It Heidenskip 1e klasse (= afgelaste wedstrijd van 17 augustus) - 29-08-2022 (82)
Wedstrijdleiding Eelco v/d Werff en Albert Heins Commentator Johannes Haanstra
Finale
Meisjes
Nr. Naam, Woonplaats Afd. Voorronde finale 1 finale 2 Pl.
087  Sanne Bouwstra, Reduzum WI 13.7212.26 13.64 3
163  Rianne Kampen, It Heidenskip HS 13.91nat 13.80 2
077  Hanneke Westert, Sneek IJ 16.7015.00 10.91 1
Jongens
Nr. Naam, Woonplaats Afd. Voorronde finale 1 finale 2 Pl.
096  Mads Tolsma, Berlikum WI 15.7815.60 15.57 3
089  Brent Monsma, Tzummarum WI 16.0715.99 nat 2
100  Erwin Lefferts, Buitenpost BT 16.2514.70 16.31 1
Junioren
Nr. Naam, Woonplaats Afd. Voorronde finale 1 finale 2 Pl.
076  Rutger Haanstra, It Heidenskip HS 17.71b.s. 19.89 1
111  Germ Terpstra, Tzum WI 18.0215.98 nat 3
009  Michiel Zijlstra, Oosthem IJ 18.60b.s. 15.84 2
Dames
Nr. Naam, Woonplaats Afd. Voorronde finale 1 finale 2 Pl.
075  Femke Rispens, Niehove GR 14.42nat nat 3
001  Inger Haanstra, It Heidenskip HS 14.7514.69 15.08 2
021  Marrit v/d Wal, It Heidenskip HS 16.4314.63 nat 1
Senioren
Nr. Naam, Woonplaats Afd. Voorronde finale 1 finale 2 Pl.
015  Rutger Piersma, Koudum HS 18.0718.72 15.34 7
067  Jesper Demmer, Groningen HS 18.8815.52 18.28 6
019  Ysbrand Galama, It Heidenskip HS 19.23nat nat 5
143  Thewis Hobma, Harlingen IJ 19.30afg. afg. 4
007  Nard Brandsma, Warkum HS 19.43afg. afg. 3
026  Sytse Bokma, Workum HS 20.12afg. afg. 2
016  Oane Galama, Hilaard HS 20.6217.56 21.12 1
Voorronde
Meisjes Topklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
104  Hilde v/d Weij, Sint Jacobiparochie WI 13.24 13.55 13.68 6
077  Hanneke Westert, Sneek(F1) IJ 13.75 16.70 13.44 1
087  Sanne Bouwstra, Reduzum(F3) WI 10.55 13.34 13.72 3
070  Berber de Vries, Mantgum WI 13.64 nat 12.72 7
163  Rianne Kampen, It Heidenskip(F2) HS 12.28 nat 13.91 2
114  Jeltske Terpstra, Tzum WI 12.53 12.79 13.72 4
046  Emma Klijn Velderman, Koudum HS 11.67 11.72 12.03 8
168  Rixt v/d Goot, Workum HS 12.43 nat 13.70 5
Dames Topklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
021  Marrit v/d Wal, It Heidenskip(F1) HS 12.21 15.86 16.43 1
152  Marije Reitsma, IJlst IJ 14.32 14.07 nat 5
075  Femke Rispens, Niehove(F3) GR 13.57 14.42 12.19 3
145  Sigrid Bokma, Hindeloopen HS 14.15 nat 12.20 7
0  Tessa Kramer, Amersfoort VL 14.20 14.37 b.s. 4
102  Femke Brouwer, Arum WI afg. afg. afg.  
120  Pytrix Westra, Burgum BG 13.55 12.05 14.23 6
001  Inger Haanstra, It Heidenskip(F2) HS 13.99 14.74 14.75 2
Jongens Topklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
006  Auke Jan Jilderda, Burgum BG nat b.s. nat  
034  Djurre de Jong, Burgum BG 14.87 15.66 15.58 4
100  Erwin Lefferts, Buitenpost(F1) BT 14.83 nat 16.25 1
089  Brent Monsma, Tzummarum(F2) WI 14.51 13.39 16.07 2
129  Eldert Simon Groenhof, It Heidenskip HS 14.23 13.02 15.01 5
162  Timo v/d Knaap, Sneek IJ 12.17 nat 14.76 6
051  Martijn Zuidersma, Kollumerpomp BT nat nat nat  
096  Mads Tolsma, Berlikum(F3) WI 15.78 15.54 11.95 3
Junioren Topklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
111  Germ Terpstra, Tzum(F2) WI 17.52 17.62 18.02 2
116  Peter Faber, Oldehove GR afg. afg. afg.  
009  Michiel Zijlstra, Oosthem(F1) IJ b.s. 17.30 18.60 1
153  Wisse Broekstra, Tzummarum WI 17.71 17.24 afg. 4
147  Douwe Abma, Hommerts IJ 13.44 nat 14.49 6
076  Rutger Haanstra, It Heidenskip(F3) HS b.s. 17.65 17.71 3
092  Arend Veenstra, Surhuizum BT 16.63 17.11 17.14 5
123  Riemer Durk Krol, Heeg IJ 12.70 b.s. nat 7
Mixklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
020  Jan Teade Nauta, IJlst IJ afg. afg. afg.  
067  Jesper Demmer, Groningen(F6) HS nat 18.88 15.02 2
050  Tsjebbe Galema, Bolsward HS 16.06 17.11 nat 3
110  Folkert Veldstra, Akkrum IJ afg. afg. afg.  
027  Feike Stellingwerf, Koudum HS 15.76 n.m. nat 4
101  Jarno Hoekstra, IJlst IJ afg. afg. afg.  
002  Alwin Fonk, Burgum BG afg. afg. afg.  
143  Thewis Hobma, Harlingen(F4) IJ 16.17 19.30 17.49 1
Senioren Topklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
029  Bauke de Jong, Parrega HS afg. afg. afg.  
026  Sytse Bokma, Workum(F2) HS 16.87 18.59 20.12 2
015  Rutger Piersma, Koudum(F7) HS 18.07 b.s. 18.00 5
025  Freark Kramer, It Heidenskip HS 17.89 nat 14.10 6
019  Ysbrand Galama, It Heidenskip(F5) HS 15.15 19.23 18.61 4
112  Minne Smit, Winsum WI 13.84 nat nat 7
007  Nard Brandsma, Warkum(F3) HS 19.43 nat afg. 3
016  Oane Galama, Hilaard(F1) HS 20.62 nat nat 1
Schans seizoensprestaties : Senioren: 21.69 meter - Dames: 17.27 meter - Junioren: 20.30 meter - Jongens: 17.46 meter - Meisjes: 15.66 meter
Schansrecords: Senioren: 21.69 meter - Dames: 17.89 meter - Junioren: 20.40 meter - Jongens: 19.81 meter - Meisjes: 16.19 meter
Friese records: Senioren: 21.68 meter - Dames: 18.19 meter - Junioren: 20.53 meter - Jongens: 20.72 meter - Meisjes: 17.63 meter
Nederlandse records: Senioren: 22.21 meter - Dames: 18.19 meter - Junioren: 21.38 meter - Jongens: 20.72 meter - Meisjes: 17.63 meter

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond