  Hilde v/d Weij, Sint Jacobiparochie WI 14.10nat nat 2
077  Hanneke Westert, Sneek IJ 14.8014.26 14.13 1
Dames
Nr. Naam, Woonplaats Afd. Voorronde finale 1 finale 2 Pl.
102  Femke Brouwer, Arum WI 13.92nat 12.79 3
145  Sigrid Bokma, Hindeloopen HS 14.8313.04 nat 2
090  Tessa Kramer, Amersfoort HS 15.72nat nat 1
Voorronde
Mixklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
050  Tsjebbe Galema , Bolsward HS nat 15.67 15.59 6
059  Wieger-Piet Haarsma, Tjerkgaast IJ nat nat nat  
117  Thijs Faassen, Leeuwarden WI 15.26 15.91 16.08 5
099  Dytmer v/d Wal, It Heidenskip HS 15.26 13.72 16.32 4
110  Folkert Veldstra, Akkrum IJ 14.24 17.00 17.70 2
067  Jesper Demmer, Groningen HS 15.81 16.82 nat 3
101  Jarno Hoekstra, IJlst(F2) IJ 16.35 13.88 18.24 1
Senioren Topklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
016  Oane Galama, Hilaard(F5) HS 18.12 nat nat 4
007  Nard Brandsma, Warkum HS afg. afg. afg.  
026  Sytse Bokma, Workum HS b.s. nat b.s.  
029  Bauke de Jong, Parrega(F1) HS 18.03 nat 18.50 1
112  Minne Smit, Winsum WI nat 14.27 17.78 6
019  Ysbrand Galama, It Heidenskip(F4) HS nat 17.25 18.13 3
025  Freark Kramer, It Heidenskip HS 14.60 17.92 16.74 5
015  Rutger Piersma, Koudum(F3) HS nat 18.18 nat 2
Jongens Topklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
129  Eldert Simon Groenhof, It Heidenskip HS 14.45 14.17 nat 4
034  Djurre de Jong, Burgum(F1) BG 16.01 nat 16.45 1
100  Erwin Lefferts, Buitenpost BT nat nat nat  
006  Auke Jan Jilderda, Burgum(F2) BG 13.24 16.15 nat 2
089  Brent Monsma, Tzummarum(F3) WI nat 16.14 13.77 3
Junioren Topklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
045  Thomas v/d Goot, Workum HS nat nat afg.  
009  Michiel Zijlstra, Oosthem IJ nat 15.26 12.85 5
153  Wisse Broekstra, Tzummarum(F3) WI b.s. b.s. 16.66 3
116  Peter Faber, Oldehove(F2) GR 16.82 13.57 15.47 2
123  Riemer Durk Krol, Heeg(F1) IJ nat 17.96 17.58 1
092  Arend Veenstra, Surhuizum BT b.s. nat nat  
111  Germ Terpstra, Tzum WI 12.47 12.84 13.51 6
147  Douwe Abma, Hommerts IJ 15.81 nat 13.04 4
Meisjes Topklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
077  Hanneke Westert, Sneek(F1) IJ nat 14.80 nat 1
114  Jeltske Terpstra, Tzum WI nat nat 12.80 4
104  Hilde v/d Weij, Sint Jacobiparochie(F2) WI nat 14.10 nat 2
079  Yenthe van Kammen, Burgum(F3) BG 11.83 12.18 12.94 3
087  Sanne Bouwstra, Reduzum WI afg. afg. afg.  
168  Rixt v/d Goot, Workum HS 10.25 nat nat 5
Dames Topklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
001  Inger Haanstra, It Heidenskip HS nat nat 13.81 4
120  Pytrix Westra, Burgum BG 11.96 nat nat 6
090  Tessa Kramer, Amersfoort(F1) HS 15.72 nat nat 1
102  Femke Brouwer, Arum(F3) WI 13.92 12.90 nat 3
075  Femke Rispens, Niehove GR 12.19 nat 13.03 5
145  Sigrid Bokma, Hindeloopen(F2) HS 14.55 14.83 11.14 2
Schans seizoensprestaties : Senioren: 20.23 meter - Dames: 14.54 meter - Junioren: 17.78 meter - Jongens: 17.43 meter - Meisjes: 14.49 meter
Schansrecords: Senioren: 21.16 meter - Dames: 16.27 meter - Junioren: 19.81 meter - Jongens: 18.42 meter - Meisjes: 15.69 meter
Friese records: Senioren: 21.68 meter - Dames: 18.19 meter - Junioren: 20.53 meter - Jongens: 20.72 meter - Meisjes: 16.78 meter
Nederlandse records: Senioren: 22.21 meter - Dames: 18.19 meter - Junioren: 21.38 meter - Jongens: 20.72 meter - Meisjes: 16.78 meter

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond